Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Τα ωραιότερα πράματα στη ζωή ή είναι ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν.
Κυριακή, 19 Μαΐου

ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΕΞ?

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #62652 από Andrej στις 12 Ιουνίου 2010, 8:25πμ

Andrej

Εικονίδιο
μέλος από: 13/8/2009
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Μια καλη λυση για να μην τελειωνει στο 5 λεπτο ειναι η εξης : Πες στον φιλο σου πριν το κανετε να τραβηξει μια μλκια και θα δεις που οταν θα το κανετε μετα θα κρατησει περισσοτερο ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62668 από nathalie στις 12 Ιουνίου 2010, 2:50μμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Μμμμ νομιζω οτι τα εχεις μπλεξει λιγο...Εχε σταθερα στο μυαλο σου οτι τιποτα μα τιποτα δεν ειναι συγκεκριμενο,και ειδικα ο χρονος.Γενικα μιλωντας τα προκαταρκτικα κρατανε κανα τεταρτο(μπορει περισσοτερο μπορει και λιγοτερο) και αναλογα τα προκαταρκτικα μπορει το αγορι να εκσπερματωσει.Μετα λοιπον αν εκσπερματωσει το πεος χαλαρωνει λιγο και μετα ξανασηκωνεται.Καλα μεχρι εδω?ωραια,το κυριως πιατο τωρα.Στο σεξ ο καθενας αναλογα με την εμπειρια και τις αντοχες του κραταει περισσοτερη ή λιγοτερη ωρα μεχρι να εκσπερματωσει η οποια δεν ειναι καθορισμενη,εξαρταται απο το ποσο εχει αναψει και απο τον ψυχολογικο παραγοντα,ναι? μετα παλι αφου τελειωσει θελει λιγη ωρα να ξανασηκωθει.Μετα την πρωτη εκσπερματηση συνηθως η αντοχη τους αυξανεται. Ο doctoras πιο πανω λεει πως αν το αγορι κρατιεται για πολλη ωρα και καταπιεζεται για να μην εκσπερματωσει μπορει να πονεσει (δεν ισχυει για ολους και για ολες τις περιπτωσεις). Ελπιζω να σε βοηθησα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62673 από elli55 στις 12 Ιουνίου 2010, 4:08μμ

elli55

Εικονίδιο
μέλος από: 8/6/2010
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
αα σε ευχαριστώ πολυ nathalie.
Με βοήθησες ναι πολυ.είχα κάποιες απορίες και έπρεπε καπου να τις λυσω!
εσείς ξέρετε παρπάνω=]
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62710 από jimmas στις 13 Ιουνίου 2010, 11:45πμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά, δεν ξέρω αν πρέπει να ανοίξω άλλο θέμα αλλά για λόγους οικονομίας είπα να γράψω πρώτα εδώ. :)

Πρόσφατα ολοκλήρωσα με την κοπέλα μου και ήταν η πρώτη φορά και για τους δύο. Το θέμα είναι πως μετά τα προκαταρκτικά - που είναι κυρίως φιλιά και λίγο χαίδεμα στην κλειτοριδα - τελειώνει πολύ γρήγορα αφού μπω μέσα της.

Αναφέρομαι σε ένα διάστημα 3-5 λεπτών (εγώ από επάνω) στο οποίο εγώ δεν "μπαινοβγαίνω" καν... Δηλαδή επειδή βλέπω πως το ευχαριστιέται αρχίζω με το να κουνάω το σώμα μου χωρίς όμως να μετακινώ πολύ το πέος.

Μήπως επειδή είναι οι πρώτες φορές; Αλλά και έτσι να είναι, μόνο μία φορά και τέρμα; Μου κάνει εντύπωση από αυτά που είχα ακούσει... Υπάρχει περίπτωση να ερεθίζεται τόσο η κλειτορίδα που να τελειώνει; Και αφού κορυφώσει μετά απλά καθόμαστε και το ρίχνουμε στις πλάκες... Σβήνει τελείως και δεν υπάρχει διάθεση για συνέχεια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login