Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Πότε θα σταματήσουν ν' ακούγονται αυτοί οι ήχοι;
Πέμπτη, 2 Μαΐου

ΤΙ ΘΕΛΕΙ???

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #65010 από berdemenios στις 20 Αυγούστου 2010, 8:28μμ

berdemenios

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Παιδια ειμαι πολυ μπερδεμενος και θελω βοηθεια...θα μου πειτε πηγαινε στους φιλους σου αλλα δεν τους εχω πει τιποτα για την κατασταση μου...το θεμα που με απασχολει αφορα μια κοπελα οπως εχετε ηδη εχετε καταλαβει φανταζομαι .. γνωριστηκαμε μεσω facebook αρχισα να της μιλαω εγω πρωτος και μιλαγαμε για πολυ καιρο περιπου 2-3 μηνες καθε μερα..τησ ειχα πει να βγουμε αλλα μου ειχε πει οτι δεν θελει γνωριμια μεσω ιντερνετ...μετα απο λιγο καιρο μου εδωσε το μσν της και μιλαγαμε πιο πολυ και μετα το κινητο της...εγω χαρηκα και συνεχισαμε να μιλαμε ωσπου τελικα κανονισαμε να βγουμε μολισ τελειωσουν οι εξετασεις της..αυτη ειναι 16 εγω 19..βγηκαμε την πρωτη φορα και ηταν πολυ ωραια και κανονισαμε να ξαναβγουμε...βγηκαμε 3 φορες και την τριτη φορα φιλη8ηκαμε για πρωτη φορα..πηγαμε και ειδαμε και μια ταινια μαζι...ολα ηταν πολυ καλα..οι φιλεσ τησ με πηγαιναν πολυ και απο οτι ειχα καταλαβει της αρεσα και εγω και ετσι μου ειχε πει...μετα εφυγε για διακοπεσ στο χωριο τησ και εγω στο δικο μου με αποτελεσμα να μεινουμε πανω απο 1 μηνα μακρια ο ενας απο τον αλλο στελνοντας μηνυματα...αυτη γυρισε πιο γρηγορα απο εμενα απο τις διακοπες της ενω εγω πριν λιγες μερες γυρισα α8ηνα...σημερα ομωσ οταν της ειπα να κανονισουμε να βγουμε μου ειπε οτι εχει παρει μια αποφαση και θελει να ξεκαθαρισουμε καποια πραγαμτα...φανταζεστε την συνεχεια...μου ειπε οτι θελει να ειμαστε φιλοι και οτι με βλεπει φιλικα και θελει να μιλαμε οπως πριν αλλα να ειμαστε φιλοι....εγω στεναχορηθηκα πολυ και της ειπα ενταξει να συνεχισουμε σαν φιλοι...δεν καταλαβαινω ομως πως αλλαξε γνωμη...οταν ειμασταν μαζι και οταν την φιλαγα καταλαβαινα οτι της αρεσω πολυ...η αδερφη της μου ειχε πει οτι ταιριαζουμε πολυ και οτι απο ολους τους πρωην της ειμαι ο καλυτερος...πως αλαξε γνωμη ετσι ξαφνικα??? η συμπεριφορα μου ητανε πραγματικα τελεια αφου ουτε χερι δεν απλωσα να πιασω τιποτα...μονο που την φιλαγα και την κοιταγα μου ηταν αρκετο..η ιδια μου ειχε πει οτι φιλαω υπεροχα και περναει τελεια μαζι μου και οταν φιλιομασταν το καταλαβαινα εκτος αν επαιζε τοσο καλο 8εατρο..μου ειχε πει οτι η της συμβεριφερομαι τελεια..πως ετσι ξαφνικα με βλεπει σαν φιλο?? δεν μπορω να το καταλαβω..την ρωτησα αν βρηκε αλλον αλλα μου ειπε οχι και οταν την ρωτησα αν της αρεσα στην αρχη η αν με κοροιδευε μου ειπε πςσ τησ αρεσα.... Σας παρακαλω βοη8ηστε με παιδια δεν ξερω τι να κανω ειδικα καποια κοπελα ισως να την καταλαβαινει να μου πει.. Υ.Γ: τα εχει φτιαξει με 3 ατομα πριν απο εμενα αλλα την πληγωσαν και οι 3 και ειδικα ο τελευταιος παρα πολυ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65011 από AggelosTuDromu στις 20 Αυγούστου 2010, 8:38μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
1)ειναι οι μαλακιες που κανουν καμια φορα δεν ξερω γτ...
2)ισως για να σε τσεκαρει να δει τι θα κανεις
εγω αυτες τις εξηγησεις μπορω να δοσω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65012 από m@ria στις 20 Αυγούστου 2010, 8:47μμ

