Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η μουσική δεν είναι πάντα τόσο κακή όσο ακούγεται.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Mε ξενερωνει....

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #72070 από xrisaki στις 06 Φεβρουαρίου 2011, 10:50μμ

xrisaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Εχω σχεση εδω και 2 μηνες περιπου με ενα παιδι 5 χρονια μεγαλυτερο μου (εγω ειμαι 16 εκεινος 21) ειμαι η πρωτη του σχεση και αν και περιεργο για την ηλικια του δεν εχει ολοκληρωσει με καποια ως τωρα..τα παμε πολυ καλα κ ταιριαζουμε πολυ στον χαραχτηρα υπαρχει ομως ενα προβλημα..δεν ειναι πολυ θερμος απεναντι μου..δλδ σχεδον ποτε απο μονος του δεν περνει την προτοβουλια να με φιλησει και οσο να ναι αυτο με ξενερωνει..αρκετες φορες τον φιλαω εγω πρωτη αλλα ακομα και τοτε ειναι σφιγμενος και το φιλι δεν βγαινει καλο..επειτα σκεφτομαι πως αν δυσκολευεται με το φιλι τι θα κανει οταν θα ερθει η στιγμη να γινει και κατι παραπανω...θα καθεται και θα με κοιταει?! :P τι μπορω να κανω για να αισθανθει πιο ανετα και να καταλαβει πως πρεπει και απο μονος του να κανει καποιες κινησεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72071 από confused στις 06 Φεβρουαρίου 2011, 10:57μμ

confused

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/9/2010
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
έχω ζήσει κάτι παρόμοιο.Ηταν αυτός ντροπαλός,δεν έκανε τίποτα,ήμουν ντροπαλή εγω,δεν έκανα τίποτα...οπότε κατάλαβες...ε και είχε φτάσει στο απροχώρητο,είδε ότι δεν έκανα τίποτα και πήρε το θάρρος ,άρχισε να φέρεται σαν κανονικό αγόρι!Οπότε,έχω δύο προτάσεις.Ή σταματάς να τα κάνεις όλα εσύ και περιμένεις οσο χρειαστεί για να ξεθαρρέψει αυτός,ή πολύ απλά το συζητάς μαζί του...!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72072 από Ντανη στις 06 Φεβρουαρίου 2011, 10:59μμ

Ντανη

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/11/2009
μηνύματα: 171 αποδεκτές 0
Καταρχην συζητηστε το θεμα , πεστου να γινει πιο θερμος , να περνει πρωτοβουλιες, πιο ανοιχτος , πιο ανετος επισεις πεστου πως ειστε σε μια σχεση να χαλαρωσει και να το απολαυσει ! προσπαθησε και εσυ να τον κανεις να νιωσει ανετα , ξερεις καντου χαδακια μιλα του ομορφα (οχι φαση γλυψιμο) ξερεις απλα καλα ομορφα !! πανω απολα συζητηση!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72726 από vikiss στις 19 Φεβρουαρίου 2011, 5:26μμ

vikiss

Εικονίδιο
μέλος από: 16/7/2010
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Δε θα έπρεπε να σε ξενερώνει... θα του τα μάθεις εσύ όλα. Αφού είναι παρθένος πες του τέρμα τα αστεία... άσε τη θεωρία και πέρνα στην πράξη. Αφού είναι ντροπαλός να γίνεις εσύ πιο άνετη απέναντι του να τον καθοδηγήσεις εφόσον δν θα μπορεί μόνος του.. και πιστεύω θα χαλαρώσει και θα το απολαύσει. Για όλα υπάρχει μια αρχή.. Μετά θα είσαι ''Η ΠΡΩΤΗ ΤΟΥ'' Και δν θα ξεκολλάει από πάνω σου. Στην αρχή έχει πλάκα, μετά όμως καταντάει κουραστικό....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login