Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι Κούρδοι είναι αδελφός λαός. Τους αγαπούμε με όλη μας την καρδιά, φτάνει να μη μένουν στην γειτονιά μας.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

τι θελουν τα αγορια απο τα κοριτσια??

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #70431 από Anastasis02 στις 10 Ιανουαρίου 2011, 8:20μμ

Anastasis02

μέλος από: 7/1/2011
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ενα αγορι καπελα μου σου μιλαω εκ πειρας χρειαζεται μια κοπελα που να μην τον πριζει..αλλα να ενδιαφερεται κιολας που παει οταν βγαινει αλλα δεν της λεει....κοιτω εξωτερικη εμφανιση..ναι οπως ολοι μας...ο εσωτερικος κοσμος θα μαθευτει στην πορεια...κανε μια 1η κινηση εσυ αν σου αρεσει...γιατι πιστευω στις μερες μας οι "κυνηγοι" εχουν μειωθει φοβουμενοι την αποριψη και περιμενουν την κοπελα να κανει το 1ο βημα..!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70465 από joan_21 στις 11 Ιανουαρίου 2011, 9:19μμ

joan_21

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2011
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
τορα ειμαι σε μια περιεργη φαση και ο τιποσπ μου αρεσει ειναι πολυ ποιο πι8ανον να φαο χιλοπιτα παρα να τα φτααξουμε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83386 από bill..98 στις 07 Αυγούστου 2011, 10:04μμ

bill..98

Εικονίδιο
μέλος από: 7/8/2011
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
δεν πειραζι.δοκιμασε και θα δισ τι θα γινει!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126190 από ntinki_kouklaki στις 30 Μαρτίου 2014, 8:42μμ

ntinki_kouklaki

Εικονίδιο
μέλος από: 30/3/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
εγω ειμαι 14 ετων και δεν εχω βρει αγορι ολες η φιλες μου εχουν αγορια εκτος απο εμενα τη πρεπει να κανω για να βρω αγορι ??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129954 από Elisabet στις 01 Σεπτεμβρίου 2014, 6:23μμ

Elisabet

Εικονίδιο
μέλος από: 1/9/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έγραψε:(joan_21@09 Ιανουαρίου 2011)
Ειμαι 14 και εχω καιρο να τα φτιαξω με αγορι δεν πηστευω οτι ειμαι ασχημη αλλα θελω να μαθω τι θετε-θελουν τα αγορια απο 1 καριτσι??βοηθηστεμε να βρω καποιον πως να κατακτησω ενα αγορι??(θελω απαντησης κιριος απο αγορια αλλα θελω και την γνωμη κοριτσιον)

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129955 από Elisabet στις 01 Σεπτεμβρίου 2014, 6:31μμ

Elisabet

Εικονίδιο
μέλος από: 1/9/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έγραψε:(joan_21@09 Ιανουαρίου 2011)
Ειμαι 14 και εχω καιρο να τα φτιαξω με αγορι δεν πηστευω οτι ειμαι ασχημη αλλα θελω να μαθω τι θετε-θελουν τα αγορια απο 1 καριτσι??βοηθηστεμε να βρω καποιον πως να κατακτησω ενα αγορι??(θελω απαντησης κιριος απο αγορια αλλα θελω και την γνωμη κοριτσιον)

Λοιπον..κατα τη γνωμη μου τα αγορια το πρωτο πραγμα που θα κοιταξουν σε μια κοπελα ειναι το στηθος και ο κωλος.σορρυ που τα γραφω λιγο αποτομα αλλα εμας στο σχολειο μας τουλαχιστον τα αγορια ετσι συμπεριφερονται..δεν λεω οτι δεν κοιταν χαρακτηρα και εμφανηση απλα ετσι τους εντυπωσιαζεις ρε παιδι μου.α επισις η αυτοπεποιθεση ειναι το πιο σημαντικο για να αρεσεις σε καποιον!δηλαδη πρεπει να νιωθεις εσυ η ιδια καλα με τον εαυτο σου αλλιως τα αγορια δεν θα νιωθουν καλα με εσενα.δηλαδη θα πιστευεις και θα λες απο μεσα σου:ειμαι ομορφη,εξυπνη,και θα σε κατακτησω! Καπως ετσι;) Γνωμη μου! Ελπιζω να με βοηθησα..;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130299 από Red Lion στις 17 Σεπτεμβρίου 2014, 11:54πμ

