Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Η Lilla τρώει φρίκες!
Παρασκευή, 3 Μαΐου

είναι τίποτα;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #60911 από asold στις 05 Μαΐου 2010, 11:38πμ

asold

Εικονίδιο
μέλος από: 5/5/2010
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Καλησπέρα είναι το πρώτο μου ποστ στο φόρουμ! Θα ήθελα να ρωτήσω, εμένα όταν το πεος μου δεν είναι σε στύση μπορώ να τραβήξω το πετσάκι άναιτα μέχρι κάτω και να αποκαλυφθεί ολόκληρη η βάλανος! Όταν το πεος όμως είναι σε στύση δεν αποκαλυπτεται απο μονη της η βαλανος! Θα πρεπει να τραβήξω εγώ το πετσάκι το οποίο μπορώ να το πάω μέχρι και λίγο πιο κάτω από την βάλανο! Βλέπω ότι το αίτιο είναι ένα μια σαν κλωστή που έχουμε όλοι πίσω από την βάλανο η οποία από ότι βλέπω είναι λίγο σφυχτή! Είναι φυσιολογικό αυτό;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60912 από Doctoras στις 05 Μαΐου 2010, 2:00μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Απολυτα.Μην ανυσιχεις.Και εμενα ετσι ηταν απο τι θυμαμαι 1,5 χρονο πριν.Νομιζω θα σου φτιαξει σε κανα χρονο.Και δεν ειχα αντιμετοπισει κανενα προβλημα σε κανεναν τομεα οταν χρειαζοταν να το κατεβασω εγω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60915 από asold στις 05 Μαΐου 2010, 4:02μμ

asold

Εικονίδιο
μέλος από: 5/5/2010
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
είμαι 14 χρονών! Δηλαδή σε κανένα αγόρι δεν είναι αλλιώς σε αυτήν την ηλικία;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60917 από Doctoras στις 05 Μαΐου 2010, 6:18μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Δεν ξερω πως ειναι στα αλλα αγορια παντος εμενα ετσι ηταν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60927 από Spider-boy στις 05 Μαΐου 2010, 10:52μμ

Spider-boy

Εικονίδιο
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
Ναι οκ φιλε μην ανυσηχεις... Και εμενα ετσι ειν... πρεπει να το κατεβασω εγω... Παλια κατεβαινε με δυσκολια αλλα τωρα μια χαρα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60968 από MikePoniros στις 06 Μαΐου 2010, 7:14μμ

MikePoniros

μέλος από: 6/5/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
και εμενα τα ιδια..
αν κατευενει κατω χωρις δυσκολια οταν ειναι σε στυση και δεν πονας πολυ τοτε καποια στιγμη εκει που εισαι πανω στην πραξη θα νιωσεις εναν πονο αλλα μετα θα μαμας αβερτα ;)
αν παλι πονας πολυ και κατεβαινει δυσκολα το πετσακι πηγαινε σε κανενα γιατρο να σου πει και εκεινος τι γνωμη του...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60981 από asold στις 06 Μαΐου 2010, 9:30μμ

asold

Εικονίδιο
μέλος από: 5/5/2010
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
μια χαρά μπορώ και το κατεβάζω! Μόνο όταν είναι σε στύση δεν κατεβαίνει από μόνο του! (σε στύση μπορώ να το κατεβάσω ίσα ίσα κάτω από την βάλανο)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61000 από MikePoniros στις 07 Μαΐου 2010, 1:36μμ

MikePoniros

μέλος από: 6/5/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Έγραψε:(asold@06 Μαΐου 2010)
μια χαρά μπορώ και το κατεβάζω! Μόνο όταν είναι σε στύση δεν κατεβαίνει από μόνο του! (σε στύση μπορώ να το κατεβάσω ίσα ίσα κάτω από την βάλανο)


ειναι η λεπτη κλωστη που εχουμε οι περισσοτεροι.. σε αλλους βγαινει με την πραξη σε αλλους με περιτωμη..αν δεν πονας πολυ οταν ειναι σε στιση και κατεβαινει μεχρι κατω τοτε εισαι μια χαρα και το μονο που θες ειναι οταν κανεις σεξ να το κατευαζεις μεχρι κατω μεχρι οσο παει ομως και να μπεις στην κοπελα σου ετσι! καποια στιγμη θα σπασει αυτο και θα εισαι μια χαρα! αν ομως πονας πολυ καλου κακου πιγαινει για καμια περιτωμη.. το μονο αρνητικο στην περιτομη ειναι τα λεφτα που χρειαζεται αλλα μετα σκεψου οτι θα μπαινεις "παντου" και δεν θα καταλαβαινεις τιποτα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login