Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το Πανεπιστήμιο είναι η πηγή της γνώσης γι' αυτό όλοι που πάνε εκεί πίνουν αβέρτα.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Γκόμενος ή Ζήλια??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #66482 από Ronim στις 21 Σεπτεμβρίου 2010, 12:34μμ

Ronim

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
με βάσει αυτό το θέμα Εδώ

επειδη την είδα σήμερα πριν την προσευχή να κρατάει από το το μπράτσο και λίγο ποιό κάτω.Τώρα στο διάλλειμα,ο ξάδερφος της ήρθε με αυτόν και πέρασαν από δίπλα μου (χέρετησα τον ξαδερφο της) λογικά για να δεί αυτός ποιός γουστάρει το κορίτσι.

Τώρα να γίνει τίποτα και με πει "τρέχει κάτι με την κοπέλα" ή κάτι παρόμοιο,να πέσει ξύλο ή να τον πω "δεν θέλω να πλακοθούμε όχι γιατί σε φοβάμαι αλλά δεν θέλω να πέσω στο επίπεδο της".


Αυτός είναι χάλιας και μου φάνηκε για λίγο φλώρος (δεν ξέρω βέβαια αν είναι)


Το έκανε αυτό για να ζηλέψω ή όντως παίζει να έχει αγόρι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66485 από Ronim στις 21 Σεπτεμβρίου 2010, 4:24μμ

Ronim

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
να προσθέσω ότι σήμερα ο ξάδερφος της ζήτησε τον αριθμό του κινητού μου για να τον δώσει στην κοπέλα αλλά εγώ και καλά είπα ότι δεν το ξέρω απ'έξω.τώρα τι να κάνω?να το δόσω?αν το δόσω ίσως να μου κάνουν πλάκες,να το δώσουν σε άλλους (τρίτα πρόσωπα)κτλ.

Τι με συμβουλέυετε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66514 από gerasimos στις 21 Σεπτεμβρίου 2010, 11:31μμ

gerasimos

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2010
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
τι λες μωρε.....

καταρχας τι τιτλος ειναι αυτος Γκόμενος ή Ζήλια!το κοριτσι απο την στιγμη που δεν τα εχει με καποιον ψαχνεται να δει με ποιον θα ειναι.....αμα κανει τετοια κ τριβεται στον εναν κ στον αλλον τοτε ψαξε κατι καλυτερο γιατι δεν μου φαινεται σωστη η κοπελα.τωρα με αυτα που περιγραφεις φαινεσαι πολυ μικρος ρε φιλε,τι ειναι αυτα!αν θες καποιο κοριτσι πας κοντα της βρισκεις μια αφορμη κ μιλας κ απο αυτα που θα λετε θα δεις αν της αρεσεις(το πιο βασικο)αν δεις οτι της αρεσεις προχωρας κ μπαινεις στο θεμα αλλιως δεν χαθηκαμε βρισκεις καποια καλυτερη!
αμα ειναι προσπαθησε να την πλησιασεις για μια ακομα φορα κ αν δεις οτι δεν γινεται να βγαλεις ακρη ξεχασε την κ προχωρα(θα βρεις τορπο εσυ να μιλησετε)......αμα ειναι κ δεν ξερει τι θελει η ιδια καταλαβα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66533 από ellas1821 στις 22 Σεπτεμβρίου 2010, 1:40μμ

ellas1821

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Κοίτα φίλε, το θέμα είναι ότι αν απλώς την είδες, δεν σημαίνει ότι αυτή τον "θέλει" η κάτι τέτοιο.
Όλα τα κορίτσια σε αυτήν την ηλικία είναι όσο κι αν σου φαίνεται τρελό στον κόσμο τους, το σίγουρο είναι ότι αν είναι φίλος της θα τους ξαναδείς μαζί και θα καταλάβεις καλύτερα.
Άν δεν είσαι σίγουρος ότι κάτι τρέχει μεταξύ τους (ακόμα και να αγκαλιάζονται-κάτι που συνηθίζεται με τα κορίτσια- δεν σημαίνει τίποτα γι΄αυτές, όσο για αυτόν, άμα πάει για το παραπάνω... θα του πέσει βαριά!)
μην του πουλήσεις τσαμπουκά γιατί ούτε που θα θέλει να σε ξαναδεί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login