Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποτέ μην κάνετε με το στόμα αυτό που θα μπορούσατε να κάνετε με τα χέρια.
Τρίτη, 30 Απριλίου

Σεξ - η πρώτη μου φορά

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #53157 από vikaki στις 11 Ιουνίου 2009, 12:03πμ

vikaki

Εικονίδιο
μέλος από: 10/6/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Καλησπέρα.... Πριν μερικές ημέρες είχα την πρώτη μου σεξουαλική επαφή στην ηλικία των 19... Το αγόρι μου ήταν πολύ τρυφερό μαζί μου και κάναμε αρκετή ώρα προκαταρκτικά..Όμως δεν κατάφερε να μπει τελείως μέσα μου. Όσες φορές το προσπαθήσαμε, όταν πήγαινε να μπει τελείως- τελείως πονούσα πολύ και έτσι κάναμε αρκετα διαλείμματα. Το πρωί βέβαια πρόσεξα μια κηλίδα αίματος στα σεντόνια καθώς και μετά λίγο στο εσώρουχο μου, οπότε βεβαιώθηκα ότι έσπασε ο παρθενικός υμένας...
Έχω 2 απορίες και αυτές είναι οι εξείς: Υπάρχει περίπτωση να μην έσπασε τελείως ο παρθενικός υμένας και να δω αίμα και την επόμενη φορα, γιατί αυτό που είδα το πρωί ήταν πολύ ελάχιστο. Και επίσης, θα έχω και την δεύτερη φορά τον ίδιο πόνο και την ίδια δυσκολία να μπει τελείως μέσα μου ή όχι.......? Ελπίζω να μην είναι χαζές οι ερωτήσεις μου.... Anyway, περιμένω απάντηση..........Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53159 από Sarruman στις 11 Ιουνίου 2009, 7:03μμ

Sarruman

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/5/2009
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Eξαρτάται και απο το μέγεθος του φίλου σου...λογικό ειναι να πονέσεις και την δευτερη φορα...και την τρίτη...μερικες π ειναι σφιχτές πονανε για πολύ καιρο (στην αρχη)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53160 από 4emo στις 11 Ιουνίου 2009, 10:59μμ

4emo

μέλος από: 25/4/2008
μηνύματα: 130 αποδεκτές 0
Οσο παει θα εχεις και λιγοτερο αιμα!Πιστυεω μετα την τριτη φορα δεν θα βγαλει αλλο!Ναι θα εχεις και πονο,βασικα ειναι οπως και με το αιμα,στισ πρωτες φορες μονο!
Μετα θα δεις οτι θα τρελενεσαι..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53162 από _neraidomania_ στις 12 Ιουνίου 2009, 2:53μμ

_neraidomania_

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2007
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0
ni ontos logika 8s ponas gia ligo kairo alla meta apo kan dio ebdomades 8a eisai ok
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53172 από vikaki στις 13 Ιουνίου 2009, 12:07πμ

vikaki

Εικονίδιο
μέλος από: 10/6/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Παιδια σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας! Μου λύσατε τις απορίες μου! Ευχαριστώ πολύ...... Έχετε δίκιο όσον αφορά τον πόνο, σίγουρα με τον καιρό τα πράγματα θα είναι καλύτερα!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53187 από antriana στις 15 Ιουνίου 2009, 12:22μμ

antriana

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2009
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
να ξεριες ο παρθενικος υμενας δν σπαει παντα απο τν πρωτη φορα....μπορει ν πονας μεχρι τις επομενες 3 φορες μετα τηα εισαι οκ....κ αμα δεν σ εχει σπαει θ ξαναδεις αιμα...αλλα μην ανησηχεις ειναι φυσιολογικο.........
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login