Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Το να κοιμάσαι στο τιμόνι είναι η πιο σίγουρη μέθοδος για να μην γεράσεις ποτέ.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Πως καταλαβαίνω αν χρειαζομαι περιτομή?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #52711 από SouvlakiMaster στις 15 Μαΐου 2009, 3:35μμ

SouvlakiMaster

μέλος από: 15/5/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Αν ξερει καποιος ας απαντησει πως καταλαβαινω αν χρειαζομαι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ περιτομή? ευχαριστω εκ των προτερων!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52712 από Webfairy στις 15 Μαΐου 2009, 3:39μμ

Webfairy

μέλος από: 13/10/2008
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Η περιτομή είναι μια εθιμική συνήθεια των μουσουλμάνων και των Εβραίων.

Είσαι κάτι από τα 2 ????

Οι άντρες στην Ελλάδα και γενικώς στην Ευρώπη δεν κάνουν περιτομή...
Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να κόψεις - έστω και ένα πολύ μικρό κομμάτι - από το πιο πολύτιμο εργαλείο σου.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52720 από Ορφεας στις 16 Μαΐου 2009, 12:19πμ

Ορφεας

μέλος από: 30/4/2009
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
περιτομη φιλε κανουν οσοι εχουν προβλημα φιμωσης..οταν το κεφαλακι του πεους δεν βγαινει και καλυπτεται.μονο τοτε ειναι απαραιτητη.αμα θες πας και κανεις ομως με ή χωρις προβλημα,για λογους καθαριοτητας ας πουμε.
και φυσικα δν κανουν μονο οι μουσουλμανοι και οι εβραιοι..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52721 από SouvlakiMaster4 στις 16 Μαΐου 2009, 1:11πμ

SouvlakiMaster4

μέλος από: 16/5/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Και άμα δεν γινει αυτη η επεμβαση τί επιπτωσεις μπορει να υπαρχουν? Δεν είμαι σίγουρος αν χρειαζομαι αλλά ντρεπομαι και να το συζητησω με τους γονεις μου...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52722 από Sarruman στις 16 Μαΐου 2009, 1:40πμ

Sarruman

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/5/2009
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Oταν κα.....νεις το κεφαλι βγαινει έξω?η καλέπτεται απο δερμα που και με τα χερεια σου δεν κατεβαινει κατω??
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52730 από lowbaper92 στις 16 Μαΐου 2009, 7:11μμ

lowbaper92

Εικονίδιο
μέλος από: 16/5/2009
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Παιδια ειμαι ο SouvlakiMaster που εγινε SouvlakiMaster4 και τωρα lowbaper92 (!)...Δεν μου στελνουν στο e-mail τον κωδικό και γι'αυτο δεν μπορω να κανω login...Ξερει κανεις γιατί γίνεται αυτό? Εστειλα μηνυμα στο ftou αλλα δεν μου εχουν απαντησει..
Τωρα στο θεμα μας...Οταν καυ...νω το μεγαλυτερο μέρος απ'το κεφαλι καλύπτεται..Φανταζομαι οτι εχω αυτη την μα...κια που λετε
Για τις επιπτωσεις μπορει κανεις να απαντησει?
(Με βλεπω να απαντάω απο αλλο λογαριασμο παλι)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52734 από Ορφεας στις 17 Μαΐου 2009, 11:25πμ

Ορφεας

μέλος από: 30/4/2009
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
να μιλησεις με τους γονεις σου,και να πας στον γιατρο.Μην ντρεπεσαι.Και αλλωστε η περιτομη δεν ειναι τιποτα σπουδαιο.Μια επεμβαση δεκα λεπτων ειναι,χωρις κανεναν πονο.Ακρως απαραιτητη η περιτομη δεν ειναι,ομως σιγουρα (εαν τελικα εχεις προβλημα) θα εχεις προβληματα στη σεξουαλικη σου ζωη εαν δεν την κανεις..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52735 από lowbaper92 στις 17 Μαΐου 2009, 2:13μμ

lowbaper92

Εικονίδιο
μέλος από: 16/5/2009
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Ορφεας@17 Μαΐου 2009)
να μιλησεις με τους γονεις σου,και να πας στον γιατρο.Μην ντρεπεσαι.Και αλλωστε η περιτομη δεν ειναι τιποτα σπουδαιο.Μια επεμβαση δεκα λεπτων ειναι,χωρις κανεναν πονο.Ακρως απαραιτητη η περιτομη δεν ειναι,ομως σιγουρα (εαν τελικα εχεις προβλημα) θα εχεις προβληματα στη σεξουαλικη σου ζωη εαν δεν την κανεις..

Τί προβλήματα?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52755 από bakos στις 18 Μαΐου 2009, 9:21μμ

bakos

Εικονίδιο
μέλος από: 18/5/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
παιδια εγω θα ηθελα να ρωτησω το εξης...καταρχας οταν κα...ωνω το πετσακι δεν κατεβαινει παρα μονο με το χερι...καταλαβαινετε τι εννοω...αλλα δεν νομιζω να ειναι προβλημα αυτο.το προβλημα ειναι αλλο...οταν το κοριτσι μου,μου κανει στοματικο λογικα θα πρεπε να μαρεσει.σωστα?εμενα ομως μαλλον το αντιθετο μου συμβαινει...θελω να πω οτι οταν μου το κανει αυτο με ποναει,τσουζει...δεν ξερω γιατι γινεται αυτο και καθε φορα την σταματαω γιατι δεν αντεχω τον πονο.φταιω εγω σαυτο?μηπως αυτο το τσουξιμο την ωρα που μου κανει στοματικο δεν ειναι φυσιολογικο?λετε να χρειάζομαι περιτομη?κατα τον αυνανισμο ομως δεν σηκωνω το πετσακι οποτε δεν εχω προωλημα οταν το κανω μονος μου,αλλα στο στοματικο η κοπελα μου μου κατεβαζει το πετσακι και εκει ειναι που ποναω πιο πολυ..ειναι δικό της λαθος αυτο η δικο μου?χρειαζομαι περιτομη?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52759 από mij62 στις 19 Μαΐου 2009, 12:35πμ

mij62

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2009
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
bako....προσωπικη αποψη και μονο...οχι δεν χρειαζεσαι περιτομη.αλλα δεν ειμαστε γιατροι εδω μεσα.καλυτερα να πας σε ουρολογο.κοιτα αν στο κατεβαζει με δυναμη και εντονα τοτε ειναι λογικο να πονας.αν το κανει ηρεμα τοτε δεν ξερω.καλυτερα πηγαινε σε ουρολογο.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login