Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τραπεζίτης: Αυτός που σου δίνει την ομπρέλα του όταν έχει λιακάδα, και την παίρνει πίσω όταν αρχίζει να βρέχει.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Φαντασιωσεις και τσοντες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #57242 από Helena_90 στις 04 Ιανουαρίου 2010, 9:01μμ

Helena_90

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/12/2009
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Με οσα ατομα που εχω μιλησει ακουω διαφορα για στασεις και φαντασιωσεις ας πουμε πανω στο σεξ. Απο το να χυνει ο συντροφος σου μες την μαπα σου μεχρι και το τριο. Διαφοροι και διαφορες εκφραζουν τον ενθουσιασμο τους για καποιο ακομα και αν στην ουσια δεν υπαρχει ιχνος ηδονης. Εγω τωρα ερχομαι και ρωτω, μηπως ή τσοντες μας εχουν κανει λιγη πλυση εγκεφαλου? Τι εννοω, ακομα και αν κατι δεν μας ενθουσιαζει, βλεποντας το στην τσοντα ειναι σαν να γινεται μια περιεργη μεταφραση στον εγκεφαλο, τυπου :" οποιαδηποτε σταση που βλεπεις τωρα μες την τσοντα ή κατι τετοιο = απολαυση και ηδονη" Δηλαδη καταληγουμε να κανουμε κατι που δεν ευχαριστιομαστε μονο και μονο επειδη μας εχει αποτυπωθει. Σε μενα δεν συμβαινει αλλα το εχω παρατηρησει σε αλλους ανθρωπους και θα θελα (ειμαι περιεργη) να μαθω την δικη σας σταση απεναντι σε αυτο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57245 από GiannistheGreat στις 04 Ιανουαρίου 2010, 9:50μμ

GiannistheGreat

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/12/2009
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ο καθενας εχει διαφορετικη σταση σε καθε πραγμα.Αν για καποιον κατι ειναι περιεργο μπορει για καποιον αλλον να μην ειναι...

...και ναι ,για μερικους ακομα και για μερικες ειναι ηδονη αυτο που προανεφερες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57247 από Helena_90 στις 04 Ιανουαρίου 2010, 10:03μμ

Helena_90

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/12/2009
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Ποιο ακριβως ειναι ηδονη?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57249 από Panos20 στις 04 Ιανουαρίου 2010, 10:09μμ

Panos20

banned
μέλος από: 4/1/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έλενα, συμφωνώ μαζί σου.
Έτυχε (και καλά :P) να πέσω πρόσφατα σε μία τσόντα που είχε γυριστεί το 1950 και μου έκανε μεγάλη εντύπωση πόσο απλά ήταν τα πράγματα τότε σε σχέση με τώρα. Αυτό φυσικά δεν σημαίνει ότι τότε οι άνθρωποι δεν ένιωθαν την ηδονή που νιώθουμε εμείς σήμερα κάνοντας πράγματα "προχωρημένα". Το θέμα λειτουργεί όπως ακριβώς η μόδα. Κολλάει το μυαλό μας πχ στο τρίο, το χύσιμο στη μάπα κτλ. και θέλουμε τόσο πολύ να το κάνουμε (και να περηφανευτούμε γι'αυτό) όπως ακριβώς αγοράζουμε μια ωραία μπλούζα και την επιδεικνύουμε απο εδώ κι απο εκεί. Το καλύτερο είναι τα καινούρια πράγματα να γεννιούνται μέσα απο την ίδια τη σχέση του ζευγαριού, και απλώς οι σκηνές στις τσόντες να μας δίνουν ιδέες και όχι να μας γίνονται έμμονες ιδέες..
πω πω τάσπασα πιστεύω :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57250 από Helena_90 στις 04 Ιανουαρίου 2010, 10:20μμ

Helena_90

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/12/2009
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
xaxa.. Βρε σπαστα! δικα σου ειναι! lol Ετσι ειναι, οπως τα λες.. με καλυψες πληρως!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57251 από bluebird στις 04 Ιανουαρίου 2010, 10:49μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Panos20@04 Ιανουαρίου 2010)
Το καλύτερο είναι τα καινούρια πράγματα να γεννιούνται μέσα απο την ίδια τη σχέση του ζευγαριού, και απλώς οι σκηνές στις τσόντες να μας δίνουν ιδέες και όχι να μας γίνονται έμμονες ιδέες..


συμφωνω απολυτα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57303 από ParanoidGR στις 05 Ιανουαρίου 2010, 11:16πμ

ParanoidGR

Εικονίδιο
μέλος από: 5/1/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Επίσης να τονίσω ότι μερικά αγόρια βλέπουνε τις τσόντες και ανησυχούνε για το μέγεθος του πέος τους ότι τον έχουνε μικρό και έτσι, πέρα από τις βλακείες που μας δείχνουν σήμερα οι τσόντες που το μονο που θέλουν είναι να περνούν λεφτά, και αυτά τα πράγματα που κάνουν γίνονται μονο με φάρμακα για τις αντοχές τους κλπ, μας επηρεάζει το μυαλό μας πάντα αρνητικά.
Το καλύτερο πάνω σε στάσεις του sex είναι να τις φανταζόμαστε οι ίδιοι το οτιδήποτε καινούργιο ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57323 από Rishah στις 06 Ιανουαρίου 2010, 12:49πμ

Rishah

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/1/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ναι οντως χαπακονοντε οι ανθρωποι και πολυ μαλιστα! Ασε που εχω δει ντοκιμαντερ για το πως γυριζετε μια τσοντα και δεν ειναι καθολου ευχαριστο!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57372 από Muppet στις 07 Ιανουαρίου 2010, 11:51πμ

Muppet

Εικονίδιο
μέλος από: 7/1/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γειά σας παιδιά! Είμαι νέος στο φόρουμ. Θα ήθελα να μπώ στη μέση και να πώ ότι ο άνθρωπος έχει ιστορία χιλιάδων χρόνων. Επομένως φανταστείτε πόσοι άνθρωποι έχουν πατήσει πάνω στον πλανήτη. Που θέλω να καταλήξω? Οτι όλοι μας έχουμε φαντασιώσεις όπως και οι πρόγονοί μας. Όλα αυτά περί τρίο κλπ έχουν γίνει και θα γίνονται. Η τσόντα είναι μόνο μία ταινία που δείχνει την πράξη (!) οπότε κάποιος το είχε κάνει πιο πρίν και δεν είναι μια ανακάληψη των τελευταίων χρόνων.... Δεν ξέρω αν έγινα κατανοητός αλλά αυτή είναι η άποψή μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login