Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Συντηρητικός είναι εκείνος που θαυμάζει τους επαναστάτες, εκατό τουλάχιστον χρόνια μετά τον θάνατό τους.
Παρασκευή, 31 Μαΐου

ΠΙΠΕΣ..

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #57981 από ΩΡΑΙΑ στις 25 Ιανουαρίου 2010, 7:21μμ

ΩΡΑΙΑ

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/1/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
ΤΙ ΠΡΟΤΙΜΑΝΕ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ...Η ΜΑΛΛΟΝ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΑΝ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΡΝΕΙ ΠΙΠΑ.ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΥΤΟ Η ΘΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΟΥΣΕ ΕΥΚΟΛΗ??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57985 από giorgaina στις 25 Ιανουαρίου 2010, 8:00μμ

giorgaina

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
ΩΡΑΙΑ δε νομιζω να σε θεωρησει ευκολη.η πιπ*** ειναι πολυ ωραια και δεν το κανουν ολες οι κοπελες. νομιζω θα το εκτιμησει. αλλα μεγαλη προσοχη. μη το κανεις συνεχεια γιατι θα κακομαθει!!!!!ακου με!!!!!πολυ μεγαλη προσοχη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57986 από giorgaina στις 25 Ιανουαρίου 2010, 8:02μμ

giorgaina

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
επισης να πω για οποιον/α δεν το γνωριζει, οτι και απο το στοματικο σεξ μεταδιδεται το AIDS. παιδια, πρωτα η υγεια μας και μετα η διασκεδαση!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57988 από dirla στις 25 Ιανουαρίου 2010, 8:35μμ

dirla

Εικονίδιο
μέλος από: 21/1/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
ρε παιδια η πιππα δεν ειναι τιποτα αλλο παρα ενα ειδος στοματικου ερωτα........και οταν το κανει ενα κοριτσι σε καμια περιπτωση δεν λες....να μια ευκολη γκομενα..........ασε που ειναι και μαματο....!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57993 από Blue_Deep_Ocean στις 25 Ιανουαρίου 2010, 11:08μμ

Blue_Deep_Ocean

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2010
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
εγώ πιστεύω ότι θα ήταν ο πιο ευτυχισμένος άντρας του κόσμου...πολύ σπανια βρίσκεις κοπέλα που να της αρέσει όντως να κάνει στοματικό sex στο αγόρι της και να το απολαμβανει!Μιλάω και εκ πείρας αλλα και από συζητήσεις με φίλους που εχω κανει!Ενω στην πραγματικοτητα δεν ειναι κατι το τοσο extreme,απλα ενα προκαταρκτικο ερωτικο παιχνιδι!Και για να μιλησω και προσωπικα,ενω με τρελαινει να κανω εγω στοματικο στην γυναικα(εχω φτασει να κανω 20 λεπτα σερι),δεν εχω δει την ιδια ανταποκριση!δεν ξερω γιατι οι περισσοτερες κοπελες το θεωρουν ακομα ταμπου(εν ετη 2010)...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57996 από Doctoras στις 25 Ιανουαρίου 2010, 11:42μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Μπα εγω πιστευω οτι ειναι δυο ακτηγοριες.Καποιες που απλα το κανουν επιδη το γουσταρουν(μαγγια τους).Και καποιες που αφου δουν το αγορι οτι τους κανει στοματικο το θεωρουν υποχρεωση και οτι ετσι ειναι.
Και δεν διαφωνω ειναι απολυτα φυσιολογικο.Αλιμονο.Συνηθος οτι δινεις
περνεις.Και εγω παντα δινω.Με οσες εχω παει οι 3 απο αυτες αφου εγω εκανα στοματικο μου εκαναν και εκεινες και το εχω παρει καπως ετσι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58028 από psipsi στις 26 Ιανουαρίου 2010, 4:13μμ

psipsi

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2010
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
παιδες για να σας πω την αληθεια μου ζητηθηκε να κανω στοματικο αλλα αρνηθηκα δεν ξερω γιατι απλα και μονο στην σκεψη με αποθει... τωρα θα μου πειτε... πως λες οτι κατι δεν σου αρεσει εφοσον δεν το εχεις δοκιμασει.. για να σας πε την αληθεια μου περασε απο το μυαλο να το δοκιμασω αλλα αυτο που με φρεναρει επισης ειναι οτι δεν ξερω τι να κανω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58029 από psipsi στις 26 Ιανουαρίου 2010, 4:22μμ

psipsi

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2010
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
επισης να ρωτησω κατι αλλο??? οταν ενα κοριτσι κανει στοματικο σε ενα αγορι βρισκει απολαυση?? εννοω αν της αρεσει αυτο που κανει εκεινη την στιγμη..???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58030 από lolman στις 26 Ιανουαρίου 2010, 4:44μμ

lolman

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
πεδια εγω πιστευω οτι αν αρεσει και στους 2 γιατι να μην το κανουν?? και κατα την γνωμη μου η καθε γυναικα εχει διαφορετικα γουστα οποτε μπορει σε 1 να της αρεσει και αλλη να το απεχθανεται!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58045 από loverboy στις 27 Ιανουαρίου 2010, 12:21πμ

loverboy

μέλος από: 14/11/2009
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
Σε αυτο που ρωτας psipsi... λοιπον, η κοπελα νιωθει ωραια επειδη προσφερει ηδονη με το στομα της στο αγορι και αυτο την καβλωνει φυσικα.
Αν θες να αισθανθεις ουσιαστικο ερεθισμο, προσπαθησε οσο εχεις το πεος στο στομα σου να τριβεις παραλληλα με το χερι σου την κλειτοριδα σου. ωστε να χυσεις και εσυ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login