Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Βασικά όλα τα επαγγέλματα - η δουλειά αυτή καθεαυτή κουράζει και αρρωσταίνει. Να ληφθεί υπόψη στο νέο ασφαλιστικό νομοσχέδιο.
Σάββατο, 27 Απριλίου

το κεφαλι ειναι πολυ ευαισθητο.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #57369 από nikosketse στις 07 Ιανουαρίου 2010, 4:47πμ

nikosketse

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2010
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
το κατω κεφαλι μου ειναι πολυ ευαισθητο.οταν δεν ειναι σε στυση ή σε μη πληρη στυση ποναει αμα το ακουμπησω.πχ αμα βγει καταλαθως και ακουμπησει στο εσωρουχο ενω δεν ειναι σε στυση ποναει αρκετα.και οταν ειναι σε στυση θελει καποιο χρονικο διαστημα για να μην με ποναει.λετε να εχω καποιο προβλημα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57370 από Darkfieras στις 07 Ιανουαρίου 2010, 8:40πμ

Darkfieras

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 319 αποδεκτές 0
κιτα εγω νιωθο ενοχλησι και οχι πονω τωρα αν πονας καλητερα να πας να το ελενξεις! εκτως και αν δεν πονας και σε ενοχλη και νομιζεις πος πονας γιατι αμα ειναι ετσι τοτε μην σε ανισιχι τιποτα σε ολους ετσι ειναι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57371 από Doctoras στις 07 Ιανουαρίου 2010, 11:37πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Mπα δεν ειναι τιποτα σιγα σγα με τον καιρο θα το πιανεις και θα δεν θα σε ενοχλει.Ετσι ειναι και ω παλιοτερα ουτε να το ακουμπισω δεν τολμουσα εκει.Αυτο δεν ειναι πονος ειναι μια ενοχληση κατι σαν να σε ερεθιζει πολυ και να μην μπορεις να ακουμπισεις την περιοχη.Δεν ειναι τιποτα θα σου περασει οσο πιο πολυ θα ασχολησε τσο πιο ανεσθητο θα γινεται και δεν θα σε ενοχλει .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57396 από darkelfnik στις 07 Ιανουαρίου 2010, 11:11μμ

darkelfnik

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/12/2008
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Ο Doctoras εχει δικιο και εγω το ιδιο προβλημα ειχα οταν ημουν μικρος ομως με τα χρονια θα περασει.Και ας μην παραπεμπουμε τον καθε χρηστη στον γιατρο για το παραμικρο προβλημα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login