Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τέρενς Κουίκ με μαλλιά.
Σάββατο, 4 Μαΐου

πισοκολλητο

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #60993 από mikraki στις 07 Μαΐου 2010, 1:27πμ

mikraki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/2/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
καλησπερα...θα ηθελα να ρωτησω...δεν εχω ολοκληρωμενη σχεση εως τωρα αλλα εχω προχωρισει καπως...οταν ομως μου εβαλε δαχτυλο πισω ο φιλος μου τρελαθηκα απο τον πονο...δεν μπορουσα ουτε να μιλησω ουτε ν ανασανω...μου ειπαν οτι αφου ειναι ετσι στο δαχτυλο δεν θα μπορεσω ποτε να κανω πισοκολλητο κατι που απ οσο ξερω αρεσει πολυ στους αντρες γιατι λεει αν το κανω θα σκασω απ τον πονο κ παιζει να παθω κ ζημια(εχω μια αιμοροιδα πισω μου η οποια μπορει να παθει ζημια σε περιπτωση πισινης συνουσιας)θα ηθελα λοιπον να ρωτησω αν ολα αυτα ισχυουν,αν παιζει να παθω καμια ζημια κ αν ναι τι ειδους ζημια,αν λιγο λαδακι η λυπαντικο θα βοηθουσε την κατασταση και τελος τι προτιμουν τ αγορια???γιατι επιλεγουν το πισινο κ οταν πολλα κοριτσια δεν το δινουν τα θεωρουν ξενερωτα,τα παρατανε κλπ κλπ???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60997 από udrarguros στις 07 Μαΐου 2010, 12:40μμ

udrarguros

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/5/2010
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
λοιπόν άκου.. ο κώλος είναι για εμάς κάτι το απαγορευμένο οπότε ΠΡΕΠΕΙ να το πάρουμε.. τόσο απλά.. και όσο πιο λίγο θέλει η κοπέλα τόσο πιο πολύ θέλουμε αλλά μέχρι σε ένα σημείο.. κάποιοι θα ξενερώσουν και κάποιοι απλά θα το αποδεχτούν.. και ναι , υπάρχουν κοπέλες που απλά τρελαίνονται για γαμήσι από τον κώλο... τεσπά , ο κώλος είναι ολόκληρο κεφάλαιο και κρύβει διάφορες ανωμαλίες.. πχ εγώ τρελαίνομαι να γλύφω τον κώλο της κοπέλας.. ότι και αν κάνεις βάλε πολυ λιπαντικό και πες στον αλλο να μπαίνει αργά αργά..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60998 από MikePoniros στις 07 Μαΐου 2010, 1:27μμ

MikePoniros

μέλος από: 6/5/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
δοκιμασε με λιπαντικο και αν δεις οτι και εκει υπαρχει προβλημα... κανε υπομονη και απολαυσε το οσο μπορεις... ζημια δεν νομιζω να παθενεις επειδη μπαινει δυσκολα η επειδη εισαι πολυ σφικτη αλλα αυτο με την αιμοροιδα που ειπες δεν ξερω αν υπαρξει προβλημα η οχι.. περα απο εκει λοιπον το μονο προβλημα που μπορει να εχεις ειναι εφοσον εισαι τοσο σφικτη (απο οτι καταλαβα απο τα οσα λες) τις πρωτες φορες να μην το απολαυσεις κκαι πολυ γιατι θα πονας πααααρα πολυ και πιθανον αντι για απολαυση να σου μεινει ο φοβος... ολα αυτα σαν συνολο (οτι εισαι σφικτη, οτι θα φωναζεις απο πονο κλπ κλπ) θα ειναι υπερ στο αγορι σου γιατι θα το απολαυσει και με το παραπανω... αν το δοκιμασετε φροντισε του πεις να μπαινει αργα γιατι αν κανει καμια αποτομη κινηση... μαλλον θα σε ακουσουν πολλα τετραγωνα ποιο κατω.. οποτε αργα και βασανιστηκα ;)
αρα αν θες να δοκιμασεις κατι τετοιο ριξε μπολικο λιπαντικο και... try it... ;)

