Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διγαμία είναι να έχεις έναν/μία παραπανίσιο/-α σύζυγο. Μονογαμία είναι το ίδιο.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Ανδρικός οργασμός

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #111831 από kavlaros στις 29 Οκτωβρίου 2012, 10:57πμ

kavlaros

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/10/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
loipon loraki to kalutero tha itan na episkeftei enan eidiko,uparxei agwgi pou ruthmizei tin prowri ekspermatwsi.enallaktika mporei na malakizetai kathe mera alla na mi xunei. diladi ligo prin tin korufwsi na stamataei...etsi tha auksisei stadiaka to xrono ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119726 από leon007 στις 21 Απριλίου 2013, 1:41πμ

leon007

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/4/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
loraki an thes mporo na sou po kapis simvoule;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119736 από Aggelot στις 21 Απριλίου 2013, 2:28μμ

Aggelot

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Δεν ξερω αν σε βοηθησει αυτο, εμενα το πεος μου ειναι 19 εκατοστα κ χοντρο οταν εισχωρησω γενικα με ολες τις κοπελες που εχω επαφη, μου ερχεται αμεσως να τελιωσω, αν αντεχα παρατηρησα οτι αντεχα απο μια ωρα εως 2- 2,5 ωρες δεν λεω ψεματα ετσι μετα εμπαινα πολυ χαλαρα, αργα στην αρχη κ το προβλημα εξαφανιστηκε, δεν ξερω δοκιμαστε το, ελπιζω να βοηθησει λιγο εκρατεια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119747 από giannisefoa στις 21 Απριλίου 2013, 7:23μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Έγραψε:(loraki@30 Μαρτίου 2010)
ναι ελινα αλλα δεν ειναι κριμα να παρατησεις τον αλλον επειδη χυνει γρηγορα?αχ.......το καημενο.....μωρο μ!χωριζουμε!γιατι??γιατι χυνεις γρηγορα!ουστ!χαχαχαχα

Πρέπει να καταλάβεις ότι με τα λεγόμενά σου εκτός από τον ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ που τα έχεις προσβάλεις και τον εαυτό σου...Και τον λέω κακομοίρη διότι δεν θα ήθελα με τίποτα να έχω σχέση με κάποια που με ξεφωνίζει ακόμα και σε ένα φόρουμ...Απ την άλλη πρέπει να καταλάβεις και κάποια άλλα πράγματα...Το πότε ο άλλος θα σου κάνει στοματικό έχει να κάνει και με την διάθεσή του και με την δικιά σου καθαριότητα...Το να απαιτείς να σου κάνει γλυφομούνι ενώ πριν 3 λεπτά ήσουν τουαλέτα είναι απλά απαράδεκτο και δεν αδικώ κανέναν(ούτε άντρα ούτε γυναίκα αν πει όχι,κι εγώ άλλωστε όχι λέω όταν παίξει κάτι τέτοιο κι ακόμα κι αν η κοπέλα μου λέει να μου πάρει πίπα...Και ξέρεις γιατί;Γιατί την σέβομαι,καθώς και την προσωπική της υγεία)...Και τελευταίο:Ναι εσύ έχεις το πρόβλημα που δεν τελειώνεις...Όταν η πρώτη σου σκέψη αν πας να κάνεις σεξ είναι το ότι δεν θα γουστάρεις τότε το πρόβλημα είναι στον εγκέφαλό σου...Ζήτα περισσότερα προκαταρκτικά,τρίβε την κλειτορίδα σου όσο σε γαμάει κάνε κάτι...Δεν είμαστε μαθημένοι για το τι θέλει κάθε γυναίκα στο σεξ...Ανοίξτε το στόμα σας και μιλήστε...Οπότε κοπέλα μου λύσε πρώτα τα ψυχολογικά σου και μετά ζήτα απ τους άλλους να λύσουν τα σεξουαλικά τους...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login