Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα παιδιά σπανίως τραβάνε το καζανάκι.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Μου αρεσει η κολλητη μου!! τι να κανω???

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #62653 από Andrej στις 12 Ιουνίου 2010, 8:33πμ

Andrej

Εικονίδιο
μέλος από: 13/8/2009
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Εδω και περιπου 5μηνες τωρα εχω φαει τρομερο κολλημα με τη κολλητη μου.Γνωριζομαστε απο μικρα παιδια αλλα δεν καναμε ιδιαιτερα πολυ παρεα.. στην 2α γυμνασιου τα ειχαμε για 2 μηνες μεχρι που τη χωρισα γιατι μου αρεσε μια αλλη κοπελα...(τωρα θα παω 3η λυκειου) ...απο τοτε λοιπον εως και περυσι δεν καναμε πολυ παρεα ουτε πολυμιλαγαμε...να που ομως περυσι που ηρθαμε στο λυκειο ημασταν στο ιδιο τμημα ...και μιας και γνωριζομασταν απο παλια αρχισαμε να κανουμε παλι παρεα...ολη τη χρονια περυσι καθοταν πισω μου οποτε καταλαβαινεται..πλακες γελοια ..γενικα αρχισε να δημιουργειται μια πολυ καλη σχεση...αρχισαμε να βγαινουμε μαζι τα σαββατα να μιλαμε στο τηλ . γενικα εδεσε μια πολυ καλη φιλια περυσι...αυτο κρατησε μεχρι φετος τα χριστουγεννα...Εγω παω γυμναστηριο και ετσι αρχισε και αυτη να ερχεται καθε μερα μαζι μου..πηγαινα καθε μερα την επαιρνα απο το σπιτι της και πηγαιναμε...στο γυμναστηριο λοιπον οπως ειναι λογικο ανοιγομασταν ολο και πιο πολυ ο ενας στον αλλον...λεγαμε ολο και πιο πολλα καθε φορα για τα ονειρα που εχουμε για το μελλον κλπ.. μου ειπε λοιπον αυτη μια μερα πως αν περασουμε στην ιδια πολη θελει να συγκατοικησουμε γιατι μαζι μου αισθανεται ασφαλεια αλλα μιας και γνωριζομαστε τοσο καιρο θα ειναι πολυ ωραια...εγω οπως ηταν φυσικο δεν αρνηθηκα γιατι μ αρεσε και μενα η ιδεα..απο φετος τον ιανουαριο λοιπον και μετα κατι μεσα μου αρχισε να αλλαζει προς απεναντι της...αρχισα να τη βλεπω με αλλο ματι....σαν κατι παραπανω απο φιλη... μου ειναι πολυ δυσκολη ολη αυτη η κατασταση γιατι οσο περναει ο καιρος τα συναισθηματα γινονται ολο και εντονοτερα!! δεν ξερω πως να της πω ή και αν πρεπει να της πω...σκεφτομαι πως ισως αν της το πω αυτη θα αντιδρασει..θα νομισει λαθος..πως ολα αυτα τα 2 χρονια της το επαιζα φιλος μονο και μονο επειδη μου αρεσει και οχι σαν πραγματικος φιλος....τι θα νομισει για μενα μετα...και ολα αυτα τα ονειρα περι συγκατοικησης?? και τις μουρλιες που θα κανουμε οταν περασουμε???ολα αυτα ειμαι σιγουρος θα χαθουν μετα..ποτε δεν θα μπορεσουμε να ξαναεχουμε τη σχεση που εχουμε τωρα αν επιχειρησω και της ανοιξω τη καρδια μου...επισης κολλαω και καπου αλλου...ολον αυτον το καιρο που κανουμε παρεα την εχω ρωτησει πολλες φορες αν ειμαι ωραιος και μου εχει πει οχι!! ενω στα αληθεια πιστευω πως ειμαι πολυ ωραιο παιδι...και μη με θεωρησετε ψωνιο ή κατι τετοιο αλλα ολες οι σχεσεις που εχω κανει μεχρι τωρα με τις κοπελες που εχω κανει το επιβεβαιωνουν...αλλα γιατι να μου λεει οτι δεν ειμαι ωραιος??μηπως επειδη κι αυτη φοβαται να εκφρασει τα αληθινα της συναισθηματα ?? η δεν θελει να καταλαβω εγω οτι της αρεσω ή κατι τετοιο??? πφφφτ ..παντως ειμαι πολυ μπερδεμενος...πιο μπερδεμενος απο ποτε θα ελεγα!!! ειμαστε καθε μερα μαζι τουλαχιστον 5-6 ωρες ....δε μπορω αλλο ειναι πολυ δυσκολο ολο αυτο για μενα...(επισης να προσθεσω οτι μου ειπε πως το καλοκαιρι αν θελω να παω να μεινω στο εξοχικο της για 10 μερες μιας και θα την αφησουν οι γονεις της να μεινει μονη της και να κανει οτι θελει για 10 μερες επειδη ολο το υπολοιπο καλοκαιρι θα εχει συνεχως μαθηματα ..προετοιμασια για 3η λυκειου ........ πφφφτ plz βοηθηστε λιγο....και σορρυ αν βγηκε λιγο μεγαλο αλλα τα ειπα ολα! :D

Τα Italics στο κείμενο είναι για να τονίζουν συγκεκριμένες φράσεις και όχι για να χόρταση. Δε γίνεσαι καλύτερος και πιο μουράτος αν γράφεις ολόκληρα μηνύματα έτσι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62665 από Andrej στις 12 Ιουνίου 2010, 1:20μμ

Andrej

Εικονίδιο
μέλος από: 13/8/2009
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Ας απαντησει καποιος ρε παιδια...πραγματικα βρισκομαι σε μεγαλο διλλημα και η κατασταση ειναι πολυ δυσκολη συναισθηματικα...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #62667 από gionatia17 στις 12 Ιουνίου 2010, 1:53μμ

gionatia17

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

γεια σουυ λοιποοον εχουμε κ λεμε,εαν γνωριζεστε τοσο πολυ καιρο, κ σε ξερει καλα η κοπελα τοτε δεν υπαρχει περιπτωση να νομιζει πωσ την εκανεσ παρεα για να τησ κολλησεισ στ τελοσ...
να κατσεισ να τησ τα πεισ κ να τησ ανοιξεισ την καρδια σ, δεν ειναι ντροπη αυτο που νιωθεισ γιαυτην, ισωσ νιωθει κ αυτη το ιδιο που ξερεισ αν σου πε ιχο μενετε κ παλι φιλοι δεν παθαινετε κ τπτ...
να εισαι ειλικρινησ μαζι τησ κ δεν θα παρεξηγηση τπτ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login