Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Λέω όχι στο τσιγάρο αλλά δεν ακούει.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Μια απορία

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #51812 από Sprawl στις 12 Ιανουαρίου 2009, 3:08μμ

Sprawl

μέλος από: 12/1/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Καλησπέρα σε όλους, σκέφτικα να γραφτό γιατί εχω μια απορία και φένεται πολυ φιλικό περιβάλλον.
Εχο μια απορία και μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε

Είμαι με τη κοπέλα μου 3 χρόνια μαζι. Εχουμε πολυ καλη σχεση και είμαστε ειλικρινή για τα παντα.
Το sex ειναι πολυ καλο αλλα καμία φορά μονότονο μιας και είμαστε 3 χρόνια μαζι.

Εχουμε σκεφτεί μήπως να πάρουμε ενα δονιτί για να δοκιμάσουμε καινούρια πράγματα. Εγω ειμαι πρόθιμος αλλα η κοπέλα μου κάπως σκεπτική. Νομιζώ αγχόνεται μήπως της αρέσει παραπάνο απο οτι με εμένα. Αυτό με εχει βάλει και εμένα σε σκέπσεις.

Ήθελα να δω αν κάποιος άλλος εχει δοκιμασει κατι παρόμιο.
Εγω ειμαι 15cm μήκος και σκεφτόμουν να πέρναμε ενα δονιτί και ποιο μικρό και ποιο μεγάλο. Δηλ 12 και 18cm για παράδιγμα.

Πιστεύεται οτι αν δοκιμάσει τον 18cm να το προτιμάει μετα απο εμένα? Η να εύχεται να είχα και εγώ τοσο μεγάλο?

Σκέφτομαι οτι θα δόσει ενδιαφέρον στη σεξουαλική μας ζωή και μήπως εκπλήρονε και καμία φαντασία της κοπέλας μου να υπαρχουν πανο απο 1 "όργανα" στο σεξ.

Ευχαριστό
προφίλάλλα...
6
Μήνυμα #51816 από mij62 στις 12 Ιανουαρίου 2009, 3:29μμ

mij62

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2009
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

εγω ενα πραγμα θα σου πω και ειναι επιλογη σου αν το ακολουθησεις 'η οχι.οι γυναικες δεν κανουν σεξ με την μεζουρα.ετσι κι αλλιως δυσκολα θα μπαινουν και τα 18 εκατοστα.κι αν μπουν θα της προκαλεσουν πονο και οχι ευχαριστηση.οπως ειπα και χθες αν οι γυναικες εκαναν σεξ με την μεζουρα θα ειχαν μαζι τους εναν 20ποντο δονητη και οχι ενα ανδρικο πεος 13-14-15 εκατοστων....οποτε μην σε νοιαζουν τα μεγεθη.καλο ερωτικο παιχνιδι να υπαρχει και ολα τ'αλλα ειναι ασημαντα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51820 από Sprawl στις 12 Ιανουαρίου 2009, 4:20μμ

Sprawl

μέλος από: 12/1/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ευχαριστό για την απαντησή σου, θα δοκιμάσο να παρο τα παιχνίδια τοτε!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51866 από asimakis στις 14 Ιανουαρίου 2009, 5:26μμ

asimakis

μέλος από: 13/1/2009
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
nomizw oti o mij62 den enoouse paixnidia ylika alla paixnidia erwtika. kapia kolpakia poy den ginonte sinexia alla kapies fores.otan to epitrepei h atmosfera.

προφίλάλλα...
Μήνυμα #51868 από mij62 στις 14 Ιανουαρίου 2009, 6:15μμ

mij62

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2009
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
asimakis εγω απλα απαντησα στην ερωτηση του sprawl για τα υλικα παιχνιδια.η απαντηση που ουσιαστικα εδωσα ειναι πως οι γυναικες δεν κανουν σεξ με την μεζουρα,και οτι δεν ειναι κακο να στο ερωτικο παιχνιδι να υπαρχουν κατα καιρους καινοτομιες.κακα τα ψεματα,σε μια μακροχρονια σχεση δεν ειναι ευκολο να κρατησεις το ενδιαφερον για σεξ στο υπερτατο σημειο.γι'αυτο,που και που δεν ειναι κακο να υπαρχουν ''εκπληξουλες''....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51877 από asimakis στις 15 Ιανουαρίου 2009, 6:37μμ

asimakis

μέλος από: 13/1/2009
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
EINAI ONTOS DISKOLO KAI SIGOURA KAPIA STIGMH THA XATHEI AYTO.EMEIS PREPEI NA EIMASTE SIGOYROI GIA TON ANTHRWPO POU EINAI DIPLA MAS GIA NA KRATISEI PERISOTERO.EGW PROSWPIKA XAIRWMAI OTAN BLEPW ZEBGARIA POU EXOUNE XRONIA SXESH NA ZOYNE TON ERWTA H TO KOINO SEX OPWS TIS ARXES.AYTO SIGOYRA XRIAZETE PROSPATHIA.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login