Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ειρωνεία είναι να αποστειρώνουν την ένεση για να σε εκτελέσουν.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Καποιες αποριες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #53741 από asd0r στις 28 Ιουλίου 2009, 1:18πμ

asd0r

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/7/2009
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Γεια σας, εχω καποιες αποριες, ομως καταρχην εδω ειναι καοπια πραγματα για μενα:
1)Ειμαι 14 (+2 μηνων)
2)Ειμαι (υπερ)ανεπτυγμενος (1.83 υψος 110+ βαρος ομως αυτο και θα διορθωθει και γενικως ειμαι πολυ βαρυκοκκαλος, αμα ημουν αδυνατος λογω ευσωμιας θα ειχα ~85/90 κιλα)
3)Αρχιζω ερωτησεις!


Το πετσακι. Δεν ξερω αν πασχω απο φιμωση αλλα, αν και δεν ποναει οταν μετακινω το δερμα κατω απο το βαλανο, δεν κατεβαινει μονο του. 1) Θα μου κοπει σιγουρα με επαφη?(οταν με το καλο:Ρ) 2)Οταν κοπει, αυξανεται εστω και λιγο το μηκος?

Το μηκος. Ο κυριος ειναι 14~15σΑντιμετρρρ(οπως λεει και η φυσικος). Ξερω πως ειναι αρκετο. 1)Θα συνεχισει καθολου να ψηλωνει? 2)Υπαρχει περιπτωση να μεγαλωσε με μια ομοιοπαθητικη που εκανα, γιατι τους τελευταιους 4 μηνες υπαρχει μια (πολυ ευχαριστη για μενα) αυξηση του μηκους της ταξεως του 1 εκατοστου... αμα συνεχισω να τα παιρνω (αυτα για την ομοιοπαθητικη) υπαρχει περιπτωση να μεγαλωσει κι αλλο? 3)Οταν δεν ειναι σε στυση μπορει να ειναι απο 3.5 μεχρι και 6 εκατοστα. Ειναι φυσιολογικο? 4)Υπαρχει πολυ παχος και τριχες πανω και γυρω απο τον τζεντλεμαν. Αμα χασω καποια κιλα, θα φυγει αυτο το στρωμα 1-2 εκατοστα που νομιζω πως υπαρχει εκει?

Μπορει να θυμηθω και αλλες ερωτησεις αργοτερα, αλλα προς το παρον, με ενα σκαναρισμα του section, αυτα για τωρα.

Ευχαριστω in advance! ;) Keep up the good work.

p.s. δεν μου ηρθε μειλ για κωδικο τι κανουμε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #53742 από RGXRISTOS στις 28 Ιουλίου 2009, 1:42πμ

RGXRISTOS

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/7/2009
μηνύματα: 79 αποδεκτές 0
ΠΟΟΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΩΠ ΟΤΙ ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕΣ!!!1)ΔΕΝ ΚΟΒΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΠΕΤΣΑΚΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕΞ!!!ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ

2)ΔΕΝ ΑΥΞΑΝΕΤΑΙ ΤΟ ΜΗΚΟΣ!!!


1)ΤΟ ΠΕΟς ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 22!!!

2)ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ!!!

3)ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΙΚΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ!!!

4)ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΧΟΣ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!ΑΜΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΕΙΣ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΛΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΧΟΣ!!


ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #53744 από Sarruman στις 29 Ιουλίου 2009, 11:51πμ

Sarruman

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/5/2009
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Χασε μερικα κιλα και δεν χρειαζετε να κανεις τιποτα αλλο απολυτως...
Εγω στην ηλικία σου, ήμουν 1.87 με 13 εκ... και τωρ(17 στα 18) ειμαι 1.94 με 15 εκατοστα...το μονο κακο θεωρητικα ειναι οτι εχω λιγα κιλα πανω μου..αλλα πιστεψε με, και να εχεις παραπανω και να εχεις παρακατω κιλα δν σε εμποδιζει σε τιποτα στο να ...περασεις καλα με τν κυριο εκει κατω και τις παρεες του! :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #53745 από Mikros16 στις 29 Ιουλίου 2009, 4:13μμ

Mikros16

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα στην παρέα.
Παιδιά έχω και εγώ τις απορίες μου και σκέφτηκα να γράψω εδώ μήπως με βοηθήσετε που είστε πιο έμπειροι σε αυτά τα θέματα.

Είμαι 16 και το πέος μου σε στύση είναι 10-11 εκατοστά.
Αυτό είναι φυσιολογικό??Θα μου μεγαλώσει αργότερα??Μήπως πρέπει να κάνω κάτι??
Τα έχω και μία κοπέλα 2 βδομάδες και πριν κάνα 3άρι μέρες πήγε να κάνει κίνηση προς τα κάτω και εγώ ένιωσα άβολα και τραβήχτηκα λόγο του μεγέθους μου.
Αυτή τώρα έχει ψιλό σπαστεί και δεν ξέρω τι να της πω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #53746 από Sarruman στις 29 Ιουλίου 2009, 4:59μμ

Sarruman

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/5/2009
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Να μην της πεις τιποτα και να μην εχεις κολήματα...για τα κολήματά σου πειράχτηκε...οχι για τιποτε αλλο...το μεγεθος δεν παιζει σημασι λεμε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #53747 από Mikros16 στις 29 Ιουλίου 2009, 5:40μμ

Mikros16

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ότι τρώω κολήματα, τρώω αλλά ρε φίλε δεν θα ξενερώσει αν δει το 10ποντό? :\
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #53749 από ζαπατιστας στις 29 Ιουλίου 2009, 10:23μμ

ζαπατιστας

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
παιδια να σας ρωτησω και εγω κατι?
ειμαι 15,5 χρονων και αν και εχω καλο μεγεθος εργαλειου (γυρω στα 16-17 εκατοστα), παρατηρω οτι οι ορχεις μου δεν ειναι ιδιαιτερα αναπτυγμενοι, κρεμονται μολις μερικα εκατοστα. Ειναι κατι τεοιο φυσιολογικο???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #53750 από RGXRISTOS στις 30 Ιουλίου 2009, 1:31πμ

RGXRISTOS

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/7/2009
μηνύματα: 79 αποδεκτές 0
πρωτον θελω να σας πω πως αν εχετε αποριες να ανοιξετε καινουριο θεμα!!τωρα με τον κυριο 10ποντο,το πεος σου θα μεγαλωσει λιγο ακομα ,και μην εχεις κομπλεξ ρε φιλε ακου εκει να θελει το κοριτσι και να μην θελει το αγροι πο ακουστηκε κατι τετοιο??Και τωρα με τον κυριο μικροαρχιδιαρι,δεν εχεις τιποτα εισαι μια χαρα εισαι απολυτα φυσιολογικος!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54687 από Doctoras στις 02 Οκτωβρίου 2009, 11:35πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Ρε παιδια ο καθενας αυτο που εχει αυτο θα εγμεταλευτει ςστε αν στηλει το κοριτσι του στον 7ο ουρανο .Οποιες και να ρωτισεται δεν τους εδιαφερει.Αμα υπαρχει αγαπη ολλα στον αλλον τα βλεπεις πολυ ωρεα.Μην σας απασχολουν τετοια.Αυτο που σας λεω εχει ξαναυπωθει εκατομιρια φορες παντου .Οποτε υπαρχει καποια λογικη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login