Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Αν θέλεις όραση σωστή, κλείσε τον υπολογιστή. (κοινωνική προσφορά του ftou.gr στα άλλα sites)
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Στάσεις και Φαντασιώσεις

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56144 από Lina!!! στις 03 Δεκεμβρίου 2009, 8:11μμ

Lina!!!

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2009
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Ποια είναι η αγαπημένη σας σταση gays?ο σεξουαλική σα Ποια στάση σας φτιαχνει περισσότερο? Επίσης ποιά είναι η ποιο φαντασίωσή σας??? Α και πού πιστεύεται οτι ειναι ο ποιο ιδανικός και που ο ποιο περιεργος χώρος για sex????????

Για να κάνω εγω την αρχη, η αγαπημένη μου σταση {δεν ξερω πως ακριβως λέγεται} ειναι αυτη ποθ ο αντρας ειναι απο πανω και η γυναίκα εχει τα ποδια της πολυ ανοιχτα και ψηλα! Η πιο σεξουαλική μου φαντασίωση είναι με 2 αντρες στην μπανιέρα.... οπως καταλάβατε θεωρώ την μπανιέρα κ γενικα τα μέρη που μπορει να τρεχει πανω σου νερο οσο κανεις sex ιδανικα! Το πιο ακυρο που εχω ακούσει ειναι οτι σε καποιους αρεσει να το κανουν στο ασανσέρ, δεν καταλαβαινω τι τους αρεσει αλλα περι ορεξεος...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56145 από antreas_14 στις 03 Δεκεμβρίου 2009, 8:15μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
ειμαι μικρος ακομαα αλλα τεσπαα... κι εμενα μου αρεσει παρα πολυ το υγρο στοιχειο. Μου αρεσει και η φωτια παρα πολυυυυ, μπροστα στο τζακι η με πολλλα κερια και με κλειστα φωταα θα ηταν οτι πρεπει!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56155 από Seorge στις 04 Δεκεμβρίου 2009, 5:01πμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
whoooh Λινακι τι ειναι αυτα που λες μωρε στην ηλικια σ...??ftou(.gr)σου...Ελα μωρε πλακιτσα κανω...Λοιπον...Εμενα μ αρεσει οταν η κοπελα ειναι απο πανω και ετσι κατα διαρκεια τ σεχ ακουμπα και τριβει το στηθος της πανω μου..Οσο για φαντασιωσεις....Δεν θα χωραει να τις γραψω ολες εδω...lol....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56177 από Lina!!! στις 05 Δεκεμβρίου 2009, 11:14πμ

Lina!!!

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2009
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Ελα τωρα... γραψε μας 1-2!!!! Α και εχω μια απορια... που ξερεις την ηλικία μ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56216 από Mamalakis στις 06 Δεκεμβρίου 2009, 3:14μμ

Mamalakis

μέλος από: 11/11/2009
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
Αγαπημενη σταση με τα ποδια τις κοπελιας στους ωμους μου..και φαντασιωση..........
με2 γυναικες να με υπακουνεεεεεεεε
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #56224 από MaRmO στις 06 Δεκεμβρίου 2009, 6:28μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

η αγαπημενη μου σταση ειναι να ειμαι εγω απο πανω και το αγορι μου να ειναι σηκωμενο σαν σε καρεκλα...να ειμαστε κ οι 2 καθισμενοι στον ποπο δηλαδη...ετσι μπορω και ακουμπαω τον αλλον με ολο μου το σωμα και να του γρατζουναω την πλατη και να ειμαι κ απο πανω να κανω οτι θελω...
και η φοβερη φαντασιωση μου που θελουμε να το κανουμε πραξη με τον αγορι μου ειναι να τον εχω δεμενο σε ενα κρεβατι...με τα ματια δεμενα να μην βλεπει...να ειναι γυμνος και να του κανω οτι θελω...αφου τον τρελανω θα αρχισω λιγο μονη μου την πραξη και επειτα θα τον λυσω και θα ορμηξει πανω μου και τοτε θα γινει το ελα να δεις...χαχαχαχα....τα σπαειιιιιιιιιιι....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56242 από Doctoras στις 07 Δεκεμβρίου 2009, 4:25μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Εγω εχω δυο φαντασιωσεις που ευχομαι καποια μερα να πραγματοποιηθουν.

Η πρωτη και η καλητερη ειναι να ειμε εγω και η κοπελα σε ενα ψιλο κτηριο ισος καπου στο εξωτερικο .Να ειμαστε και οι δυο ορθιοι
μπροστα στην τζαμαρια να βλεπουμε κατω τα φωτα και τα παντα χωρις καποιος να μπορει να μας δει.Να κραταω τα χερια της κοπελας ψιλα να
την εχω κολισει στην τζαμαρια με μετοπω προς τα εξω (με πλατη σε μενα)και μετα να την αρχισω!Και νομιζω πως η θεα και γενικα ολο το σκινικο θα με ξετρελενε πολυ.Συνοδεβομενο με μια απαλη μουσικη.Α και ισως να βρεχει εξω.Να γινεται χαμος εξω και εμεις μεσα να περναμε καλα!

Η δευτερη τωρα ειναι να ειμε καπου που να χιονιζει με δυο η και τρεις κοπελες πρωτοιμο σπιτιμου.Να εχουμε βαλει να δουμε καποια τενια τρομου (μην ρωτατε γιατι δεν ξερω )χωρις ηχο.Απαλα το ραδιο
για ατμοσφερα και μετα αφου χαλαρωσω ξαφνικα να μου την πεσουν και οι τρεις.Κοματακι δυσκολο αλλα ειναι φαντασιωση πως να το κανουμε εστω με δυο οχι τρεις.

Τι μου ερχετε τωρα στο μυαλο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56255 από Lina!!! στις 07 Δεκεμβρίου 2009, 8:19μμ

Lina!!!

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2009
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Εχεις πολή φαντασία doctora! πολυ γαματο το 1ο αν και προσωπηκα φρικαρα λιγακι γιατι εχω υψοφοβια.........
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56265 από Doctoras στις 08 Δεκεμβρίου 2009, 12:16πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
χααχαχαχα .!Ωρεος ειναιο φοβος.Πανω σε τετια στιγμη,ΛΟΛ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56343 από Lina!!! στις 10 Δεκεμβρίου 2009, 6:21μμ

Lina!!!

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2009
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Ναι.... εξιταρει....χαχα!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login