Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που από τις στριγκλιές του modem του γείτονα καταλάβαινε όλη η γειτονιά πότε ακριβώς έμπαινε στο Internet
Κυριακή, 5 Μαΐου

Κέρατο

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #74304 από themarilougirl στις 24 Μαρτίου 2011, 1:49πμ

themarilougirl

μέλος από: 24/3/2011
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Λίγο πάνω-λίγο κάτω, όλοι μας είχαμε σκεφτεί ή είχε περάσει από το μυαλό μας η ιδέα να κερατώσουμε...ε λοιπόν εγώ το έκανα και πράξη!! Είμαι με ένα παιδί εδώ και 7 μήνες. Είναι καλός,γλυκός,κάνει ό,τι του πω και αρκετές φορές έχουμε πάει να προσωρήσουμε,αλλά πάντα κάτι γινόταν και δεν φτάναμε ποτέ μέχρι εκεί.Εγώ έχω πολυετή εμπειρία στο σεξουαλικό τομέα ενώ αυτός καθόλου.Ένα Σάββατο πάω σε ένα κλαμπάκι όπου συναντάω έναν τυπά που μου έκανε φοβερή εντύπωση.Κουκλί,δεν τον είχα δει ποτέ μου και δεν έμοιαζε να ήταν από τα μέρη μου(βλέπετε μένω σε μικρή πόλη).Μου άρεσε.Με το που τον είδα,άλλα ξε η στάση μου απέναντι στο αγόρι μου.Εκεί που ήμουν γλυκιά,έγινα μια στρίγγλα και όλο προκαλούσα καυγάδες αλλά χωρίς να φτάσουμε ποτέ στο σημείο χωρισμού.Το επόμενο Σάββατο ξαναπέτυχα τον τυπά.Καταλήξαμε να φασωνόμαστε στο μπάνιο.Κατάφερε να με κάνει να λιώνω.Τρελαινόμουνα για την πάρτη του.Όσο πλησίαζα τον τυπά τόσο απομακρυνόμουν από το αγόρι μου.Μέχρι που ο τυπάς έφυγε Πάτρα και τότε κατάλαβα ότι είναι σαβούρης.Μιλούσε με εμένα και με άλλες 15.Δεν με ένιαξε.Ξενέρωσα.Από την στιγμή που εξαφανίστηκε από τη ζωή μου όλα ήταν μέλι-γάλα με το αγόρι μου.Μια άκυρη Τετάρτη έκανα εισαγωγή μετά από ολονύκτιους κοιλοπόνους για σκωληκοειδήτιδα.Μετά από 2 εβδομάδες αποφάσισα να βγω στον έξω κόσμο.Σάββατο-βράδυ,με προκλητικό ντύσιμο και τις κολλητές μου να με τραβάνε από το χέρι για το κλαμπάκι,αποφασίσαμε να αφήσουμε τους γκόμενους να βγούνε μόνοι τους και εμείς να βγούμε γυναικοπαρέα.Μπαίνοντας,μπάνισα έναν που δούλευε στην υποδοχή.Ήξερα ποιος ήταν.Είχαμε μιλήσει μια-δυο φορές στο FB αλλά ως εκεί.Εκείνη τη μέρα με τράβηξε στο μπάνιο του μαγαζιού όπου και βγάλαμε τα μάτια μας.Πέρα από εκεί,ξεκαθαρίσαμε ο ένας στον άλλον ότι δεν ήταν σοβαρό.Αυτός όμως συνέχισε να μου στέλνει για λίγο καιρό ακόμη.Έπειτα,λέγαμε μόνο ένα γεια.Όμως στο ιστορικό της σχέσης μου με το αγόρι μου μετράω 2 κέρατα.Έχει περάσει σχεδόν ένας μήνας από το φάσωμα στο μπάνιο με το παιδί της υποδοχής και ακόμα να μου έρθει περίοδος..έχω αρχίσει να αγχώνομαι..ούτε καν θέλω να διανοηθώ τι θα γίνει αν κάτι πήγε στραβά..θα σας ήμουν υπόχρεη αν μπορούσατε να με ενθαρρύνετε λίγο...το έχω ανάγκη...ευχαριστώ εκ των προτέρων..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74305 από panosx στις 24 Μαρτίου 2011, 2:02πμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
sorry.ειμαι αντιθετος με αυτο που εκανες δν μπορω να εμψυχοσω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74306 από Webmaster στις 24 Μαρτίου 2011, 2:28πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Και τι έγραψες τώρα αυτό το κατεβατό για να παινευτείς; Μην αισθάνεσαι περήφανη και ξεχωριστή, τα ίδια με σένα κάνουν και το υπόλοιπο 90% των γυναικών οπότε ξεκαβάλα.

Αν είσαι έγκυος βάλε τον ταλαίπωρο που κεράτωνες να μεγαλώνει το παιδί του άσχετου. Ή ακολούθα το παράδειγμα της κάθε ψωνισμένης βλάχας που κάνει την έκτρωση με μια άνεση μωρέ και σπιρτάδα και μετά πάει για καφέ με τα κολλητάρια της και λέει αστεία.

