Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που βρώμαγαν από Αθήνα μέχρι επαρχία body odor όλοι ανεξαιρέτως επειδή κάνανε μπάνιο μια φορά το μήνα και δεν υπήρχαν και αποσμητικά
Κυριακή, 26 Μαΐου

προς τα που?

Σελ. 4
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #60812 από john@@ στις 02 Μαΐου 2010, 2:06πμ

john@@

μέλος από: 22/12/2009
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
για εσας που βαζετε την πουτσα σας πανω... μετα σε στυση η πουτσα γερνει προς τα πανω???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60814 από Doctoras στις 02 Μαΐου 2010, 10:56πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Τι λετε ρε παιδια θα με τρελανεται τελειως για τον αν η που@#$ σας γερνει η οχι δεν φτεει το πως την βαζετε στο παντελονι.Ουτε το αμα την βαζεις αριστερα η δεξια θα παρει το αναλογο σχημα αμα καυλωσει.Σε καθε
αντρα εστο και αν δεν παρατηρητε το πεος γερνει αλλοτε αριστερα αλοτε δεξια αλοτε πανω αλοτε κατω.Και αυτο ειναι φυσικο.Για αυτο ο καθενας λεει διαφορετικες τοποθεσιες για το που βολευει γενικα να το βαζεις.Αυτο ομως ειναι λαθος γιατι στον καθενα ειναι διαφορετικο.
Δυο παραγονταις που μπορουν να σου στραβουσουν ασπουμε γιατι δεν στραβωνει μια απλη κλειση περνει ειναι το να φορας μακροχρονια υπερβολικα στενα εσωρουχα βαζοντας το πεος συναιχια στην ιδια πλευρα.
Και αν κατα την ωρα σεξουαλικης επαφης η γυναικα ειναι απροσεχτει και σε χτυπισει πανω στο γαμησ... (μερικοι ισως να μην το καταλαβατεε τι ενοω)Μου σινεβει μια φορα αλλα δεν τον εσπασα ευτυχως.Με αλλα λογια μπορει να στραβωσει και απο καταγμα πεους(πολυ σπανιο αλλα περα απο την πλακα συμβαινει).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61463 από john@@ στις 17 Μαΐου 2010, 3:11πμ

john@@

μέλος από: 22/12/2009
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Doctoras@02 Μαΐου 2010)
ειναι το να φορας μακροχρονια υπερβολικα στενα εσωρουχα βαζοντας το πεος συναιχια στην ιδια πλευρα.


αυτο δεν λεω ρε δοκτορα?αν τον εχεις αριστερα θα καυλωνει αριστερα αν δεξια θα καυλωνει δεξια....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61466 από skatoula στις 17 Μαΐου 2010, 9:46πμ

skatoula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/5/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
τι να σου πω ρε κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61561 από alexfouros στις 20 Μαΐου 2010, 11:35μμ

alexfouros

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2010
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
egw tn vazw aristera panw...alla dn paei aristera an kavlonw
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61566 από Pelvic_Thrust στις 21 Μαΐου 2010, 1:17πμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Οχι η δικια μου δεν γερνει, ισα ισα ειναι ευθεια. Την βαζω προς τα πανω επειδη με βολευει αλλα και για αλεξικεραυνο XD
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login