Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Γκάλης, Γιαννάκης, Φασούλας, Χριστοδούλου, Καμπούρης – Μπάσκετ.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Προβλημα.. :/

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #68158 από Grove στις 17 Νοεμβρίου 2010, 2:36μμ

Grove

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια.. Με την κοπελα μου εχουμε προχωρησει αρκετα. Εχω κανει υπομονη μαζι της και φυσικα αξιζε τον κοπο. Εχουμε φτασει σε ενα σημειο οπου ακουμπαμε τα ευαισ8ητα σημεια μας. Αρχικα ακουμπαγαμε ο ενας τον αλλον πανω απο τα ρουχα και ειχαμε παρει την κριαδα..Ειπαμε να ακουμπησουμε κατω απο τα ρουχα..Πραμα και το οποιο καναμε αλλα καπως απετυχε γιατι νμζω πως γαργαλιοτανε η τελοςπαντων ενιω8ε ασχημα και μου ειπε πως 8α αργησει να το παμε μεχρι κατω..Το ειχαμε συχυτησει πριν το κανουμε αυτο και μου ειπες πως ειναι απολυτος ετοιμη. Δεν μπορω να καταλαβω..Και βασικα δεν νμζω να μπορω να ατνεξω αλλο χωρις να την ακουμπαω εκει..Δεν προκειτε να την πιεσω η να κανω κατι που δεν 8ελει,ποτε δεν 8α το εκανα αυτο. Καποιος τροπος για να προχωρησουμε? Καποια βοη8εια? Φοβαμαι να της πω πως το ''βιαζομαι''. Δεν 8ελω να χωρισουμε.. αλλα 8ελω να με καταλαβει. Συνεχεια μου λεει πως πρεπει να ειμαι με καποια αλλη η οποια 8α κανει πραγματα που 8ελω. Εγω ομως δεν 8ελω αλλη και της το εχω πει αυτην 8ελω.. Παιδια σας παρακαλω τα φωτα σας..


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68166 από Grove στις 17 Νοεμβρίου 2010, 6:14μμ

Grove

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καμια απαντηση? Ειναι επειγον.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68167 από nathalie στις 17 Νοεμβρίου 2010, 7:25μμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Μπορεις να πεις ηλικιες και ποσο καιρο ειστε μαζι? νομιζω πως εχει σημασια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68168 από Grove στις 17 Νοεμβρίου 2010, 7:39μμ

Grove

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ειμαι 16 και η κοπελα μου 15. Ειμαστε μαζι 10 μηνες ( σε 6 μερες )
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68170 από VeTeRaNoS στις 17 Νοεμβρίου 2010, 8:37μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Φίλε καλησπέρα.

Γαργαλιότανε;; :P Όντως δεν είναι και πολύ έτοιμη ακόμα.Με όλα τα δίκια βεβαια 15 χρόνο είναι.
Το μονο που μπορείς να κανεις εσύ είναι να μην την πιέζεις και να της δόσεις χρόνο χωρίς βεβαια να ξεχαστεί τελείως το θέμα.Να της δείχνεις κάθε φορα ότι σε καίει να ολοκληρώσετε αλλα χωρίς να την πιέζεις.Και πάνω από όλα συζήτησε το μαζί της και σιγά σιγά θα προχωράτε ένα βήμα παραπάνω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68171 από Grove στις 17 Νοεμβρίου 2010, 8:43μμ

Grove

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Φιλε μου το εχουμε συζυτησει πολλες φορες. Δεν προκειτε να την πιεσω κα8ολου. Απλα οκ θελω να την "νιωσω"..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68179 από Page στις 18 Νοεμβρίου 2010, 8:05πμ

Page

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
αφου απ οτι βλεπω αισθανεσαι κατι γι αυτην κανε υπομονη... ειναι μικρη κ την καταλαβαινω... εξαλλου το κρεβατι δεν ειναι το μονο πραγμα για να περασεισ καλα. σ αυτο το θεμα ακομα κ τςρα που μαι 19 σχεδον δεν τ καταλαβαινω.. εγς προτεινω να μην την πιεσεισ κ να μην τησ πεισ τπτ γτ μετα θα ναι χειροτερα.μ το χοθν κατι κ δε μ αρεσει καθολου.. δειχνε της ποσο τη θεσ..κ οταν φτανετε σε εκεινο το σημειο σταματα το εσυ απο μονοσ σου.. θα το εκτιμησει..κ οταν θα την εχεισ αναστατωσει θα κανει την κινηση για να σου δειξει οτι θελει να συνεχισει.. εσενα ειναι η πρωτη σου φορα???
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login