Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Η μητέρα που εύκολα θυμάται το πρώτο της φιλί, μάλλον έχει μια κόρη μου με δυσκολία θυμάται τον πρώτο της άντρα.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Τρόποι αυνανισμού

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #164249 από Zkal στις 07 Απριλίου 2023, 9:45πμ

Zkal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/4/2023
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Είμαι 16 και έχω βαρεθεί να τον παίζω κανονικά έχετε να μου προτείνετε κάτι;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #164252 από gyforgym στις 07 Απριλίου 2023, 12:03μμ

gyforgym

μέλος από: 2/4/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

tha proteinw diafora san thn klasiki kaltsa (vazeis mesa to peos sou kai to paizeis kanonika, na agoraseis ena aunanistiri (yparxoyn sto net kai odhgies gia aytosxedia an thes), me mousiki me akoustika (anoigw ytube kai vazw trap 'h twerking videos kai me to rythmo xynw paneykola), tsodes, na to xwseis anamesa se dyo maxilaria kai me th kinisi na nomizeis oti gamas mouni. me prosoxh gia traumatismous (gia aynanisthri kai maxilaria ennow prosoxh). ayta... apodekth an se kalypsa.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #164254 από Zkal στις 07 Απριλίου 2023, 1:33μμ

Zkal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/4/2023
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έχω ακούσει κάτι για δάχτυλο στον πρωκτό έχεις εσύ να μου πεις κάτι για αυτό;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #164256 από Greek0123 στις 08 Απριλίου 2023, 12:57πμ

Greek0123

Εικονίδιο
μέλος από: 26/2/2023
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Άσε τα δάχτυλα.. Αυτά είναι για τους έμπειρους.. Θέλει χρόνο και πολλές δοκιμές για να βρεις τι σου αρέσει σε αυτό το κομμάτι.. Ένας άλλος τρόπος είναι το κλασικό μπρούμυτα στο κρεβάτι που ποτέ δεν απογοήτευσε κανέναν.😜😂. . Ένας άλλο που ανακάλυψα τυχαία είναι να παίξεις με το κεφαλάκι από το πουλί σου..ξαπλωσε ανετα στο κρεβάτι σου.. Κράτα με το αριστερό χέρι το πουλί σου από το κάτω μέρος και στο δεξί βάλε λίγο σάλιο στην παλάμη σου και άρχισε με την παλάμη σου να χαϊδεύεις το κεφαλάκι κυκλικά.. Ή όπως αλλιώς δεις ότι σου αρέσει...στην αρχή είναι έντονο αυτό που νοιώθεις σαν ανατριχίλα καντο σιγά σιγά μετά πιο γρήγορα ότι σου αρέσει.. Δοκίμασε με λίγο σάλιο στο δάχτυλο να τριψεις μόνο το αριστερό πλαϊνό μέρος από το κεφαλάκι ή το δεξι.. Θα σου πάρει χρόνο να χυσεις αλλά είναι τέλειο.. Δοκίμασε το..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #164262 από randomname στις 08 Απριλίου 2023, 5:36μμ

randomname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2022
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Greek0123@08 Απριλίου 2023)
Ένας άλλο που ανακάλυψα τυχαία είναι να παίξεις με το κεφαλάκι από το πουλί σου..

Θα συμφωνήσω με τον φίλο Greek0123 για αυτή την τεχνική. Εγώ το είχα ανακαλύψει πριν 2 χρόνια πρπ και νόμιζα ότι είμαι ο μόνος που το κάνει αυτό.😅

Λοιπόν, με το 1 χέρι κρατάς σταθερά το πουλί σ και κατεβάζεις την ακροποσθία('δερματάκι'). Εκτός απ την παλάμη που είπε πιο πάνω, μπορείς να βάλεις λίγο σάλιο στον αντίχειρα και να τρίβεις κυκλικά το κεφαλάκι γύρω/δίπλα απ τον χαλινό (η 'κλωστούλα' που έχει στην κάτω μεριά). Δώσε έμφαση κυρίως στη στεφάνη, δλδ στις άκρες (εκεί που τελειώνει το κεφάλι).
Άμα το τρίβεις συνεχόμενα θα αρχίσεις να νιώθεις μια γαμάτη αίσθηση. Μπορεί να σ έρχεται να σφιχτείς και να το κάνεις γρήγορα, αλλά θέλει χαλαρά και με υπομονή και ίσως παραπάνω από 1 προσπάθεια ιδίως στην αρχή. Όταν πετυχαίνει είναι γαμάτο.

Έγραψε:(Greek0123@08 Απριλίου 2023)
Δοκίμασε με λίγο σάλιο στο δάχτυλο να τριψεις μόνο το αριστερό πλαϊνό μέρος από το κεφαλάκι ή το δεξι

Εδώ νομίζω ο φίλος περιγράφει κάτι παρόμοιο ή ίσως και το ίδιο πράγμα.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #170571 από randomname στις 18 Αυγούστου 2023, 10:31πμ

randomname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2022
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Έχει δοκιμάσει ποτέ κανεις κάποιο παρόμοιο ή άλλον τρόπο;; 🤔
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login