Στείλε λεφτά στο ftou.gr
H φιλοδοξία είναι το τελευταίο καταφύγιο της αποτυχίας. (Oscar Wilde)
Τρίτη, 7 Μαΐου

Κανενα κολπο για δια διαρκεια σεχ περισσο

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61159 από mipais στις 10 Μαΐου 2010, 5:21μμ

mipais

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/5/2010
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Γεια σας.

Μηπως ξερετε αν υπαρχει κανενα κολπακι που να κραταει το σεχ περισσοτερο?εκτος το να χυσω πριν το κανω ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61163 από Krueger στις 10 Μαΐου 2010, 5:52μμ

Krueger

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Φίλε εχω ακουσει για ατομα που βαζουν ξυλοκαΐνη πανω στο οργανο τους, και αυτο ως αναισθητικο σε βοηθαει να κρατησεις για ωρες... το ζητημα ειναι οτι λογικα εσυ δεν το απολαμβανεις... ειναι για περιπτωση που θελεις να ικανοποιησεις το κοριτσι σου... το ζητημα ειναι οτι δεν ξερω αν υπαρχουν επιπτωσεις μετα την χρηση της ξυλοκαΐνης, θα σου ελεγα να το ψαξεις πολυ πριν δοκιμασεις κατι τετοιο...

Α, και που σαι, σε περιπτωση που το κανεις μη ξεχασεις με τιποτα το προφυλακτικο, γιατι ακουσα για περιπτωσης που καπιοι εβαλαν, τα κοριτσια τους τους πηραν πιπα και ειχε ως αποτελεσμα να μουδιασει το στομα τους και να μην μπορουν μετα ουτε να μιλησουν! χαχαχα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61167 από GrandmasterL στις 10 Μαΐου 2010, 7:09μμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0
υπαρχουν ειδικα προφυλακτικα για αυτο το σκοπο με ξυλοκαινη που λεει ο απο πανω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61169 από nathalie στις 10 Μαΐου 2010, 9:05μμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Καλα κι αν δε θες να χρησιμοποιησεις ξυλοκαινη? Νομιζω πως με την εμπειρια αρχιζεις σιγα σιγα να αυξανεις τις αντοχες σου.Αυτο το προβλημα εχει τωρα και το αγορι μου.Τελειωνει νωρις...
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #61170 από Doctoras στις 10 Μαΐου 2010, 9:11μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(Krueger@10 Μαΐου 2010)
Φίλε εχω ακουσει για ατομα που βαζουν ξυλοκαΐνη πανω στο οργανο τους, και αυτο ως αναισθητικο σε βοηθαει να κρατησεις για ωρες... το ζητημα ειναι οτι λογικα εσυ δεν το απολαμβανεις... ειναι για περιπτωση που θελεις να ικανοποιησεις το κοριτσι σου... το ζητημα ειναι οτι δεν ξερω αν υπαρχουν επιπτωσεις μετα την χρηση της ξυλοκαΐνης, θα σου ελεγα να το ψαξεις πολυ πριν δοκιμασεις κατι τετοιο...

Α, και που σαι, σε περιπτωση που το κανεις μη ξεχασεις με τιποτα το προφυλακτικο, γιατι ακουσα για περιπτωσης που καπιοι εβαλαν, τα κοριτσια τους τους πηραν πιπα και ειχε ως αποτελεσμα να μουδιασει το στομα τους και να μην μπορουν μετα ουτε να μιλησουν! χαχαχα :)



Nα σου πω μια ιστορια που ειχε συμβει σε ενα παιδι φιλο του μεγαλου μου αδερφου   που το δοκοιμασε αυτο πιστεψεμε θα ξεραθητε στο γελιο.
Λοιπον εβαλε ο τυπος που λετε ξυλοκαινη στον πουτ... και αφησε την κοπελα να του να του παρει τσιμπουκι.Σιγα σιγα αυτη αρχιζε να μουδιαζει στο στομα και την πηγαν αμεσως στο νοσοκομειο νομιζωντας οτι ειχε εγκεφαλικο.Ουτε καν του πηγε στο μυαλο τι εφτεγε.
το συμπερασμα ειναι οτι κανει πολυ καλα την δουλιατης αλλα μακρια απο το στομα.Λογικα θα επιρεαζει ομως και την εσθηση της γυναικας .

Φιλε μου μια καλη λυση ειναι να παιρνεις βαθιες αναπνοες και να κρατιεσε να μην αφισεις τον εαυτο σου να τελειωσει.Να σφιγκεσαι.
Σιγα σιγα θα το πετυχεις με τις προσπαθιες.Ενα αλλο κακο ειναι ομως οτι μπορει και να μην τελειωσεις και καθολου και να σου πριστουν τα μπαλακια επιδη θα τα καταπιεσεις πολυ.Φετος μου συνεβει πριν λιγο καιρο αυτο.
Και δεν μπορω να πω πως μου αρεσε .Ομως αμα θες να ευχαριστισεις μονο την κοπελα ειναι οτι πρεπει.Ντουρος και με διαρκια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61171 από Krueger στις 10 Μαΐου 2010, 10:05μμ

Krueger

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
παντα μετα την ξυλοκαΐνη βαζεις και προφυλακτικο ρε... ! αλλιως δεν παιζει να αισθανθει κανενας απο τους δυο κατι ^^
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61172 από Doctoras στις 10 Μαΐου 2010, 10:19μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Toτε αυτος δεν θα εβαλε η πρωτου βαλει θα την εβαλε να του παρει πιπα.Λολ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61188 από Krueger στις 11 Μαΐου 2010, 1:19πμ

Krueger

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
ε ναι κατι τετοιο θα εγινε ... :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61235 από mipais στις 12 Μαΐου 2010, 11:31πμ

mipais

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/5/2010
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
ευχαριστο για της απαντησεις δεν θα βαλω τπτ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61263 από Doctoras στις 12 Μαΐου 2010, 8:54μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Krueger@10 Μαΐου 2010)
παντα μετα την ξυλοκαΐνη βαζεις και προφυλακτικο ρε... ! αλλιως δεν παιζει να αισθανθει κανενας απο τους δυο κατι ^^

Ναι ρε φιλε αλλα με προφυλακτικο ηδη δεν νιωθεις τιποτα.Ειναι καπως καταπιεστικο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login