Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ειδικός: Ένας που έρχεται από άλλο μέρος και δείχνει σλάιντς.
Κυριακή, 19 Μαΐου

Μια απορια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #68756 από Epipoleos στις 08 Δεκεμβρίου 2010, 11:44μμ

Epipoleos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/8/2010
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Τωρα τελευταια οταν την παιζω και χυνω πρωτη φορα μετα η υδονη ειναι μεγαλη και μπορω να την παιξω και 2η συνεχομενη φορα και οταν ξαναχυσω μετα και 3η. Αλλα οταν χυσω 3 συνεχομενες φορες μετα δεν μπορω αλλο.

Αλλα μερικες φορες θελω να την παιξω μονο μια. Αλλα μεχρι να σκουπισω τα χυσια μου,χωρις να το θελω ξαναχυνω και μετα ξανα. Δηλαδη μεχρι 3 φορες.

Ειναι φυσιολογικο? Η Εχω κανενα προβλημα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68761 από RedKNOp στις 09 Δεκεμβρίου 2010, 12:16πμ

RedKNOp

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
σταματα να την παιζεις για λιγο καιρο(καμια βδομαδα )
και μετα ξανατραβα
ν δεις ποσο πολυ θα βγαλεις :P
αλλα αμα θες ν τραβασ καθε μερα οταν χινεις προσπαθισε ν κρατιεσαιγια να μην χινεισ στο καπακι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68778 από Whalfyin στις 09 Δεκεμβρίου 2010, 2:47μμ

Whalfyin

μέλος από: 7/3/2010
μηνύματα: 181 αποδεκτές 0
Φυσιολογικό είναι βέβαια! Είπαμε! Δεν είσαι μηχανή. Οργανισμός εισαι! Χαχα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68783 από likeAStar στις 09 Δεκεμβρίου 2010, 3:54μμ

likeAStar

Εικονίδιο
μέλος από: 6/12/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
και εγω εχω μια απορια..αλλα καμια σχεση με αυτο εδω..
εγω οταν αυνανιζομαι...και χυσω κανονικα..μετα μου φευγει το τετοιο που νοιωθω μεσα μου..και δεν το ξανακανω για εκεινη την ημερα...
Σας εχει τυχει ποτε?? τι ειναι ξερετε???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68784 από sexypandaGR στις 09 Δεκεμβρίου 2010, 3:54μμ

sexypandaGR

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2010
μηνύματα: 219 αποδεκτές 0
ποπο πολυ πραμα...εισαι ενταξει κανενα προβλημα
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #68792 από jimmas στις 09 Δεκεμβρίου 2010, 10:18μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν νομίζω πως αναφέρεται στην ποσότητα του σπέρματος όσο για τον αριθμό που τελειώνει...
Τώρα, είναι απόλυτα φυσιολογικό να κουράζεσαι μετά. Ακόμα και κατά την διάρκεια της ημέρας 3 είναι αρκετές, πόσο μάλλον όταν είναι συνεχόμενες! Κατά τα άλλα δεν χρειάζεσαι να το σκέφτεσαι, πάει ανάλογα με την διάθεση και την κούραση που έχεις κάθε φορά... Από 0 μέχρι και πάνω από 10, ποιος ξέρει!

likeAStar@09 δεν χρειάζεται να ανησυχείς. Δεν υπάρχει φυσιολογικό σε τέτοια θέματα. Όπως σου αρέσει εσένα... Μπορεί να υπάρχουν μέρες που να κάθεσαι όλη μέρα σπίτι και να μην κάνεις τίποτα άλλο παρά αυτό και άλλες φορές που να ρίχνεις μία μόνο και μόνο για να ξεδώσεις αν δεν έχεις ελεύθερο χρόνο...

Επίσης παίζει ρόλο και η διάρκεια (κάτι που ισχύει και για το σπέρμα). Δηλαδή αν κρατάει πάνω από δέκα λεπτά τότε θα είναι πολύ πιο έντονο και ίσως να μην συνεχίσεις να είσαι ακόμα ερεθισμένος μετά. Το θέμα είναι πως είναι πολύ διαφορετικό να αυνανίζεσαι μόνος σου από το να βρίσκεσαι με μια κοπέλα... Εκεί είναι που δεν θα σταματάτε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68827 από likeAStar στις 10 Δεκεμβρίου 2010, 5:13μμ

likeAStar

Εικονίδιο
μέλος από: 6/12/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έγραψε:(jimmas@09 Δεκεμβρίου 2010)
Δεν νομίζω πως αναφέρεται στην ποσότητα του σπέρματος όσο για τον αριθμό που τελειώνει...
Τώρα, είναι απόλυτα φυσιολογικό να κουράζεσαι μετά. Ακόμα και κατά την διάρκεια της ημέρας 3 είναι αρκετές, πόσο μάλλον όταν είναι συνεχόμενες! Κατά τα άλλα δεν χρειάζεσαι να το σκέφτεσαι, πάει ανάλογα με την διάθεση και την κούραση που έχεις κάθε φορά... Από 0 μέχρι και πάνω από 10, ποιος ξέρει!

likeAStar@09 δεν χρειάζεται να ανησυχείς. Δεν υπάρχει φυσιολογικό σε τέτοια θέματα. Όπως σου αρέσει εσένα... Μπορεί να υπάρχουν μέρες που να κάθεσαι όλη μέρα σπίτι και να μην κάνεις τίποτα άλλο παρά αυτό και άλλες φορές που να ρίχνεις μία μόνο και μόνο για να ξεδώσεις αν δεν έχεις ελεύθερο χρόνο...

Επίσης παίζει ρόλο και η διάρκεια (κάτι που ισχύει και για το σπέρμα). Δηλαδή αν κρατάει πάνω από δέκα λεπτά τότε θα είναι πολύ πιο έντονο και ίσως να μην συνεχίσεις να είσαι ακόμα ερεθισμένος μετά. Το θέμα είναι πως είναι πολύ διαφορετικό να αυνανίζεσαι μόνος σου από το να βρίσκεσαι με μια κοπέλα... Εκεί είναι που δεν θα σταματάτε!

κάτι θα ξέρεις..αν και πιστεύω αυτό που λες..γιατί εννοείται άλλο το ψεύτικο και άλλο το αληθινό..εσύ πόσο χρονών είσαι?..γιατί εγώ είμαι 15..και δεν ξέρω από αυτά..χιχιχι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login