Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η Ελλάδα με έξυπνους πολιτικούς, που έτρωγαν τα λεφτά αλλά δεν τους έπιανε κανείς — όχι όπως σήμερα που γίνονται ρόμπα
Κυριακή, 19 Μαΐου

ΠΑΡΘΕΝΙΚΟΣ ΥΜΕΝΑΣ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #51710 από MetalGirl_F στις 08 Ιανουαρίου 2009, 8:28μμ

MetalGirl_F

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
ΗΕΥ ΠΑΙΔΙΑ!ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΕΔΩ+ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!Εχω καποιες αποριες σχετικα με τον παρθενικο υμενα..πιο συγκεκριμενα,πως καταλαβαινουμε αν ο υμενας εχει σκιστει εκτος απο το αιμα?Κι επισης οταν αυνανιζεται μια γυναικα με μικροαντικειμενα,σε ποιες περιπτωσεις σπαει ο υμενας?Αν σπασει ο υμενας τοτε το πεος η οτιδηποτε αλλο δεν βρισκει καποιο εμποδιο ετσι?παρακαλω ας απαντησουν οσοι γνωριζουν...thnx
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51716 από LinaX στις 08 Ιανουαρίου 2009, 11:05μμ

LinaX

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Το σημαντικότερο είναι να λάβεις υπόψη σου οτι η ελαστικότητα του παρθενικού υμμένα απο το ένα γυναικείο σώμα στο άλλο ποικίλει, σε άλλες κοπέλες δηλα΄δή είναι πιο ευαίσθητος σε άλλες λιγότερο. Σε άλλες έχει πιο ευτραφές αδένα σε άλλες λιγότερο γι αυτό και ο πόνος διαφέρει όπως επίσης και η ποσότητα του αίματος. Γι αυτό και τα συμπτώματα διαφέρουν, μπορεί να υπάρξει μέχρι και παρουσία μυκήτων μετά τη ρήξη και να μην το καταλάβεις. Όπως και να 'χει δεν χρειάζεται να υπάρχει τόσο άγχος για τη ρήξη αυτή καθ' αυτή.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login