m@ria

Εικονίδιο
μέλος από: 30/5/2010
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
η λύση πάντα είναι να μιλήσετε,ρώτα την γιατί και θα σου απαντήσει,και άμα γίνεται να το αλλάξεις δηλ αν κάνεις κάτι λάθος καλός αλλιώς αν πχ δεν αισθάνετε άνετα για τη διαφορά ηλικίας και πηστεύει πως θες περισσότερα απο όσα μπορεί να σου δώσει γιατί πολύ πιθανό να συμβαίνει κι αυτό τότε δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο απο το να την πήσεις πως δεν θες κάτι παραπάνω αν αυτό ισχύει,μπορεί στο χωριό της να μαθεύτηκε κάτι στην οικογένειά της και να της ζητήσανε οι δικοί της να ξεκόψει λόγο διαφοράς ηλικίας(επειδή λες οτι όταν γύρισε άλλαξε)επήσεις δεν μπορούμε να αποκλήσουμε το ενδεχόμενο να σε ξεπέρασε λόγο του καιρού που έκανε να σε δει..good luck
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65013 από berdemenios στις 20 Αυγούστου 2010, 8:56μμ

berdemenios

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Έγραψε:(m@ria@20 Αυγούστου 2010)
,μπορεί στο χωριό της να μαθεύτηκε κάτι στην οικογένειά της και να της ζητήσανε οι δικοί της να ξεκόψει λόγο διαφοράς ηλικίας(επειδή λες οτι όταν γύρισε άλλαξε)επήσεις δεν μπορούμε να αποκλήσουμε το ενδεχόμενο να σε ξεπέρασε λόγο του καιρού που έκανε να σε δει

Δεν υπαρχει περιπτωση να το εμαθαν οι δικοι της γιατι το χωριο της ειναι σε νησι και παει μια φορα τον χρονο και το δικο μου το χωριο ειναι αλλου..στην αθηνα γνωριστηκαμε οποτε οι δικοι της δεν παιζει να ξερουν τιποτα....μα δεν της ζητησα να κανουμε κατι παραπανω αφου μονο που την κοιταω στα ματια μου φτανει ( μπορει να μην με πιστευεται αλλα πραγματικα λατρευω τα ματια της)..πραγματικα ψαχνω να βρω ακτι που εκανα λαθος αλλα ημουνα πολυ ενταξει απεναντι της μου το ειχε πει και η ιδια.. πωσ ετσι απλα να με ξεπερασε?? ματια που δεν βλεπονται γρηγορα λησμονιουνται δηλαδη??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65014 από m@ria στις 20 Αυγούστου 2010, 9:24μμ

m@ria

Εικονίδιο
μέλος από: 30/5/2010
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
γιατί δεν την ρωτάς?...απλά...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65015 από berdemenios στις 20 Αυγούστου 2010, 10:05μμ

berdemenios

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Οτι μου ειπε σημερα μου το ειπε απο το μσν γιατι δεν εχουμε συναντηθει ακομα..( δεν ειμαι και σιγουρος πως θα αντιδρασω οταν την δω).. την ρωτησα εαν εκανα κατι λαθος και μου ειπε..--οχι δεν εκανες τιποτα εσυ λαθος εγω απλα δεν θελω οκ? σε παρακαλω μην το σκεφτεσαι αυτο.. μετα την ρωτησα..--μηπως δεν σου αρεσα απο την αρχη και καταλαβα λαθος??..και μου ειπε..--μπορουμε να σταματησουμε να μιλαμε για αυτο?? πες κατι αλλο αν θες..της λεω..--σου αρεσα στην αρχη και αλαξες γνωμη στις διακοπεσ??..και μου λεει --ναι αυτο ειναι......δεν ξερω αλλα αυτη η απαντηση δεν μου φενεται ικανοποιητικη..κατι δεν μου κολαει..γιατι μου ειπε να μην μιλαμε γιαυτο εφοσον ειναι το πιο σημαντικο??? γιατι αποφευγει να μιλησει γιαυτο?? ?αν δεν της αρεσα απο την αρχη 8α μπορουσε να μην με αφησει καν να την φιλησω ουτε την πρωτη ουτε τις επομενες φορες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65016 από VeTeRaNoS στις 20 Αυγούστου 2010, 10:31μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
1.Μήπως έχει βρει κανέναν άλλον και δεν στο λέει?
2.Μπορεί ήταν ένας ενθουσιασμός που πέρασε?