υστερογραφο: ειναι πολυ κολοφαρδο το αγορι σου!!!!!! :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61009 από mikraki στις 07 Μαΐου 2010, 7:58μμ

mikraki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/2/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες αλλα θα ηθελα ν ακουσω κ αλλες αποψεις απο αλλα ατομα που πιθανον να ενδιαφερθουν...γιατι ομως λες οτι ολα αυτα οι πονοι μου δηλαδη θα ειναι υπερ για το αγορι μου κ γτ θεωρεις οτι ειναι τοσο κωλοφαρδος???;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61010 από Doctoras στις 07 Μαΐου 2010, 8:13μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Προβληματα παθαινουν ακομα και αυτες που δεν εχουν αιμοροιδες.
Εγω αν ησουν η κοπελα μου να εισε σηγουρη οτι οτι θα σου πω τωρα δεν θα στο ελεγα γιατι πολυ απλα δεν θα ηθελα να χασω ενα πισοκολιτο.
Λοιπον εσυ απο την στιγμη που εχεις και το προβλημα καλο θα ηταν να μην το δοκοιμασεις.Αν και παλι το θες πολυ καντο για σενα και οχι για να κρατισεις ενα αγορι αλλα να το κανεις με μετρο οχι καθε φορα που θα κανετε sex να κανεις και αυτο γιατι υπαρχει σοβαρος κυνδινος χωρις υπερβολες.(Ενοω οχι κατεξακολουθηση,σκηνη κορδονι πως να το πω.)
Οι κυνδινει ειναι οι εξης.Οχι απαρετητα τωρα αλλα οταν θα εισε 40-50 χρονων θα εχεις προβλημα ακρατιας.Και αμα ο παρτενερ σου ξαφνικα αφινιασει και γινει πολυ βιεος (πιστεψεμε τοτε δεν μπορεις να τον σταματησεις) υπαρχει κινδυνος να σε τραβματισει ασχημα.Και το θεαμα για λιγες μερες στην πισω πλευρα θα ειναι πολυ αποκρουστικο και επιπονο μεχρι να στρωσει.Ειναι καλο να γνωριζεις αυτα τα πραγματα πριν κανεις κατι.

Η αποψη μου ειναι αν το κανεις αλλα οχι συχνα.Να περναει μεγαλο χρονικο διαστημα και μονο αν εισε σηγουρη οτι ο παρτενερ σου θα σε
υπακουσει οταν του πεις φτανει.Εγω ειμε απο αυτους που σε τετιες περριπτωσης δεν ακουω.Και ετσι ειναι οι περισοτεροι.

                          
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61016 από mikraki στις 07 Μαΐου 2010, 10:34μμ

mikraki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/2/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
γιατι δεν ακουτε ομως???¨(σασ α;ρεσει να μας πονατε???:'(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61021 από MikePoniros στις 07 Μαΐου 2010, 11:46μμ

MikePoniros

μέλος από: 6/5/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Έγραψε:(mikraki@07 Μαΐου 2010)
γιατι ομως λες οτι ολα αυτα οι πονοι μου δηλαδη θα ειναι υπερ για το αγορι μου κ γτ θεωρεις οτι ειναι τοσο κωλοφαρδος???;)


λεω οτι θα του αρεσουν επειδη στα περισσοτερα (για να μην πω σε ολα) τα αγορια αρεσει η γυναικα να ειναι σφικτη.. το οτι θα πονας σημαινει ταυτοχρονα οτι θα φωναζεις.. σε πολλους αρεσει παρα πολυ αυτο.. τον λεω κολοφαρδο γιατι απο τιν στιγμη που δεν το εχεις κανει απο εκει και θα εισαι ακομα σφικτη θα ειναι τελειο (για εκεινον!)
και τον θεωρω κολοφαρδο γιατι τουλαχιστον εγω σε οσες σχεσεις ειχα και ποναγαν οι κοπελες που ειχα η φοβοντουσταν να μπω απο πισω δεν με αφηναν.. εσυ παρολο που δεν το εχεις κανει ποτε και ξερεις τι θα περασεις σκεφτεσαι να το κανεις... και το ποιο πιθανο ειναι οτι θα το κανεις.. γιαυτο τον λεο κολοφαρδο..
και κατι που ξεχασα πριν.. αν το κανεται συνεχεια απο πισω και βαλεις μετα κολλητο παντελονι θα φαινεται πολυ εντονα και ασχημα μετα απο πισω.. σιγουρα θα εχεις δει πολλες κοπελες να φορανε κολαν και να εχουν ενα μεγαλο ανοιγμα πισω.. κανε οτι κανεις αλλα μια φορα την βδομαδα και αν... δεν λεω το απο πισω εχει αλλη γλυκα αλλα εχει και τα προβληματακια του...
και προσεχε και αυτο που λεει ο φιλος ποιο πανω..
σιγουρεψου πως αν τον αφησεις τελικα να μπει απο πισω θα σταματησει οταν του το πεις..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61025 από loverboy στις 08 Μαΐου 2010, 1:04πμ

