Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Παπούτσι από τον τόπο σου κι ας είναι και παντόφλα!
Δευτέρα, 29 Απριλίου

...τριχες..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #54277 από biliana στις 09 Σεπτεμβρίου 2009, 11:25μμ

biliana

Εικονίδιο
μέλος από: 9/9/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
γεια σας!!! εχω την εξης απορια οπως και πολλες κοπελες φανταζομαι.ενοχλει πολυ το αγορι οταν παει να κανει ερωτα με το κοριτσι του και το κοριτσι του να μην εχει ξυριστει σε εκεινη την περιοχη?υπαρχει περιπτωση να τον ξενερωσει τοοοοσο πολλυ που τελικα να μην θελει να γινει τιποτα?? και επισης πως μπορουμε να ξυρισουμε εκεινη την περιοχη εκτος απο το να παμε σε αισθητικο?? υπαρχουν μηπως καποιες αποτρριχωτικες κρεμες ειδικα για αυτην την περιοχη??????΄περιμενω απαντησεις............
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54281 από Doctoras στις 10 Σεπτεμβρίου 2009, 12:09πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Koιτα οσσο αφορα το ξυρισμα δεν ξερω τους τροπους γιατι δεν ειμε γυναικα.Καλο θα ηταν ναι να ξθριστεις πρωτου πας με καποιον μερικους τους ξενερωνει αλλα οχι ολους.Ειναι αναλογα σε ποιον θα πεσεις προσωπικη μου αποψει ειναι να ξυριστεις.Προσωπικη απο κει και περα κανεις οτι θες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54283 από biliana στις 10 Σεπτεμβρίου 2009, 12:20πμ

biliana

Εικονίδιο
μέλος από: 9/9/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ααα.. καταλαβα.ευχαριστω για την απαντηση σου.εσενα ωμος πρωσοπικα θα σε ξενερωνε πολυ? ειδικα αν ηξερες οτι ειναι η πρωτη της φορα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54292 από blablablablabla στις 10 Σεπτεμβρίου 2009, 3:21πμ

blablablablabla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/8/2009
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
εμενα θα με ξενερωνε αλλα αν ηξερα οτι ειναι η πρωτη της φορα δεν θα με ξενερωνε και τοσο αλλα θα της ελεγα να ξυριστει!!Εαν θες να ξυριστεις μπορεις να χρησιμοποιοισεις μηχανημα ξυρισματος!!υπαρχουν πολλοι τροποι αλλα εγω δεν τους ξερω!!αλλα σιγουρα δεν πρεπει να πας σε αισθητικο!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54295 από Doctoras στις 10 Σεπτεμβρίου 2009, 11:41πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Κοιτα αμα ηταν η πρωτη σου φορα δεν θα ελεγα τπτ γιατι απλα θα θεωρουσα οτι δεν ξερεις ακομα ...Ναι εμενα προσωπικα θα με ξενερωνε αλλα αμα εσυ δεν θελεις να ξυριστεις δεν μπορει να σε αναγκασει καποιος . Το θεμα ειναι απλο εσυ οτι θες προβλημα δεν υπαρχει αμα σε αγαπαει θα σε θελει οπως εισε!!!ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΘΕΜΑ!!!relax.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54312 από omg lolllllllll στις 11 Σεπτεμβρίου 2009, 3:46μμ

omg lolllllllll

Εικονίδιο
μέλος από: 26/5/2009
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
ποσον χρονον εισε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54313 από biliana στις 11 Σεπτεμβρίου 2009, 4:22μμ

biliana

Εικονίδιο
μέλος από: 9/9/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολλυ για τις απαντησεις σας. 18 χρονων ειμαι και ολιγον ασχετη περι του θεματος :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54316 από MaRmO στις 11 Σεπτεμβρίου 2009, 8:59μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
εγω λεω να ξυριστεις...καποιες κοπελε το κανουν πρςτα με το ψαλιδακι αμα εχουν πολλες τριχες κ επειτα σιγα σιγα με το ξυραφακι...μετα ομως ξαναμεγαλωνει γρηγορα...μπορεις επισης να δοκιμασεις με κερι...με ταινιες δηλαδη...αυτο ομως ποναει αρκετα...αν παλι δεν θες να το ξυρισεις εντελως καντα με το ψαλιδακι κ ασε 1-2 mm μηκος...
τωρα σχετικα με τα αγορια πιστευω πως αμα σε αγαπαει πραγματικα δεν θα τον ενδιαφερει και δασος να εχεις...οπως κ να'χει θα δωσεις καλυτερη εντυπωση αν εισαι ξυρισμενη...θα του αρεσει ακομα περισσοτερο...επισης αμα θελει να σου κανει στοματικο πρωτου μπει στο ψητο για να εισαι πιο ερεθισμενη κ σε δει αξυριστη θα το αποφυγει με αποτελεσμα ισως οταν μπει να μην εισαι οσο ερεθισμενη πρεπει κ να μην πονεσεις...οποτε η συμβουλη μου ειναι...ξυρισου...ελπιζω να βοη8ησα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54317 από MaRmO στις 11 Σεπτεμβρίου 2009, 9:02μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
σορρυ ενα λαθακι...εκει που ειπα οτι με αποτελεσμα να μην εισαι οσο ερεθισμενη πρεπει και να μην πονεσεις ηθελα να πω....ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΠΟΝΕΣΕΙΣ οχι να μην πονεσεις....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54330 από biliana στις 12 Σεπτεμβρίου 2009, 2:14μμ

biliana

Εικονίδιο
μέλος από: 9/9/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
αααα... οκ ευχαριστω. εχω καλυφθει ^^
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login