Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Παρακαλώ μην πυροβολείτε άσκοπα (πινακίδα στα Χανιά).
Δευτέρα, 20 Μαΐου

αυνανισμος info :S

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #67887 από dhmhtrakhs96 στις 09 Νοεμβρίου 2010, 6:13μμ

dhmhtrakhs96

Εικονίδιο
μέλος από: 9/11/2010
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
γεια.ειμαι καινουριοσ στο φορουμ και ειμαι καπωσ μπερδεμενοσ σχετικα με το θεμα του αυνανισμου.ακουω απο φιλουσ μου που λενε για πλακα φερε κανα χαρτομαντηλο κλπ εσεισ οταν αυνανιζεστε που το κανετε και με ποιο τροπο??πχ εγω πηγαινω στο μπανιο και χυνω στη λεκανη(τουαλετα) και αφου τελιωσει η εκσπερματιση σκουπιζω τη βαλανο. μετα συνηθωσ πλενομαι...εσεισ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67888 από dhmhtrakhs96 στις 09 Νοεμβρίου 2010, 6:23μμ

dhmhtrakhs96

Εικονίδιο
μέλος από: 9/11/2010
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
και ακομα πωσ αυνανιζεσθε?εγω δεν κατεβαζω το πετσακι το πηγαινω πανω κατω ή πολυ σπανια κατεβαζω το πετσακι φτηνω στη χουφτα μου και κανω πανω κατω τω χερι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67889 από Σηπτικό Βόδι στις 09 Νοεμβρίου 2010, 6:25μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Ε δεν κάνεις κάτι πολύ διαφορετικό, απλά σε πολλούς αρέσει να αυνανίζονται σε κάποιο άλλο μέρος (βλέπε δωμάτιο, μπροστά στο pc, κουζίνα, κήπος, κεντρική πλατεία), ε και μετά δε μπορείς να χύσεις οπουδήποτε οπότε ένα μαντηλάκι θα χρησίμευε πολύ. Μην ανησυχείς, γούστα είναι αυτά και εσύ δεν κάνεις κάτι διαφορετικό. Και 'μεις αυτά κάνουμε.
Όσο για το δεύτερο μήνυμα (τώρα το 'δα), πάλι δεν υπάρχει κάτι διαφορετικό. Έτσι κάνουμε και μεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67890 από thanos13 στις 09 Νοεμβρίου 2010, 7:04μμ

thanos13

Εικονίδιο
μέλος από: 9/11/2010
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Φίλε μου, δεν είναι και διαστρέβλωση του χωροχρόνου, είναι απο τη φύση μας, απλώς κάνε το όπως το γουστάρεις και το απολαμβάνεις και περισσότερο!

Όσο για το που χύνουμε... όπου θέλεις, αρκεί να μη σε πιάσει κανείς στα πράσσα...

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67940 από toni97 στις 11 Νοεμβρίου 2010, 4:32μμ

toni97

Εικονίδιο
μέλος από: 5/10/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Εμενα δεν με νοιαζει οπου και να ειμαι,μονο να ειμαι μονος μου...
Εγω παλι δεν καθαριζω την βαλανο...Και δεν εχω ακουσει απο φιλους κλπ να το κανει κανεις αυτο.
Ολοι αυνανιζομαστε το ιδιο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login