Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Κυριακή, 28 Απριλίου

Αίμα στο πεος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #176944 από Nik.strarou στις 04 Μαρτίου 2024, 7:30πμ

Nik.strarou

Εικονίδιο
μέλος από: 4/3/2024
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Είμαι 16 και πριν από λίγο καιρό δεν ανέβαινε το πετσακι από το πέος δηλ δεν φαινόταν ο πουτσοκεφαλος. Τώρα αυτήν την βδομάδα έχω αρχίσει να τον ανοίγω αν και πονάω λιγάκι. Χθες όταν τον ανοίξα και μου καύλωσε, το πετσακι ματωσε και άρχισε να πονάει. Από τότε έχει μια μικρή πληγή και όταν κατουραω τσούζει. Σας έχει συμβεί και σε εσάς; Πείτε μου τι μπορώ να κάνω γιατί έχω αγχωθει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #176947 από Mario16 στις 04 Μαρτίου 2024, 10:49μμ

Mario16

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2021
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
Εννοείται να πας στον γιατρό. Τι θέλεις γιατροσόφια?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #176961 από randomname στις 08 Μαρτίου 2024, 7:07πμ

randomname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2022
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Γεια σου φίλε, ναι μπορεί κάποιες φορές να υπάρξει μικρο-ρήξη ή τσουξιμο στο δέρμα λόγω βίαιου χειρισμού. Γι'αυτό είναι πολύ σημαντικό να μην πιέζουμε το πετσάκι να κατεβεί περισσότερο από όσο αντέχει. Αυτό χαλαρώνει από μόνο του σιγά σιγά, και σε κάθε αγόρι σε διαφορετική ηλικία. Απάντησα και σε άλλον εδώ για το τι πρέπει να κάνεις ώστε να χαλαρώσει φυσιολογικά.

Κάποιος μικροτραυματισμός μπορεί φέρει τσουξιμο για λίγες μέρες, άλλα όπως και σε κάθε άλλο μέρος του σώματος σύντομα κλείνει. Μου έχει τύχει ένα πάρα πολύ μικρό στον χαλινό που με έτσουζε για λίγο και μετά πέρασε. Πρέπει να προσέχεις το πέος σου και να μην το χειρίζεσαι άγαρμπα.

Φυσικά, δεν ξέρω τι ακριβώς συνέβη σε εσένα, οπότε δεν μπορώ να μην συστήσω και τον γιατρό. Ιδίως εάν ο πόνος κρατάει και δεν βλέπεις βελτίωση, ή θες να σε δει προσωπικά, θα πρέπει να τον λάβεις υπόψη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login