Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένα γραμμάριο image αξίζει όσο ένα κιλό ουσιαστικής δουλειάς.
Κυριακή, 28 Απριλίου

της εφυγαν ακαθαρσιες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #64016 από syrianos στις 20 Ιουλίου 2010, 3:22πμ

syrianos

Εικονίδιο
μέλος από: 29/3/2010
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
το εκανα σημερα πρωτη φορα με την κοπελα μου απο πισω και στο τελος οταν βγηκα,οπως ημασταν στο κρεβατι, δεν κρατηθηκε και της εφυγαν απο πισω.

ε, ντραπηε παρα πολυ κι εφυγε ,ενω της ελεγα οτι δεν τρεχει και τιποτα σπουδαιο.

γιατι εγινε αυτο?κααμε κατι λαθος?
και δν ξερω επειδη τν πειραξε πολυ, πως να τ κανω να ξανανιωσει ανετα στα ερωτικα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64018 από AggelosTuDromu στις 20 Ιουλίου 2010, 4:29πμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
οχι απλα μπορει πριν το κανετε δεν θα ειχε παει τουαλετα να τα βγαλει να ναι καθαρο απο μεσα...
μου ειχε τυχει με μια πρωιν μου ομως δεν τισ βγηκαν αλλα οταν πηγαινα πιο βαθεια ενιωθα τα σκ@τ@ τις κ ξενερωσα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64024 από Doctoras στις 20 Ιουλίου 2010, 11:35πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Για αυτο θελει πριν την διησδηση η κοπελα πρεπει να εχει αφοδεψει η ακομα καλυτερα να κανει κλισμα.Να εχει πληθει παραπολυ καλα.Να βαζει δακτυλο απο μονη της πριν ωστε να μην σφυγκεται την ωρα της διησδησης και περα απο το να φευγουν κατι που δεν πρεπει να παθει και κανα τραυματισμο.Γιατι οταν μπαινει το πεος πιεζει την περιοχη και καταλαβαινεις τι ακολουθει .Το πεος λειτουργει σαν κακοφτιαγμενο κλισμα στην ουσια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login