Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Δεν μπόρεσα να επισκευάσω τα φρένα σας, γι' αυτό έκανα την κόρνα σας δυνατότερη.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Μου αρεσει η κολλητη μου

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #67153 από RuAqueggOor4 στις 15 Οκτωβρίου 2010, 11:25μμ

RuAqueggOor4

Εικονίδιο
μέλος από: 19/8/2010
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Παιδια γεια σας.χρειαζομαι βοηθεια.με την κολλητη μου γνωριζομαστε απο 1η δημοτικου.ολη μερα μαζι.αλλα περσι το πασχα ειχαμε βγει και ηταν πολυ προκλητικα ντημενη.και απο τοτε αρχισα να την βλεπω αλλιως.φετος λοιπον πηρα την αποφαση να της ζητησω να τα φτιαξουμε.της ζητησα και μου ειπε ΟΧΙ.Μετα απο λιγες μερες σταματησε να μου μιλαει να απανταει στα μηνυματα να με αποφευγει και τετοια.Εγω ειμαι ακομα κολλημενος μαζι της.Τι μου προτεινετε να κανω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67157 από VeTeRaNoS στις 15 Οκτωβρίου 2010, 11:59μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Χμμ δύσκολα τα πράγματα.
Το τι θα κανεις εξαρτάται από το πως νιώθεις εσύ.Πχ την έχεις ανάγκη σαν φίλη ή όχι;Αντέχεις να είστε μονο φίλοι ;

Έχεις δύο επιλογές λοιπόν...
Πρώτη επιλογή:προσπαθείς να φέρεις πάλι στο φιλικό επίπεδο την σχέση σας μιας και γνωρίζεστε τόσα χρόνια.Λίγο δύσκολο αν σκεφτείς ότι ήδη έχει αρχίσει να απομακρύνεται.
Δεύτερη επιλογή:την ξεχνάς τελείως τέλεια και παύλα και πάς για αλλού.

Τώρα για το κόλλημα τι να σου πώ,το αντίδοτο ίσως είναι ένα άλλο κόλλημα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67162 από ellas1821 στις 16 Οκτωβρίου 2010, 3:55μμ

ellas1821

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Τρίτη επιλογή, για λίγο καιρό ακόμα στέλνε τις λίγο πιο τακτικά μυνήματα και τα λοιπά, ίσα ίσα να καταλάβει ότι την έχεις πατήσει, μετά απο καμιά εβδομάδα ΞΕΚΟΛΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣ και σχεδόν να την αγνοείς!
Ακόμα και αν τύχει και βρεθείτε μόνοι σας να το παίζεις "αλλού". Δηλαδή αλλού πας και πίνεις...
Τώρα εάν επιμείνεις κάπου στον 1 - 1,5 μήνα και δεν έχει δείξει σημάδια ζήλιας, απλώς πήγαινε αλλού και κυριολεκτικά.
Καλή Τύχη φίλε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67169 από RuAqueggOor4 στις 16 Οκτωβρίου 2010, 7:40μμ

RuAqueggOor4

Εικονίδιο
μέλος από: 19/8/2010
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
αυτο κανω καθε μερα.την πριζω.στελνω συνεχεια μνμτ αλλα τπτ.δν μπορω να 3εκολλησω με τπτ ρε παιδια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67171 από VeTeRaNoS στις 16 Οκτωβρίου 2010, 7:51μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Ο ellas έχει δίκιο η μέθοδος του γραμματοσήμου πετυχαίνει που και που.Δοκίμασε να την κανεις να ζηλέψει μήπως γίνει τίποτα.Από αύριο σταμάτα κάθε επικοινωνία μαζί της για καμια εβδομάδα να δεις πως θα αντιδράσει.Πάντως μην συνεχίζεις το "πρήξιμο" γιατί τo κανεις χειρότερα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67187 από Ronim στις 17 Οκτωβρίου 2010, 3:05μμ

Ronim

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
γραφτην τελείως.μην της μιλας και μην της δινεις σημασια για λίγες ημέρες.ασε αφτη να κανει το πρωτο βήμα ώστε να γίνετε φίλοι ξανά ή ζευγάρι.αν δεις οτι δεν ανταποκρίνετε,γραφτην εντελώς και βρες άλλην ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67191 από diablo1996 στις 17 Οκτωβρίου 2010, 5:50μμ

diablo1996

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/10/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
φιλε μου και εγω το περιπου το ιδιο επαθα αλλα ξερω ενα πραγμα οτι νικαει αφτοσ που δεν τα παραταει και εγω το ιδιο κανω με αφτη που αρεσει τα φτιαξαμε χορισαμε και μετα δεν με θελει κα8ολου με βλεπει μονο οσ φιλο αν και εγω την θελω τρελα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67204 από Agapoulinoulaki στις 18 Οκτωβρίου 2010, 12:21πμ

Agapoulinoulaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/2/2010
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Δεν υπαρχουν κολλητοι και φιλες μεταξυ αντρα και γυναικας. θα το καταλαβεις κανα 1-2 μηνες οταν ξεκαψουρευτεις την τυπισσα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95379 από Aritos στις 27 Φεβρουαρίου 2012, 10:04μμ

Aritos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/2/2012
μηνύματα: 172 αποδεκτές 0
καταρχας πιστευω οτι δεν θα σου ξαναμιλησει και δυστυχως ουτε καν φιλικα διοτι μολις κατεστρεψες τη φιλια δεν μπορει σονυ και ντε αυτη τωρα να σε δει αλλιως ουτε να ξεχασει το γεγονος δεν θα σε πολυ εμπιστευεται και θα σε ντρεπεται οποτε μην πολυ κανεις ονειρα και φιλοι να γινετε δεν θα ειναι ποτε οπως ηταν πριν..αν ησουν στην εφηβεια οταν το παθες δεν επρεπε καν να το πεις γιατι οι ορμονες παιζουν παιχνιδια και αν περιμενες ισως σου εφευγε αυτο που ενιωθες και τωρα να την ειχες ακομα κολλητη..και εγω εχω μια φιλη αδερφικη η αδερφη ψυχη μου ..σαν ομοζυγωτες λειτουργουμε ..τηλεπαθεια οτι σκεφταιτε σκεφτομαι ξερω ακριβως τι τησ αρεσει και τι οχι ποτε ειναι καλα και ποτε οχι μονο με ενα βλεμμα και το αντιστροφο..ε ειδαμε το friends with benefits και αρχισα να σκεφτομαι πως θα ταν αν τα ειχαμε να τη φιλαω και τετοια αλλα μου περασε μεσα σε δυο μερες ..και πιστευω στη φιλια αγοριου-κοριτσιου αντρα-γυναικα και μαλιστα ειναι και επικοδομοιτικη αυτα απο μενα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95451 από myname στις 28 Φεβρουαρίου 2012, 9:23μμ

myname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2011
μηνύματα: 160 αποδεκτές 0
το εχω ζησει με τον εναν κολλητο μου και ξερω....
πολυ ασχημο...δεν επαιζε ποτε να τον εβλεπα ερωτικα γιατι ηταν πολυυ κολλητος μου αν και αυτος λιγουρευοταν και ακομα λιγουρευετε
αηδιαζω στην ιδεα να κανω κατι μαζι του ειναι σαν αδερφος μου και τον ξερω επισης απο 1η δημοτικου...εκανες λαθος που το προσπαθησες
τωρα δυσκολα να εχετε σχεση ακομα και φιλικη
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login