Αν δεν είσαι έγκυος, εδώ δες: Δώστου και κεράτωνε τώρα, γιατί σύντομα θα έρθει καιρός που θα πληρωθείς με το ίδιο νόμισμα, και τότε θα ηρεμίσεις. Ή θα κλαψουρίζεις ότι το έπαθες άδικα και ότι σε τιμώρησε η μαύρη μοίρα. Make no mistake.



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74307 από Μανοςςςςςς στις 24 Μαρτίου 2011, 10:31πμ

Μανοςςςςςς

Εικονίδιο
μέλος από: 21/3/2011
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Συμφωνω με τους παραπανω...Οι μονοι που μπορουν να σε ενθαρυνουν εδω ειναι τα κοριτσακια του ειδους σου...Τουλαχιστον πες την αληθεια στον καιμενο τον γκομενο σου,να χωρισετε να σωθει μην κολλησει μου**ψειρες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74312 από GrandmasterL στις 24 Μαρτίου 2011, 1:14μμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0
Παρε ενα τεστ απο το φαρμακειο να δεις αν εισαι εγκυος.Αν εισαι,εκτρωση κατευθειαν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74317 από nikos200 στις 24 Μαρτίου 2011, 3:36μμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
+ 10000000000000 στον admin καλα σου λεει..παντως πεστο στο αγορι σου.. μην το συνεχιζεις το λαθος γιατι μετα αν εισαι εγκυος και το μαθουν γονεις(αν εισαι κατω απο 18) θα την πληρωσει κιαυτος χωρις να φταιει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74321 από berdemenios στις 24 Μαρτίου 2011, 8:36μμ

berdemenios

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ admin!!!!!! και κοπελια αστο μην μιλας καθοολου γιατι εισαι απλα πουτανακι και λυπαμαι τον καημενο που τα εχεις...να του πεις τι εκανες για να χβρισετε μην τον κολλησεις τιποτα τον καημενο.. δικο σου ειναι το μ...ι σου καντο οτι θες αλλα ο αλλος γιατι να κολλησει τιποτα επειση εσυ θες να πηγαινεις με καθε ξεκαρφωτο?????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74324 από giannisefoa στις 24 Μαρτίου 2011, 10:10μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Αν νομίζεις ότι αν κάνεις και γράφεις αυτά σε κάνει πιο γυναίκα μπράβο σου.Σκέψου μόνο το πως θα είναι για το παιδί που κερατώνεις αν το μάθει.Κάποια μέρα όλα θα πληρωθούν.Και ίσως μόνο και μόνο με την αγωνία που τραβάς τώρα να ξεχρεώνεται ένα μέρος.Σκέψου κάποιον που να σουν τρελά κολλήμένη και σε κεράτωνε και βάλε στην θέση σου τον γκόμενό σου...Απλά χώρισέ τον να μην τρώει άλλη φόλα το παιδί πίσω απ την πλάτη του...Μην του πεις τίποτα...Απλά αν το μάθει μετά να μην αισθάνεται τόσο μαλάκας και σίγουρα θα βρει κάποια πολύ καλύτερη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74326 από agapoula στις 24 Μαρτίου 2011, 11:36μμ

agapoula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/3/2011
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
το τεστ εγκυμοσυνης θα σου λυσει ολες τις αποριες...παντως καλο θα ηταν να χωρισεις γιατι ειναι αμαρτια για το παιδι που ειστε μαζι...βρες καποιον αλλο που θα σου δινει αυτα που θες πρακτικα γιατι απ οτι βλεπω δεν εκτιμας αυτα που σου προσφερουν συναισθηματικα και δεν το λεω για να με παρεξηγησεις αλλα ετσι ειναι...αν μετρας δυο κερατα εως τωρα και εισαι τοσο απελευθερωμενη φαντασου τι εχει να γινει πιο πισω...και μου κινει πραγματικα την περιεργεια που δεν τον κερατωνες εξ αρχης...μηπως αρχιζεις να το κανεις επειδη δεν εισαι ικανοποιημενη μαζι του σε οτι αφορα το θεμα κρεβατι?τι ηλικια εχεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74327 από Doctoras στις 24 Μαρτίου 2011, 11:43μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
(Με αυτο που θα διαβασεις δεν προκειται να βοηθηθεις καθολου.)
Βασικα αμα ησουν σε σχεση μαζι μου και μου το εκανες αυτο και το μαθαινα θα σε "σκοτωνα".Τωρα που δεν εισε το βλεπω πολυ λογικο καθως πιστευω οτι το σεξ δεν ειναι και κατι το σπουδαιο για να χαλασει μια σχεση.Δεν ειναι και κατι που λερωνεσαι και μετα σε σημαδευει και σου κλινει τους δρομους.Δεν ειναι τιποτα παραμονο μια αναγκη να ικανοπιηθεις και να ικανοπιοιησεις καποιον που γουσταρεις η με λιγα λογια θες να κανεις φαση.Και εγω παντος εχω κερατωσει κοπελα με την οποια δεν καταφερα ποτε ουτε θελω πλεον να κανω κατι μαζι της.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login