Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Η μεγαλύτερη τρύπα ασφάλειας ever: Ένα ανοιχτό στόμα.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58853 από Mamalakis στις 23 Φεβρουαρίου 2010, 7:31μμ

Mamalakis

μέλος από: 11/11/2009
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
Ρε παιδια ειναι απιστευτο, ντρεπομαι να κανω τα παντα..ντρεπομαι να μιλω στο κοριτσι μου να φανταστειτε τι να κανω δεν μπορω να το βγαλω απο μεσα μου :(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58855 από Doctoras στις 23 Φεβρουαρίου 2010, 8:09μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Λοιπον για να καταλαβω τελικα η κοπελα σου απαντησε ναι ετσι?
Αμα κανω λαθος πες γιατι θα ειναι ασκοπα αυτα που θα πω παρακατω.
Λοιπον τα εφτειαξες με την κοπελα εκανες την πρωτη κηνηση ολλα καλα.
Αποδο και περα ομως εισε τοσο ντροπαλος που δεν εχεις το θαρρος να μιλησεις ετσι?
Οσο και σκληρο να σου φανει θα στο πω.Η κοπελα για να τα εφτειαξε μαζι σου σηγουρα βρεκε κατι πανω σου που να της αρεσει να την κανει να νιωθει ομορφα.Αμα εσυ σαν αντρας δεν της το δειχνεις (δεν μιλας μαζι της)θα την χασεις.Για αυτο τραβα μιλα στην κοπελα εκανες την πρωτη κινησει εκει θα κολωσεις?

Κατι αλλο μηπως τα εφτιαξες μαζι της μεσσο msn η τιποτα τετοιο?
Γιατι συνηθος εχουν ντροπες ατομα που τα φτιαχνουν με εμεσα
απο μια τετοια μηχανη .
Αν ναι δεν μπορω να σου υποσχεθω το τι θα γινει με την εξξελυξη της ιστοριας παντος ενα θα σου πω .Οτι και να επαιξε απο τις δυο περριπτωσεις που σου ειπα πρεπει οσο δυσκολο και να σου φενεται και
ακατορθωτο να πας να την μιλησεις γιατι θα την χασεις τζαπα.

Σε τετοιες καταστασεις δεν χρησημοποιεεις το μυαλο.Δηλαδη να κατσεις να σκεφτεις τι θα γινει.Πας διχως σκεψει και πιανεις κουβεντα χαλαρος χωρις ενιες για το τι θα γινει τι θα κανεται και τι θα σου πει.Ερχονται ολλα διαμαγιας εκεινη την στιγμη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58856 από Mamalakis στις 23 Φεβρουαρίου 2010, 8:13μμ

Mamalakis

μέλος από: 11/11/2009
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
Ναι φιλε δοκτορα, εχουμε σχεση..αλλα κολωνω γαμω την πουτανα μου ποσο μαλακας εχω γεννηθει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58867 από voi8eiaaaa στις 24 Φεβρουαρίου 2010, 2:14μμ

voi8eiaaaa

Εικονίδιο
μέλος από: 23/2/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ε μίλα της και μην ντρέπεσαι.
Μαλάκας δεν γεννήθηκες, έχεις βάλει τον εαυτό σου να νομίζει ότι είναι, άδικα βέβαια και αν συνεχίσεις έτσι το πράμα θα γίνει χειρότερο.
Μίλα της, κοπέλα σου είναι.
Πώς θα επικοινωνίσετε?Με μηνύματα στο msn και έτσι?Ε ρε που μπλέξαμε με την τεχνολογία!
Το πρώτο είναι αυτό και μετά θα έρθουν και τα υπόλοιπα.
Και μην ανησυχείς.Αν κάθεσαι τώρα και σκας....για το πιο απλό πραγμα σκας.ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΛΙΓΟ!!!
Αυτά.Από μία κοπέλα που την έχει πάθει με ένα αγόρι που σ έμοιαζε στο χαρακτήρα και δεν τολμούσε να την κοιτάξει καν.(όχι λόγο εμφάνισης, μια χαρά είμαι)
Αντε, και μην στενοχωριέσαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58874 από Doctoras στις 24 Φεβρουαρίου 2010, 8:46μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Λοιπον χωρις δευτερη σκεψη αβριο οποτε την δεις τραβα και πες της μονο αυτο για σου μορω μου τι κανεις? Και δωστεις ενα φιλι στο μαγουλο μιας και δεν την εχεις δει απο κοντα.Και θα δεις θα σου πιασει κουβεντα και θα ειστε μια χαρα.Χαλαρος σαν να μην εχει συμβει τιποτα.
Εγω στην θεση σου θα ξυπναγα 1 ωρα νοριτερα οπως και συνηθιζω θα εκανα
λιγο γυμναστικη για να ανεβασω λιγο την αυτοπεπηθηση και θα ντινομουν κυριος...και θα ορμαγα.Δεν εχεις πολυ χρονο η το κανεις η θα τα χαλασεται χωρις να το εχεις καταλαβει.Το οποιο δεν θες οποτε καταπιε ολους τους φοβους και τις ανυσιχιες σου γραφτα ολλα και τα παντα στα α@@#% σου και πες θα παω και οτι γινει.Και πιστεψεμαι οτι θα γινει θα ειναι καλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58884 από Mamalakis στις 25 Φεβρουαρίου 2010, 2:05μμ

Mamalakis

μέλος από: 11/11/2009
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
λοιπον..αυριο θα κανω αυτο που ειπες..ολα για ολα και αν χασω μετα αφου θα χασω εσενα δεν θα χω τιποτα..ΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59066 από mr.anonymous στις 05 Μαρτίου 2010, 6:37μμ

mr.anonymous

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/2/2010
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
Tι ντρεπεσε βρε? πας καλα ειχες το θαρρος να τα φταιξεις μαζι της κ οχι να της μηλησεις βρε παιδακι μου πας καλα τραβα πηγαινε μηλα της γιατι ετσι θα βαρεθει κ θα τησ κουνας το μαντιλι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login