Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Έχω αυτοκίνητο κάμπριο παιδί μου για να με βλέπει ο Θεός." (Παπά-Λάμπρος, Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή)
Σάββατο, 27 Απριλίου

Ολοκλήρωση στις κοπελες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #57381 από Seorge στις 07 Ιανουαρίου 2010, 4:04μμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Λοιπόννν...Είναι κατι που το χω δηλαδή απορία...Οταν ρε σεις κοπέλες ολοκληρώνετε στο σεξ τι ακριβώς γίνεται ?Π.Χ η κοπέλα μου σφίγγει το αιδοίο της και δεν ξέρω αν το κανει για να ικανοιποιήσει εμένα η ολοκληρώνει η ίδια...Αυτο που λεν οτι ενας πήδακας υγρου εκτινάσσετε αληθεύει?Πες με μας να ξέρουμε τι μας γίνετε.......!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57382 από Darkfieras στις 07 Ιανουαρίου 2010, 5:29μμ

Darkfieras

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 319 αποδεκτές 0
ναι αληθευει! το σπερμα σου μπενει στο κολπο της κατι τετιο και διμιουργιτε ενα μορο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57395 από darkelfnik στις 07 Ιανουαρίου 2010, 11:08μμ

darkelfnik

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/12/2008
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Darkfieras συγγνωμη που στο λεω αλλα πρεπει να εισαι πολυ μικρος απο την απαντηση που εδωσες. ο Seorge δεν εννοουσε τι συμβαινει στον αντρα αλλα στην γυναικα

Σημείωση moderator: Παρόλο που το νόημα του αρχικού μηνύματος φαίνεται να ήταν όντως αυτό (το τι συμβαίνει στη γυναίκα), θεωρούμε ότι ο τρόπος επίθεσης προς το άλλο μέλος είναι το λιγότερο άδικος, απρόκλητος και μειωτικός. Το προφίλ αυτό γίνεται banned και σε περίπτωση προσπάθειας να ξαναγραφτείς στο ftou.gr με άλλο email θα πάρουμε κι άλλα μέτρα εναντίον σου.

προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #57453 από bluebird στις 10 Ιανουαρίου 2010, 12:13πμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

αληθευει αυτο με το υγρο, φιλε seorge, αφου "χυνει" και η γυναικα. επιπλεον διογκωνεται και η κλειτοριδα και το σημειο G (και μπορεις να το πιασεις). τωρα το αλλο με το σφιξιμο δεν ξερω τι ειναι, η καθε γυναικα αντιδραει διαφορετικα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57454 από loverboy στις 10 Ιανουαρίου 2010, 12:33πμ

loverboy

μέλος από: 14/11/2009
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
Ετσι ειναι οπως τα λεει η bluebird.
Οσον αφορα το σφιξιμο, αυτο συμβαινει καθε φορα που χυνει η γυναικα, γιατι σφιγγουν οι μυες του κολπου της.
Πως εμεις χυνουμε και εκσπερματωνουμε το υγρο;
Ετσι και στις κοπελες, τη στιγμη που χυνουν, δεν πεταγεται φυσικα σπερματικο υγρο, αλλα το μ... τους "ανοιγοκλεινει" ας πουμε εσωτερικα και αυτες οι συσπασεις ειναι απολαυστικες τοσο για τις ιδιες οσο και το πεος που ειναι μεσα - γι' αυτο το νιωθεις να γινεται πιο στενο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57456 από Seorge στις 10 Ιανουαρίου 2010, 1:10πμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Παιδια ευχαριστώ κατατοπίστηκα πλήρως!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login