Όπως και να έχει φιλε,αφου δεν θέλει καλύτερα να μην της μιλάς για αυτό και να συνεχίσετε με μια φιλική σχέση.Ξεκόλλα και πήγαινε παρακάτω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65019 από vikiss στις 20 Αυγούστου 2010, 11:01μμ

vikiss

Εικονίδιο
μέλος από: 16/7/2010
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
berdemenios, Θα σου πω κάτι και πάρτο ως συμβουλή,

Εμείς οι γυναίκες τα πολύ καλά παιδιά δν τα γουστάρουμε, τα θέλουμε για φίλους και πάμε και ερωτευόμαστε τον κάθε ΜΑΛΑΚΑ... Αυτό να το έχεις στο πίσω μέρος του μυαλού σου και να ξέρεις ότι όποια το αρνηθεί θα είναι ψέμα...

Εξάλου και με εσάς κάπως έτσι δν γίνεται;; εκείνες που σας φτύνουν τι γουστάρετε και εκείνες που λιώνουν για σας τις έχετε στο κλάσιμο. ΑΠΟΔΕΔΙΓΜΈΝΑ ΟΣΑ ΣΟΥ ΛΕΩ..

Λες ότι από όταν γνωριστήκατε σε συμπάθησε τόσο πολύ ως χαρακτήρα, πράγμα που συμαίνει ότι σε γούσταρε απο την αρχή για ΦΙΛΟ ΤΗΣ, αλλά εσύ έδειξες άλλη στάση απέναντι της αφού λες ότι προχώρησε το πράγμα και φασωθήκατε... οπότε δν ήθελε να σε στεχονωρήσει γιατί σε συμπάθησε πολύ.

Αυτή είναι η μια εκδοχή..

Αλλά απ' ότι λες ξεκαθάρησε τη θέση της απέναντι σου, οπότε δν σε κοροιδεύει και αυτό πρέπει να το εκτημίσεις!!

Γιατί φαντάσου να γυρνούσε απο το χωριό της και να συνεχιζόταν το πράγμα. Θα σου άρεσε να μην νοιώθει τίποτα για σένα και να το συνεχίζατε έτσι απλά και μόνο;;;

Δεύτερη συμβουλή που πάλι δν με συμφέρει αλλά θα την αποκαλύψω:

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΔΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΟΤΙ ΤΗ ΓΟΥΣΤΆΡΕΙΣ, το αποτέλεσμα θα είναι να σε θεωρεί ΔΕΔΟΜΈΝΟ... δηλ αν καταλαβαίνεις επειδή αντιλαμβάνεται πόσο πολύ τη γουστάρεις σε πεδεύει γιατί ξέρει ότι ΣΕ ΈΧΕΙ... αν με πιάνεις.

Αυτή είναι η δεύτερη εκδοχή...

Αλλά όπως και να έχουν τα πράγματα το κεφάλι σου ψηλά και μην πέφτεις... ότι και αν συμβαίνει, αυτή χάνει και όχι εσύ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65020 από Pelvic_Thrust στις 20 Αυγούστου 2010, 11:12μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Η "Αποδεκτη Απαντηση" να παει στην Vikiss παρακαλω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65021 από plhgwmenh στις 20 Αυγούστου 2010, 11:18μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
τι να πω???αυτο που το 85% των κοριτσιων ψαχνουμε απεγνωσμενα εκεινη το εχει και το πεταει σαν μπαζο...προσπαθησε να πας παρακατω...απ οτι φαινεται δεν αξιζει...επισησ στα 16 δεν ειναι καν ωριμη μ αυτα π λεει κ κανει...καταρχην με τον τροπο που σουμιλαει σου επιβαλλεται...
αφου δεν μπορεις να της αλλαξεις γνωμη μετα απο αυτες τις προσπαθειες θα σου προτεινα σαν τελευταια λυση να ψαρεψεις και την αδερφη της αν κρατα ομως κλειστο το στομα της...επισης αν ειναι τοσο καλη θεατρινα ισως βαλει την αδερφη της να σου κολλησει...μην αλλαξεις κανενα απολυτως θεμα περα απ αυτα που θες να μαθεις και μην παιξεις κανενα ρολο...επιπλεον μη δειξεις τοσο χαλια κ λυπημενος γτ εχουν κοινο αιμα σαν αδερφες και σιγουρα θα ''χαρουν''
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login