Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο ορισμός της κραυγαλέας σπατάλης για μένα είναι ένα λεωφορείο γεμάτο πολιτικούς που πέφτει στο γκρεμό κι έχει τρεις θέσεις αδειανές.
Δευτέρα, 13 Μαΐου

Παρθενια

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #64790 από Siempre3 στις 10 Αυγούστου 2010, 12:43πμ

Siempre3

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
ρουλιτσα κανει κολυμβηση...δοκτορας εχω την εντυπωση οτι εισαι εκτος θεματος αδερφε    βετερανος το θεμα ειναι οτι εχει δυο+ χρονια που το κανουμε ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64792 από VeTeRaNoS στις 10 Αυγούστου 2010, 1:11πμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Έχω ακούσει χωρίς να είμαι 100% σίγουρος ότι υπάρχουν περιπτώσεις γυναικών που ο παρθενικός υμένας σπάει πάνω στην γέννα.
Τέλος πάντων αυτό που λέει η ρουλιτσα ίσως είναι το σωστό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64794 από bluebird στις 10 Αυγούστου 2010, 2:43πμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
το να της πηρε την παρθενια το ταμπον ειναι λιγακι δυσκολο, αφου αν εχεις δει το ταμπον ειναι αρκετα μικρο και λεπτο για να την σπασει. κατα την γνωμη μου ή πολυ ελαστικο υμενα εχει, οποτε θα σπασει με κατι πιο μεγαλο (γεννα ας πουμε) ή ειχε αιμα αλλα δεν προσεξε καλα και δεν το ειδε. (γιατι μην φανταστεις οτι βλεπεις αιμα σαν περιοδο, κατι σταλιτσες ειναι, ανοικτοχρωμες και ετσι οπως ειναι ανακατεμενες με τα υγρα, περισσοτερο με βρωμικα υγρα μοιαζουν παρα με αιμα). δεν μας επισημανες ομως: πονεσε πολυ την πρωτη φορα, ή το κανατε σχετικα ευκολα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64847 από Siempre3 στις 13 Αυγούστου 2010, 4:03πμ

Siempre3

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
ε πονεσε ενταξει σε λογικα πλαισια μην φανταστεις..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64849 από Amelia στις 13 Αυγούστου 2010, 9:44πμ

Amelia

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2010
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Δεν ματωνουν ΟΛΕΣ οι κοπελες κατα την πρωτη επαφη...
Το ενδεχομενο να μην εχει σπασει ο υμενας ακομα το απορριπτουμε, καθως το εχετε ηδη επαναλαβει πολλες φορες! Και απο τη στιγμη που εισαι σιγουρος πως ηταν παρθενα δεν εχεις κατι να σε ανησυχει...

Οπου και αν κοιταξεις που λενε για το αιμα οταν ξεπαρθενευεσαι τονιζουν οτι δε συμβαινει σε ολες. Καποιες μαλιστα γεννιουνται χωρις υμενα ή τον σπαζουν κατα τη διαρκεια της ζωης τους με μια εντονη κινηση.Μπορει επισης και απλα να μη ματωσε. Ειναι φυσιολογικο αυτο που συμβαινει. Μην ανησυχεις αδικα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login