Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κοινωνικός είναι εκείνος που κάνει παρέα σ' αυτούς που έτσι κι αλλιώς δεν τη χρειάζονται.
Κυριακή, 19 Μαΐου

είμαι η δουλάρα του

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #74714 από Άλφα στις 30 Μαρτίου 2011, 3:01μμ

Άλφα

Εικονίδιο
μέλος από: 29/3/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Λυπάμαι που θα το πω, αλλά μου φαίνεται πως το πρόβλημα το΄χεις εσύ με τον εαυτό σου.
Πού είναι η αξιοπρέπεια και ο αυτοσεβασμός σου??? Οι λόγοι που ανέφερες δεν είναι αρκετοί όχι μόνο για να μην παντρευτείς αλλά και να χωρίσεις γενικότερα?
Και καλά εσύ, το παιδί σου δεν το σκέφτεσαι?Εδώ καλά καλά εσύ δεν είσαι σίγουρη για το τι θες και φέρνεις και παιδί στο πρόβλημα?
Στο κάτω - κάτω δεν σε πήραν και τα χρόνια , τι βιάζεσαι τόσο και γιατί χαραμίζεσαι έτσι?
και μη μου πεις πως αυτό είναι αγάπη...τι να πω, κρίμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74892 από silisav1 στις 02 Απριλίου 2011, 9:45μμ

silisav1

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2011
μηνύματα: 148 αποδεκτές 0
Έγραψε:(zouzoulina@26 Μαρτίου 2011)
ειναι 23 χρονών και εγώ μάλλον είμαι έγκυος....δεν είναι φθσιολογικό να τον χωρίσω επειδή μου την βάρεσε τελεφταία στιγμή η σιμπεριφορά αυτη...λογικό δεν είναι αυτό που λέω???

ΟΧΙ.δεν ειναι λογικο αυτο που λες.ΟΧΙ.
αν τωρα σε εχει σηκω σηκω κατσε κατσε,κανεις οτι σου λεει,σε βαζει να καθαριζεις τα σπιτια των φιλων του,στην συνεχεια τι θα κανει?θα σε παρουν παρτουζα?(συγνωμη κ ολας)
λοιπον.ακου να δεις,η συμβουλη μου ειναι να τον χωρισεις.εχει πολυ περιεργη συμπεριφορα και αν παντρεφτειτε κ ολας οπως λες μπορει και να σε χτυπαει(ΜΗΝ πεις δεν ειναι τετοιος ανθρωπος γιατι ολες οσες τρωνε ξυλο αυτο λεγανε στην αρχη)
συγνωμη για το υφος μου αλλα πρεπει να καταλαβεις.
ακουσε εκει ''ειμαι η δουλαρα του''
ειμαι η σφαλιαρα του επρεπε να ειναι ο τιτλος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74929 από Bluejack στις 03 Απριλίου 2011, 12:34μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Έγραψε:(GrandmasterL@25 Μαρτίου 2011)
Η αποδεχεσαι την κατασταση,η τον χωριζεις.

Συμφωνώ με Grand..
Ότι άλλο και να σου πούμε, νομίζω πως αυτή η πρόταση είναι όλο το κλειδί για το θέμα σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login