Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Κάθε μέρα στη ζωή μου έχει το ίδιο πράμα: Ποικιλία. Θέλω κάτι διαφορετικό.
Κυριακή, 5 Μαΐου

diskoli gkomena

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #53826 από antreeas1 στις 08 Αυγούστου 2009, 3:17πμ

antreeas1

Εικονίδιο
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
ρε παιδια εχο σχεση με μια στην ηληκια μου, πιγενοθμε στο ίδιο σχολια αλλα πιασαμε σχεσεις τορα το καλοκερι αλλα apo chat δεν ξαναμιλήσαμε ποτέ. τα εχουμε εδο κε 7 μερες, της ζήτησα να βρεθουμε 4 φορες αλλα αφτη μου το πεζει δύσκολη. Την ΄πρώτη φορα της είπα να παμε σινεμα δεχτηκε, αλλα τιν επομενη μου ειπε δεν της αρεσουν οι ταινιες, της είπα 3 φορές να παω εγω να την βρω και όλο μου λει οτι εχει δουλιες μια αλλη φορα μου είπε να παμε σινεμα αλλα να ερθουν και οι φίλες της, αφτη την φορα δεν δεχτηκα εγω επηδή οι φίλες της είναι ξενερωτες και δεν θα μας αφηνουν σε ησυχία. Τελικά αυριο θα ρθι αφτη απο δο και δεν ξερω τι να κανω, που να την παω......... και μου είπε επηδεί αυτή είναι ντροπαλή θελει να κανω εγω την πρώτη κίνηση να να την φιλήσω δηλαδη... κε ειμαι αγχομενος. συνήθος αφτο ερχετε απο μονο του αλλα αφτη θελει να κανω εγω την πρωτη κίνηση.. και μολισ την θα αρχισω να λεω βλακείες τι να κανωωωωω?????????
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53827 από antreeas1 στις 08 Αυγούστου 2009, 3:18πμ

antreeas1

Εικονίδιο
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
ειμε 14 χρονον ξεχασα να το γραψω
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53830 από RGXRISTOS στις 08 Αυγούστου 2009, 4:08πμ

RGXRISTOS

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/7/2009
μηνύματα: 79 αποδεκτές 0
φιλε οταν μαθεις γραματα ξαναμιλαμε!!!ουτε 1 λεξη δεν εγραψες σωστα!!!
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #53834 από XxXGreGXxX στις 08 Αυγούστου 2009, 11:06πμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ρε φιλε τα γραμματα σε ενοχλουν ή το προβλημα του παιδιου??

Ακου φιλε εχουμε τιν ιδια ηλικια.. Μολις την δεις 8α το πεξεις ανετος..και απο οτι λες , πως 8ελει να κανεις την πρωτη κινηση ..καντην δν εχεις να χασεις απολυτος τπτ...υπαρχουν εκατονταδες αλλες..να εισαι ο ευατος σου..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53853 από antreas_14 στις 09 Αυγούστου 2009, 12:03πμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
thnx re file me voithises poli aplos afti tin periodo ime poli pligomenos apo polla kontina mou prosopa ke den thelo na ksana pligotho..
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login