Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Είναι κακό στην υγεία να καταπίνεις;

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #71334 από stella_28 στις 26 Ιανουαρίου 2011, 2:28μμ

stella_28

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2010
μηνύματα: 107 αποδεκτές 0
City Of Angels δεν το έχω κάνει πολλές φορες ακομα αυτο. Γιατι το άρχησα πριν λιγες μερες κ εχω πάρει πίπα μόνο τρεις φορές, και τις τρεις φορες έχω καταπιεί τα χίσια. Αλλά μετα απ'αυτο αρρώστησα και γι'αυτό ρωτάω αν έχει καποια σχέση το ένα με το άλλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71335 από stella_28 στις 26 Ιανουαρίου 2011, 2:29μμ

stella_28

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2010
μηνύματα: 107 αποδεκτές 0
berdemenios επειδή έχω δοκιμάσει μόνο απο ένα αγόρι μπορώ να πω πως η γεύση είναι ξινή. Δεν είναι ότι μ'αρέσει αλλα δεν έχω τάσεις εμετού κιολας! Και γενικά η γεύση διαφέρει απο αγόρι σε αγόρι οπώτε δεν μπορείς να πεις ποια ακριβώς είναι η γεύση του σπέρματος. Παίζει ρόλο και το φαγητό όμως..αμα πριν απ'αυτο το αγόρι έχει φάει κάτι γλυκό η γεύση 9α είναι γλυκιά..ενω αν έχει φάει τυρί καλύτερα να μην του πάρει καν πίπα η κοπελα. xD Και τέλος εγώ πιστεύω πως αφού η κοπέλα έχει πάρει είδη το σπέρμα στο στόμα της καλύτερα να το καταπιεί παρα να το φτλυνει παντου και να λερώνει τα πάντα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71343 από City Of Angels στις 26 Ιανουαρίου 2011, 3:56μμ

City Of Angels

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/11/2010
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
Συμφωνω με το τελευταιο Στελλα!Οι περισσοτεροι ξενερωνουν αμα φτυνει η κοπελα!Σου ετυχε καμια απ'τις 3 φορες που καταπιες,να εχει πολυ ποσοτητα?Να δυσκολευτεις δηλαδη να καταπιεις?Α,και ειναι πολυ καλητερο να του κανεις πιπα χωρις να χρησιμοποιεις πολυ τα χερια σου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71372 από stella_28 στις 27 Ιανουαρίου 2011, 12:36πμ

stella_28

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2010
μηνύματα: 107 αποδεκτές 0
Οχι δεν μου έχει τύχει αυτό και πιστεύω να μην μου τύχει!
Και γιατι να μην χρησιμοποιω πολυ τα χερια μου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71374 από City Of Angels στις 27 Ιανουαρίου 2011, 2:13πμ

City Of Angels

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/11/2010
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
γιατι το αγορι τρελαινεται πολυ περισσοτερο ετσι!!Δοκιμασε την ωρα που κοντευει να τελειωσει να μην βαλεις τα χερια σου,δηλαδη να το κανεις μονο με το στομα σου!!Θα δει αστερακια και θα παραμιλαει!Καντο και θα με θυμηθεις!!Οσο για την ποσοτητα στο ειπα γιατι οταν το αγορι εχει πολυ ποσοτητα σπερματος,μια βασικη αιτια ειναι οτι του αρεσε πολυ αυτο που του εκανες(η πιπα δηλαδη)!Το εχω ακουσει απο πολλους και το εχω παρατηρησει κ εγω ο ιδιος!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72126 από alexakos92 στις 07 Φεβρουαρίου 2011, 10:14μμ

alexakos92

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Ψαχνοντας λιγο στο net βρηκα αυτο:

"Αλλάξτε τη γεύση του σπέρματός σας. Μπορεί η ποσότητα του σπέρματος που εκκρίνεται να διαφέρει από μέρα σε μέρα κι από διάθεση σε διάθεση και να μην γίνεται να επέμβετε σ' αυτό, μπορείτε όμως μια χαρά να αλλάξετε τη γεύση του σπέρματός σας. Οι περισσότερες γυναίκες που αρνούνται να καταπιούν το σπέρμα, είναι επειδή έχουν κάποιο τραύμα από το παρελθόν, κακές εμπειρίες με άσχημη γεύση. Δεν πρέπει λοιπόν να επιμένετε να το καταπιεί η φίλη σας, αν πρώτα δεν έχετε φροντίσει για το τι ακριβώς θα καταπιεί. Κι αν δεν νοιάζεστε γι' αυτήν την άμοιρη, τουλάχιστον σκεφτείτε το ίματζ σας... Πώς; Αρκεί να κόψετε τα μπαχάρια, τον καφέ, τα τσιγάρα και το αλκοόλ, και η γεύση βελτιώνεται κατά πολύ. Τροφές που επίσης δίνουν άσχημη γεύση είναι το σκόρδο, το κουνουπίδι, το μπρόκολο και το κρεμμύδι, μακριά! Πάρα πολύ, απ' την άλλη, βοηθούν τη γεύση του σπέρματος τα φρούτα, τα ιδανικά για να δώσουν άρωμα στο σπέρμα είναι οι φράουλες, το μάνγκο, ο ανανάς και η παπάγια. Φροντίστε επίσης, εκτός από τα φρούτα, να βάλετε στη διατροφή σας και αρκετό μέλι, ώστε το σπέρμα σας να γίνει ακόμη πιο γλυκό."
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login