Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ζωή στη Γη μπορεί να είναι ακριβή, αλλά περιλαμβάνει και δωρεάν ταξίδι γύρω από τον ήλιο.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Τροποι μαλακιας - δαχτυλο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #175916 από Bi_Boy στις 19 Φεβρουαρίου 2024, 8:12πμ

Bi_Boy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/2/2024
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Καλησπερα σε ολους , ξερει κανεις κανεναν νεο τροπο μαλακιας ? , εχετε βαλει δαχτυλο ποτε ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #175917 από Mak_is στις 19 Φεβρουαρίου 2024, 9:37πμ

Mak_is

Εικονίδιο
μέλος από: 19/2/2024
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Εννοείτε. Τελείως διαφορετική αίσθηση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #175919 από Bi_Boy στις 19 Φεβρουαρίου 2024, 12:40μμ

Bi_Boy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/2/2024
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Mak_is@19 Φεβρουαρίου 2024)
Εννοείτε. Τελείως διαφορετική αίσθηση


ξερεις κανα καλο τροπο μαλακιας αλλο?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #175920 από Mak_is στις 19 Φεβρουαρίου 2024, 1:11μμ

Mak_is

Εικονίδιο
μέλος από: 19/2/2024
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ο καθένας είναι διαφορετικός. Ο καθένας έχει τον τρόπο του. Μετά πας σε sex toys. Έχω δοκιμάσει κάποια και τελικά κατέληξα σε ένα της γυναίκας μου . Είναι ένα κλειτοριδικο παιχνίδι με δόνηση. Απλά το ακουμπάω πάνω μου και τελειώνω πολύ γρήγορα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #176924 από randomname στις 22 Φεβρουαρίου 2024, 4:44πμ

randomname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2022
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Ισχύει πως στον καθένα αρέσουν διαφορετικά πράγματα. Μια τεχνική αυνανισμού που εμένα μου αρέσει πολύ (αλλά θέλει λίγη υπομονή) είναι το τρίψιμο στο κεφαλάκι.
Ξαπλώνεις χαλαρά και κατεβάζεις το πετσάκι. Με το ένα χέρι κρατάς το πέος σταθερά. Με το άλλο βάζεις λίγο σάλιο στον αντίχειρα και χαϊδεύεις κυκλικά ή πάνω-κάτω την κάτω πλευρά της βαλάνου και λίγο στο πλάι (την αριστερή ή την δεξιά πλευρά απ' τον χαλινό). Όταν το κάνεις για λίγη ώρα σταθερά αρχίζει η αίσθηση.
Είχαμε γράψει και σε παλιότερο τσατ για αυτά εδώ. Προσωπικά το ανακάλυψα κάπως τυχαία και έμεινα. Εάν πετύχει, νιώθεις ένα κάψιμο στα πόδια, αλλά θέλει, όπως είπα, λίγη υπομονή και να μάθεις τι αρέσει στο σώμα σου. Καλή διασκέδαση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login