Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάτι έχω πάθει... Αντιδρώ στη Java που μου επιβάλλει το Σκωτσέζικο κατεστημένο και γράφω μανιωδώς asp! ©Nocturne, irc.ftou.gr
Σάββατο, 4 Μαΐου

τι να κανω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61138 από maR189 στις 09 Μαΐου 2010, 11:23μμ

maR189

μέλος από: 9/5/2010
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Παιδια γεια σας καταρχας ειμαι 15 και δεν εχω κανει sex ακομα αλλα το σιγουρο ειναι οτι θελω παραααα πολυ:P Δυστυχως ομως καμια κοπελα απο αυτες που ξερω δεν ειναι "διαθεσιμη"...τι να κανω?? ειναι καλα να παω σε μπουρδελο? εννοω ειναι καλα να γ..σω που..να για πρωτη φορα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61139 από Σηπτικό Βόδι στις 09 Μαΐου 2010, 11:47μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Πιστεύω ότι καταρχήν είναι νωρίς για να κάνεις σεξ ακόμα, όλη τη ζωή μπροστά σου έχεις (τώρα ακούγομαι σα κάτι παππούδες που δίνουν συμβουλές στους εγγονούς τους αλλά δε με πειράζει.)

Το να πας σε μπουρδέλο για να ξεπαρθενιαστείς, δεν είναι ό,τι καλύτερο κατ εμέ, δε λέει ρε συ η πρώτη σου φορά να είναι με κάποια που έχει πάρει το μισό αντρικό πληθυσμό. (Χωρίς παρεξήγηση στις όποιες επί χροίμασι εκδιδομένες γυναίκες, τη δουλειά τους κάνουν και αυτές).

Κατά τη γνώμη μου η πρώτη σου φορά πρέπει να 'ναι με την κοπέλα σου, η οποία θα είναι διαθέσιμη σε μερικά χρονάκια είμαι σίγουρος, μην ανησυχείς! Αυτά.

Ελπίζω να βοήθησα,
Άρης.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61140 από mikraki στις 09 Μαΐου 2010, 11:56μμ

mikraki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/2/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
μην το κανεις κ εσυ αυτο ρε γαμωτο!!!ελεος πια ολοι με πουτανες πατε τελευταια...οσους χρωην εχω ολοι με πουτανα ξεπαρθενευτηκαν...αμαρτια δεν ειναι...???αλλες (οπως κ εγω) αναζητουν εναν παρθενο για να ειναι κ για τους δυο η πρωτη φορα...σκεψου μονο αυτο κ περιμενε...δεν αξιζει να εισαι ενας μεσα στους υπολοιπους...:((( (αν κ εγω τωρα πια σιγα μην βρω παρθενο αλλα τεσπα...):(((
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61141 από MikePoniros στις 10 Μαΐου 2010, 12:05πμ

MikePoniros

μέλος από: 6/5/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Έγραψε:(mikraki@09 Μαΐου 2010)
(αν κ εγω τωρα πια σιγα μην βρω παρθενο αλλα τεσπα...):(((

αν εισαι παρθενα οπως λες εμπειρο θες για να το απολαυσεις οχι παρθενο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61148 από alex2010 στις 10 Μαΐου 2010, 9:27πμ

alex2010

Εικονίδιο
μέλος από: 9/5/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
και εμενα η πρωτη μου φορα ηταν στα 15 σε πουτανα..αλλα τι το εκανα τι οχι το ιδιο μου ητανε.. δεν καταλαβα τιποτα μονο πιπα ευχαριστι8ικα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61150 από Pelvic_Thrust στις 10 Μαΐου 2010, 1:13μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Μην πας στα μπουρδελα ρε :D

Η 1η φορα πρεπει να σου μηνει αξεχαστη.. Να το κανεις με μια που αγαπας πραγματικα. Ειναι διαφορετικο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login