Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τη φυσική θεμέλιωσε ο Μέγας Αρχιμήδης, για έπιπλα γεννήθηκε μόνο ο ΝΤΙΒΑΝΙΔΗΣ.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

SAS PARAKALO PROVLIMA

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #65038 από parami8as στις 21 Αυγούστου 2010, 2:37πμ

parami8as

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια ειμαι καινουριος και εχω ενα προβλημα...

οταν πειραζω τα @@ μου πιανω κατι περιεργο που οταν το πιανω ποναει....δεν ειναι σαν ογκος δηλαδη..ειναι κατι που ειναι σαν τυλιγμενο αλλα μονο απο την δεξια πλευρα...φοβαμαι αν ειναι ογκος

και δεν πολυ θελω να πηγενω σε γιατρους οχι οτι φοβαμαι αλλα τωρα ενταξει δεν πας ευκολα για να δουνε το πουλι σου...

και κατι αλλο εχω βγαλει στο πεος μου ενα τεραστιο σπυρι που εχει πιον μεσα και οταν ξυπναω βλεπω να εχει ηρεμισει(δηλαδη το πιο λογικο ειναι να εχει βγει επειδη τον αγκουμπισα με βρομικα χερια)

σας παρακαλω πειτε μου κατι γιατι πραγματικα εχω φαει φρικη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65039 από parami8as στις 21 Αυγούστου 2010, 2:39πμ

parami8as

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
αα και κατι αλλο...και πιο μικρος ειχα βγαλει κατι στα @@ που με ποναγαν αλλα δεν ηταν τιποτα

ηταν νομιζο απο χτηπιμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65042 από DAINOS στις 21 Αυγούστου 2010, 12:07μμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Φίλε μην ανυσιχεις , και εγω ειχα μια φορα τα ιδια συμπτοματα με εσενα. επιανα κατι περιεργο σαν ογκος μικρος και σιγα σιγα μεγαλονε και με ποναγε. Το σπυρι δεν πεζει ρολο. Πηγα στον γιατρο και ητανε μικροβιο. εκατσα σε νοσοκομειο 3 μερες με ορο και μου περασε. Μετα απο λιγο καιρο μου ξανα αρχισε αφτο.... αλλα μετα απο ξεκουραση στο σπιτι μου περασε χορις τιποτα. Απλα πηγενε σε ουρολογο χωρις να το καθηστερεις γιατι εγω το καθηστερισα και εμεινα μεσα 3 μερες. Χωρις να ανισιχεις αμα η μανα σου μαθει τιποτα αμα αυνανιζεσε και τετια. Ο γιατρος ισως σε ροτισει τετια πραγματα... θα του πεις την αληθεια και αφτος δεν το λεει στην μανα σου! Ειμαι σιγουρος οτι ειναι αφτο που σου λεω!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65043 από tiakouwkaiegw στις 21 Αυγούστου 2010, 12:10μμ

tiakouwkaiegw

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
οι ορχεις δεν ειναι απλα ετσι πεταμενοι μεσα..εχουν κατι τα οποια το κρατανε..δες αυτο:
αν στα σημεια που βλεπεις πιανεις κατι που μπορει να μοιαζει στην επαφη μ αυτα..θα καθησυχασεις.για τα αλλα δεν ξερω τι να σου πω.αν σου φυγει το προβλημα με τον ουρολογο.αν και καλυτερα ειναι να βρεις καποιον ανδρολογο που ειναι πιο γνωστης.σκεψου οτι πανε και οι γυναικες σε γυναικολογο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65054 από parami8as στις 21 Αυγούστου 2010, 7:48μμ

parami8as

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
να στε καλα ρε μαγκες
απλα εγω δεν ξερω καθολου που θα βρω γιατρο...
σε νοσοκομειο να παω?ουτε καν ξερω

να σε καλα daine με καθυσιχασες αλλα νταξ μεσα μου σκεφτομαι οτι ποτε δεν ξερεις τι ειναι.....

και απο την αλλη πιον γιατρο να εμπιστευτο ρε γαμωτο

ειχα 3 γενικα(σπυρια ακμη ςκλπ) και πηγα σε γιατρους και δεν εφτιαξαν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65055 από VeTeRaNoS στις 21 Αυγούστου 2010, 8:23μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Έγραψε:(parami8as@21 Αυγούστου 2010)
να στε καλα ρε μαγκες
απλα εγω δεν ξερω καθολου που θα βρω γιατρο...
σε νοσοκομειο να παω?ουτε καν ξερω

Πήγαινε στο νοσοκομείο σε ένα ουρολόγο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65058 από DAINOS στις 21 Αυγούστου 2010, 10:53μμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Σε εναν ουρολογο , θα στα πασπαλησει λιγο και θα σου βρει την λυση. Δεν είναι τιποτα. Μην ανισυχεις , ουτε στυρος μενεις και μην ανισιχεις αμα σε κοροιδευουν και τετια, μια χαρουλα θα εισαι!! Πεστο στη μανα σου να σε παει σε εναν!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65131 από parami8as στις 24 Αυγούστου 2010, 4:43πμ

parami8as

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
χαχαχα αραξτε ρε 16 ειμαι τι να το πω στην μανα μου

ενταξει ρε παιδια απλως παρατηρησα οτι δεν ειναι κατι που εχει βγει εξτρα...απλως οταν το πιανω ποναω........
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login