Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ειρωνεία είναι να είσαι ναυαγός σ' έναν απέραντο ωκεανό και να πεθαίνεις από δίψα.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Mερικες ερωτησεις

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #59471 από ena1_ στις 20 Μαρτίου 2010, 4:02μμ

ena1_

μέλος από: 20/3/2010
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Καλησπερα..ειμαι νεο μελος.. θα ηθελα οποιος ξερει σιγουρα να απαντησει στις παρακατω ερωτησεις..(αν και οι ερωτησεις αυτες φαινονται λιγο χαζες)
1)Επηρεαζεται η αναπτυξη του πεους και των ορχεων αναλογα με το αν καποιος φοραει μεχρι τα 21 του "μποξερακι" ή "(το αποκαλουμενο) slip" ;
2)Γινεται να μου γραψετε το φυσιολογικο μεγεθος πεους (σε στυση) για καθε ηλικια ξεχωριστα αναμεσα στα 13 και στα 21 ;

Ευχαριστω εκ των προτερων !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59483 από Doctoras στις 20 Μαρτίου 2010, 9:30μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
1)Oχι την αναπτυξη δεν την επηρεαζει και στο απανταω με σηγουρια αυτο.
Το μονο προβλημα ειναι το οτι στραβωνει λογο της πιεσης απο το μποξερακι για αυτο να προτημας πιο χαλαρα εσωρουχα.Οταν λεω στραβωνει ενοω οτι το κανει να γερνει πολυ προς τα αριστερα η πολυ προς δεξια.
Σε ολους το πεος εχει απο την φυση του εχει μια μικρη κλιση αριστερα η δεξια απλα αυτο το επιδυνωνει.
2)Δεν εχει πραγματικα βγει ο μεσος ορος ενως πεους σε στυση.Αλλα
κειμενεται στην υλικια 13 με 21 .Απο 9-17+.
Ο μεσος ορος σε αυτην την υλικια ειναι πανω κατω αυτος .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59484 από JoHnMaNiaC στις 20 Μαρτίου 2010, 9:36μμ

JoHnMaNiaC

Εικονίδιο
μέλος από: 18/3/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
2)Πάτα το! Για να κάνεις τις ίντσες, εκατοστά πάτα στο google π.χ. 4 inch to cm. Μου κάνει εντύπωση πως παρόλο που είμαι στις αρχές των 14 και δεν έχω και πολύ εφηβεία πάνω μου, το μέγεθος μου είναι ίσο με αυτό των 16.

1) Δεν πιστεύω. Δεν είμαι και σίγουρος όμως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59516 από ena1_ στις 21 Μαρτίου 2010, 3:02μμ

ena1_

μέλος από: 20/3/2010
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Eυχαριστω πολυ guys!!Οποιος αλλος ξερει και αυτος με σιγουρια ας απαντησει για να ειμαι σιγουρος 100% οτι πηρα την σωστη απαντηση..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login