Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Να μη φοβάσαι τις σκιές, είναι η απόδειξη του ότι υπάρχει φως κάπου κοντά!
Τετάρτη, 8 Μαΐου

θελει δαχτυλο..

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58608 από s.fierce στις 13 Φεβρουαρίου 2010, 11:59πμ

s.fierce

Εικονίδιο
μέλος από: 13/2/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
εχω γνωρισει καποιον εδω και λιγο καιρο που μαρεσει αρκετα..δεν εχουμε κανει σεξ ακομα αλλα προχτες καναμε τηλεφωνικο..κι εκει που τα λεγαμε ωραια κι ολα αυτα που μου ελεγε ηταν αρκετα ερεθιστικα..μου ειπε οτι θελει να του γλειψω την κωλ...ιδα και να του βαλω δαχτυλο..δεν μου το ειχαν ξαναζητησει ποτε και σοκαριστηκα λιγο..γιαυτο και την επομενη τον ρωτησα αν το εννοοσε και μου ειπε πως ναι.μου ειπε οτι ολες οι κοπελες του το εκαναν και μαλιστα αυτο τις τρελενε..η αληθεια ειναι πως παρολο που αυτος μου αρεσει πολυ,εχω ψιλοξενερωσει..νομιζω πως και μονο η ιδεα με χαλαει..μηπως ειμαι συντηρητικη?ειναι φυσιολογικο να του αρεσει τοσο?..και πως γινεται να του το εκαναν ολες και να γουσταραν??θα με βοηθουσαν πολυ οι γνωμες σας¨,οσο πιο πολλες τοσο το καλυτερο νομιζω ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58609 από Mudvayne στις 13 Φεβρουαρίου 2010, 12:21μμ

Mudvayne

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2010
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ειναι λιγο παραξενα αυτα που σου ζηταει δηλαδη εγω προσωπικα δεν θα ηθελα η κοπελα μου να με γλειψει εκει κατω και σε καμια περιπτωση να μου βαλει δαχτυλο τωρα μπορει το παιδι να εχει ομοφυλοφιλικες τασεις η απλα να εχει πολυ παραξενες φαντασειωσεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58610 από s.fierce στις 13 Φεβρουαρίου 2010, 12:43μμ

s.fierce

Εικονίδιο
μέλος από: 13/2/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
δηλαδη πιστευεις οτι σε οποιον αρεσει αυτο μπορει ειναι ομοφυλοφυλος?
παντως δε δειχνει κατι τετοιο μεχρι τωρα.φαινεται να του αρεσουν πολυ οι γυναικες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58613 από johnaros στις 13 Φεβρουαρίου 2010, 12:55μμ

johnaros

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2010
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
οχι και αφτα μαλ..σορυ κιολασ....σε παρα πολους αντρεσ αρεσει να τσ γλειφουν εκει κ πολοι υποστιριζουν οτι ο κωλος ειναι τ σημειο τζι του αντρα λογο των νεβρων που περνανε...και εγω εχω ζιτισει στ κοπελα μ να με γλειψει εκει για δοκιμη(εννοειτε μετα τ μπανιο) κ δν μ πορω να πω πωσ ηταν ασχημα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58616 από s.fierce στις 13 Φεβρουαρίου 2010, 1:06μμ

s.fierce

Εικονίδιο
μέλος από: 13/2/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
ναι αλλα αλλο γλειψιμο νομιζω κι αλλο δαχτυλο.ετσι νομιζω.δλδ εσυ 8α δεχοσουν δαχτυλο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58617 από kadoo16 στις 13 Φεβρουαρίου 2010, 1:40μμ

kadoo16

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2009
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Εγω προσωπικα δεν θα το δικομαζα ποτε....δδηλαδη μονο και μονο στην σκεψη ξενερωνω αφανταστα....!!!..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58627 από psipsi στις 13 Φεβρουαρίου 2010, 8:13μμ

psipsi

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2010
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
αυτο για το σημειο ''G'' το εχω ακουσει και εγω αλλα και μονο η σκεψη του δαχτηλου μου φερνει αποστροφη... αλλα τι να πει κανεις... περι ορεξεος κολοκυ8οπιτα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58629 από sophie28 στις 13 Φεβρουαρίου 2010, 8:27μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
εγω ξερω οτι στους αντρες αυτο το σημειο ειναι αναμεσα στον πωπο κ στα μπαλακια... κ για να το βρεις ψηλαφιζεις λιγο εκει... οχι οτι ειναι στον κωλο... τι να πω... οτι αρεσει στον καθενα.. εμενα το αγορι μου ουτε για πλακα δεν θελει να τον αγγιζω εκει... η περιοχη απο τα μπαλακια κ κατω ειναι απαγορευμενη... τωρα εξαρταται απο εσενα τι εισαι διατεθιμενη να του κανεις... αν κ το γλειψιμο σαν ιδεα μου φερνει μια αηδια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58634 από s.fierce στις 13 Φεβρουαρίου 2010, 10:42μμ

s.fierce

Εικονίδιο
μέλος από: 13/2/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
η αληθεια ειναι οτι περισσοτερο εντυπωση μου εκανε το οτι ολες οι κοπελες του το εκαναν και γουσταραν,παρα αυτο που ζηταει εκεινος!αντε λεω,ο καθενας εχει τις ιδιαιτεροτητες του αλλα οι αλλες πως το δεχονταν και τους αρεσε κιολας?!
νομιζω πως ετσι οπως το εθεσε,με εκανε να αισθανθω οτι ειμαι πολυ πισω,χωρις να πει βεβαια κατι ευθεως.αν βρεθουμε και μου το ζητησει δεν ξερω πως θα αισθανθω εκεινη τη στιγμη κι αν θα θελω να το κανω.παντως σαν πραξη δεν ειναι κατι δυσκολο αλλα σαν ιδεα δε μου αρεσει
θαθελα να μαθω πως αισθανθηκε καποια που το εχει κανει η' καποιος που του το εχουν κανει.παντως μου εδωσε την εντυπωση πως του αρεσει τοσο πολυ που αν δεν το κανω μαλλον θα φαω ακυρο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58635 από bluebird στις 13 Φεβρουαρίου 2010, 10:45μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Έγραψε:(psipsi@13 Φεβρουαρίου 2010)
αυτο για το σημειο ''G'' το εχω ακουσει και εγω αλλα και μονο η σκεψη του δαχτηλου μου φερνει αποστροφη... αλλα τι να πει κανεις... περι ορεξεος κολοκυ8οπιτα!

ή κολοτρυποπιτα...
λοιπον, οντως το σημειο G ειναι στο εσωτερικο του πρωκτου και το βρισκεις με δακτυλο. αλλα λιγοι ειναι αυτοι που στο ζητανε ή θελουν να τους βαζεις δακτυλο. το αγορι μου για παραδειγμα το θεωρει αδερφιστικο, και αρνειται κατηγορηματικα να τον αγγιζω εκει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login