Red Lion

μέλος από: 7/8/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Έγραψε:(joan_21@09 Ιανουαρίου 2011)
Ειμαι 14 και εχω καιρο να τα φτιαξω με αγορι δεν πηστευω οτι ειμαι ασχημη αλλα θελω να μαθω τι θετε-θελουν τα αγορια απο 1 καριτσι??βοηθηστεμε να βρω καποιον πως να κατακτησω ενα αγορι??(θελω απαντησης κιριος απο αγορια αλλα θελω και την γνωμη κοριτσιον)


ειμαι αγορι. για να στο πω χυμα αλλα και σωστα. κατα πρωτον να σου πω οτι σπανια θα βρεις κοριτσι ασχημο. παντα σε καποιον αρέσει. κατα δευτερον το 99,99 % των αγοριων το μονο που θελουν θα θελουν απο εσενα ειναι να σουνε ποσο μεγαλα βιζια εχεις και τον κωλο σου. αν και εδω που τα λεμε κυριως τον κωλο σου. τωρα εξαρτατε για πιο λογο θες αγορι. θες να εισαι ερωτευμενη μαζι του και να εχεις μια υγειη σχεση κοριτσι-αγορι η θελεις σεξ. αμα θελεις μια σχεση υγειη κοριτσι-αγορι θα πρεπει να σου πω να βρεις καποιον να σου αρεσει και να γίνεις κυνηγός. τα αγορια πια(το 99,99%) δεν ειναι κυνηγοι. αντιθετα περιμενουν απο τα κοριτσια. εστω και για παντα. οποτε κανεις την πρωτη κηνισει και βλεπεις. μονο μην διστασεις. εγω οταν διστασα το πληρωσα πολυ ακριβα. γιατι ηταν πολυ ερωτευμενη μαζι μου και επιδη δεν εκανα τιποτα -μετα απο πολυ καιρο βεβαια- βαρεθηκε και εφυγε. οποτε βουρ. τωρα αμα θες να κανεις σεξ εκει ειναι τα πραγματα πανευκολα. ΟΛΑ μα ΟΛΑ τα αγορια θελουν ν πηδιξουν ενα κοριτσι. μηδεν εξερουμενου... το σημειο που ΠΑΝΤΑ θα δουνε ειναι ο κωλος σου και τα βιζια σου. αλλα κυριως τον κωλο σου.θα φορας παντα τζιν παντελονι και πολυ σφιχτο μαλιστα. η αμα φορας απο απλο υφασμα (μακο παραδειγμα) θα φροντισεις εκει που ειναι ο κωλος σου να βαλεις λιγο το υφασμα μεσα για να φενετε η γραμμη. κυκλοφορα λιγο εξω ετσι και επειτα προσεγγυσε το αγορι που θα ηθελες να πηδιχτεις μαζι του. αν θες αυτο και μονο αυτο κανε λιγες μερες μαζι του παρεα(2-3 αντε 4) και επειτα πες του το ξεκαθαρα. χωρις επιστροφες και δισταγμους. τα αγορια θελουν κοριτσια κυνηγους με πρωτοβουλιες δεν προκετε να πει οχι. στο εγγυομαι. α και 3 πραματα ακομα. ΜΗΝ την πεφτεις σε αγορια μεγαλητερα σου (ειτε για απλη σχεση ειτε για σεξ) εκτος και αν το κανουν αυτοι. 2 ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΩΤΕΡΩΝ ΝΑ ΘΥΜΑΣΕ οτι εισαι ΜΙΚΡΗ και πρεπει αν εισαι σιγουρη και απαρετιτα ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΗ με αυτο που θα κανεις. και 3 πισης συμαντικο ΑΝΤΙΣΥΛΗΨΗ (να μην σου πω γιατι και γίνομε βαρετος, θα εχεις δει/ακουσει) η αμα υπαρχη μεγαλο προβλημα και μενεις καπου που δεν εχεις προσβαση σε προφιλακτικα να κανετε πρωκτικο σεξ. για να στο κανω πιο ξεκαθαρω δλδ απο τον κωλο σου. το πεος του να μπεις στην κωλοτρυπιδα σου και να χυσει εκει. αυτα απο μενα. καλη συνεχεια !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130300 από mariadina στις 17 Σεπτεμβρίου 2014, 1:19μμ

mariadina

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/8/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Απο εδω το'φερες απο εκει το πηγες στο πηδημα απο τον κώλο κατεληξες οπως ολα τα αγορια!!Ρε μαθετε να πηδατε απο την μπροστινη τρυπα καλα και την πισινη αφηστε την για αργοτερα!!Υπαρχουν κι αλλοι τροποι αντισυλληψης
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login