Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Νικοτινίαση: Η παράφορη επιθυμία να συναντήσεις περιπτερά, ειδικά όταν σου τελειώνουν τα τσιγάρα.
Σάββατο, 18 Μαΐου

texnikes gia pipa

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61704 από Μιτοχόνδριος στις 25 Μαΐου 2010, 2:34πμ

Μιτοχόνδριος

Εικονίδιο
μέλος από: 25/5/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Απλά περιπλανήσου σε όλο το πέος. Φαντάσου το πέος σαν ένα πολυκατάστημα. Ο άντρας θέλει να δεις όλα τα μέρη του καταστήματος, όχι να κοιτάς μόνο τους υπολογιστές ή τα mp3. Συνέχισε να κάνει βόλτες και κατέληξε εκεί που σου άρεσε πιο πολύ. Μην ξεχάσεις στο τέλος να καταναλώσεις κάτι για να μην αφήσεις τον ιδιοκτήτη δυσαρεστημένο.
(επίσης είναι πολύ σημαντικό να ζουπάς απαλά προς τα πάνω το πέος για να βγει και το τελευταίο μέρος του σπέρματος έξω, όπως με το σωληνάριο της οδοντόκρεμας πχ.)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62201 από NotAnAngel στις 03 Ιουνίου 2010, 2:25μμ

NotAnAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Νομίζω - νομίζω - ότι η καλύτερη συμβουλή δεν είναι ακριβώς τεχνική: Να γουστάρεις αυτό που κάνεις και τον άντρα στον οποίο το κάνεις. Δεν υπάρχει καμία τεχνική που να συγκρίνεται με το πάθος με το οποίο κάνεις στοματικό. Γι' αυτό και να το κάνεις όταν πραγματικά γουστάρεις και θες να τον δεις να χάνεται κυριολεκτικά. Αν το κάνεις αγγαριά και 5.000 τεχνικές να ξέρεις, δεν θα είναι τόσο καλό - πάλι στοματικό είναι, μην τρελαθούμε, αλλά δε συγκρίνεται. Κατά την γνώμη μου και την εμπειρία μου πάντα...

Γιατί στην προεπισκόπηση κάποια άλφα τα δείχνει σαν συμβολάκια ρε παίδες;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62227 από Agapoulinoulaki στις 03 Ιουνίου 2010, 11:23μμ

Agapoulinoulaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/2/2010
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Ρε εγω ειμαι γαργαλιαρης αμα με γαργαλησεις εκεινη την ωρα δεν μπορω να το ελεγξω με τιποτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login