loverboy

μέλος από: 14/11/2009
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
Κοιταξε mikraki, η λυση ειναι απλη: δοκιμασε καταρχην μονη σου. Τι εννοω; Απλα, την επομενη φορα που θα αυνανιστεις, οταν φτασεις κοντα στον οργασμο (υποθετω πως ξερεις να το κανεις...) παρε λιγα υγρα απο τον κολπο σου και βαλε το δαχτυλο σου στην πισω τρυπα.
Καντο οσο τριβεις την κλειτοριδα σου ή ο,τι αλλο κανεις, και δες αν σου αρεσει. Αν ναι, βαλε το δαχτυλο πιο μεσα ή βάλε και δυο δαχτυλα οταν ανοιξει σταδιακα ο πρωκτος.
Ξερω καποιες κοπελες που τραβανε μλκ ετσι και χυνουν εντονα με αυτο!
Οταν λοιπον φτασει η στιγμη να το κανεις απο πισω με ενα αγορι, θα ξερεις τι να περιμενεις...
Απλα πραγματα!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61034 από mikraki στις 08 Μαΐου 2010, 2:17μμ

mikraki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/2/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
η αληθεια ειναι οτι ενα δαχτυλο πισω μονη μου το βαζω και δεν ποναω καθολου...αλλα ερεθιζομαι μονο μπροστα...πισω δεν νιωθω κατι το ξεχωριστο...τωρα ομως για δυο δαχτυλα αμφιβαλλω αν θα χωρανε...ισως να ειμαι λιγακι ανοιχτη πισω επειδη εχω κ προβλημα δυσκοιλιοτητας και ισως επιρρεαστει και αυτο αν κανω ''πισω πορτα''...παντως μου φαινεται περιεργο που οταν εγω εβαλα ενα δαχτυλο πισω μου δεν ενιωσα πονο ενω οταν μου το εκανε εκεινος ποναγα πολυ και τον παρακαλουσα φωναζοντας να σταματησει (ασχετα οτι εκεινος εκανε του κεφαλιου του)και αργοτερα οταν πηγα τουαλετα ειδα κ λιγο αιμα...το αποκλειω να δοκιμασω κατι τετοιο με το ιδιο ατομο γιατι κανει βιεες κινησεις,βιαζεται,τα θελει ολα δικα του και εχει μονο απαιτησεις απο εμενα...απλα γενικα το ρωταω για να ξερω εστω κ με τον επομενο...δηλαδη αν κανω μια φορα θα ανοιξω κ μετα πια δεν θα ποναω ποτε κ καθολου??μετα παλι ξανασφιγγεις πισω ωστε να μην φαινετε???(να υποθεσω οτι λες οτι τ απο πισω εχει αλλη γλυκα γιατι σας αρεσει που ειναι στενη η τρυπα κ το ευχαριστιεστε πολυ;);))
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61037 από GrandmasterL στις 08 Μαΐου 2010, 2:23μμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0
1)Οι πρωτες φορες θα πονεσουν.Αν θες να κανεις πρωκτικο εχε το στο νου σου.
2)Το προτιμαμε γιατι ειναι πιο στενο,αρα το ευχαριστιομαστε και πιο πολυ,και επειδη ειναι πιο "ξεχωριστο"
3)Αν δεν θες μην το κανεις μονο για αυτον.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login