Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάθε φορά που τα πράγματα δείχνουν να πηγαίνουν καλύτερα, κάπου έχεις κάνει λάθος
Σάββατο, 4 Μαΐου

Τι να κάνω?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58798 από tiger15 στις 21 Φεβρουαρίου 2010, 6:37μμ

tiger15

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Γεια σας φιλοι μου,
ακουστε εγω ειμαι 16 χρονων και τα εχω με μια κοπελα που ειναι 14,
ειμαστε πολυ καλα στην σχεση μας και κανουμε πραγματα...
Οπως χουφτωματα και ετσι τριψιματα, εγω δηλαδη την ωρα που φιλιομαστε και αυτα της τριβω το ....(ξερετε...)...την τρελαινει η ολη φαση αλλα μεχρι εκει... αυτη δεν μου "τον" εχει πιασει ουτε εχουμε κανει κατι παραπανω... απλα ετσι μου ερχεται να την πιασω....
και...και...και...και... αλλα δεν θελω ουτε να την πιεσω αλλα ουτε να την κανω να αισθανθει ασχημα με λιγα λογια αυτοσυγκρατουμαι...
και σκεφτομαι τωρα τι ακριβως να εκανα να ξεθαρεψει και αυτη?
ξαπλωνουμε ο ενας πανω στον αλλον και τριβομαστε καθως φιλιομαστε πανω απο τα ρουχα δηλαδη κανονικες στασεις σεξ με τριψιματα και με ρουχα... τι μπορω να κανω για να το αλλαξω αυτο να προχωρησει λιγακι... εχετε καμια ιδεα??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58800 από Doctoras στις 21 Φεβρουαρίου 2010, 7:59μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Aμα βγαλεις ακρη πες μου και εμενα γιατι ειμε στην ιδια θεση με σενα ακριβως!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58804 από tiger15 στις 21 Φεβρουαρίου 2010, 10:34μμ

tiger15

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
καλα αμα δεν ξερεις εσυ δοκτορα που απαντας σε ολα τα θεματα υπαρχει περιπτωση να ξερω εγω?? εσυ πως το χειριζεσαι το θεμα??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58805 από Seorge στις 21 Φεβρουαρίου 2010, 11:46μμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Ως ταπεινός αναγνώστης του θέματος θα ήθελα να εκφράσω και γω τη γνώμη μου..14 είπες αν δεν κανω λάθος..ειναι μικρή φιλαράκο...αν τη θες πραγματικα περιμενέ τη,αλλιώς υπάρχουν κι αλλου πορτοκαλιές..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58811 από gamatos στις 22 Φεβρουαρίου 2010, 12:32μμ

gamatos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/2/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Ρε φιλε, 14 ειναι η αδερφη μου!Ειναι πολυ μικρη για να κανει και σεξ!Κι αυτα που κανει πολλα ειναι !Καλα κανεις και δεν την πιεζεις.Μαλλον φοβαται να προχωρησει, γι αυτο και δε σε πιανει εκει κατω , οπως κανεις εσυ...

Παντως, εισαι σε δυσκολη κατασταση, καθως αυτη η αυτοσυγκρατηση πρεπει να ειναι ΠΑΡΑ πολυ δυσκολη ! Να τη φιλας, να της τριβεις το *#*#*# και να σου χει γινει πυραυλος και να μην μπορεις να την (......)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58812 από tiger15 στις 22 Φεβρουαρίου 2010, 2:41μμ

tiger15

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
σας ευχαριστω ρε μαγκες για τις απαντησεις...
δηλαδη δεν παιζει να προχωρησει λιγακι ακομα???
δεν μιλαω για σεξ... για προκαταρκτικα?χαχαχαχα
ειμαι τρελος οκ...απλα να προχωραγε λιγακι ακομα...
εντωμεταξυ εμαθε πως μια φιλη της της εβαλε δαχτυλακι το αγορι της, και εχει τρελαθει η δικια μου και την λεει τσουλα και εγω δεν το εγκρινω αυτο και τετοια...οποτε...ακομα πιο δυσκολη η κατασταση...
μηπως εχετε να προτεινετε κατι περισσοτερο??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58822 από noname3 στις 22 Φεβρουαρίου 2010, 7:55μμ

noname3

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/2/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
εμπαινε γιουτσο εμπαινε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58823 από nathalie στις 22 Φεβρουαρίου 2010, 8:05μμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
φιλε μου προφανως δε θελει να προχωρησει...Περιμενε την ειναι μικρη ακομα, δεν εχει τις ιδιες ορμες με εσενα, να εισαι σιγουρος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58826 από tiger15 στις 22 Φεβρουαρίου 2010, 9:45μμ

tiger15

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
καλα λοιπον σας ευχαριστω ολους αν εχει κατι να προσθεσει κανεις αλλος ευπροσδεκτο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58841 από gamatos στις 23 Φεβρουαρίου 2010, 9:15πμ

gamatos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/2/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έγραψε:(tiger15@22 Φεβρουαρίου 2010)

εντωμεταξυ εμαθε πως μια φιλη της της εβαλε δαχτυλακι το αγορι της, και εχει τρελαθει η δικια μου και την λεει τσουλα και εγω δεν το εγκρινω αυτο και τετοια...οποτε...ακομα πιο δυσκολη η κατασταση...
μηπως εχετε να προτεινετε κατι περισσοτερο??

Μετα απο αυτο ρε φιλε , τι περιμενεις ? Μ'αρεσει που ρωτας και μας ! Αφου μ αυτα τα λογια στο λεει καθαρα!ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ !!!Χαρακτηριστικες ειναι οι φρασεις που χρησιμοποιει : <<Δεν το εγκρινω>> <<Αυτη που τα κανει αυτα , ειναι τσουλα >>.Ε λοιπον , τι αλλο θες να σου πει για να φανει πιο καθαρα οτι δεν το θελει ακομα και δεν αισθανεται ετοιμη ???? Ειναι φως φαναρι!Δε θελει και πολυ επεξεργασια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login