Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Θα πληρώσεις για τις αμαρτίες σου. Αν έχεις ήδη πληρώσει, παρακαλώ αγνόησε αυτό το μήνυμα.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

σεξ μ.σαββατο

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #75859 από jack21 στις 23 Απριλίου 2011, 1:34πμ

jack21

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
παιδια.....για ειμαι 16 ετων....περσι το Μ.σαββατο εκανα σεξ με εναν κολλητο μου....μη με κανετε ban δεν λεω ψεματα.....το ξερω οτι ακουγεται καπως και δεν ειμαι και gay.....   ειναι κακο??
προφίλάλλα...
Μήνυμα #75861 από Verus στις 23 Απριλίου 2011, 2:32πμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
Τώρα το θέμα σου είναι ότι έκανες σεξ το Μεγάλο Σάββατο, ή ότι έκανες σεξ με τον κολλητό σου;
Όπως και να 'χει: μην ανησυχείς, δεν πρόκειται να καείς στην κόλαση επειδή έκανες σεξ μεγάλο Σάββατο. Όσο για τον κολλητό σου: στο στάδιο του πειραματισμού και οι δύο φαντάζομαι, θεωρείται κάπως λογικό.
Και όχι, δεν είσαι gay, coolαρε.
Αν εσένα δε σε πειράζει, όχι, δεν είναι κακό.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #75864 από M1k3y στις 23 Απριλίου 2011, 3:00πμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Δεν είσαι gay αλλά έκανες σεξ με αγόρι; Λίγο οξύμωρο μου ακούγεται αυτό.

Και όπως είπε και ο Πέρρυ ο Πλατύπους από πάνω, αν εσένα σου αρέσει, τι πάει να πει "είναι κακό"; Ο καθένας στο κρεβάτι του ό, τι γουστάρει κάνει.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #75869 από Arthas στις 23 Απριλίου 2011, 11:41πμ

Arthas

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2011
μηνύματα: 347 αποδεκτές 0
Μπορει να σου αρεσουν και τα αγορια και τα κοριτσια.Παντως το να κανεις σεξ με τον κολλητο σου μονο φυσιολογικο δεν μπορει να θεωρηθει
προφίλάλλα...
Μήνυμα #75873 από Σηπτικό Βόδι στις 23 Απριλίου 2011, 12:16μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Δεν υπάρχει πρόβλημα με το σεξ το Μεγάλο Σάββατο.
Όσο για τον φίλο σου, καλά του 'κανες. Κι εγώ κάνω σεξ με τον κολλητό μου κάθε μέρα ακόμα και τις αργίες. Δεν είναι κακό.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #75909 από toros locos στις 23 Απριλίου 2011, 9:13μμ

toros locos

banned
μέλος από: 11/2/2010
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
ρε φιλε σορρυ αλλα ετσι αρχιζουν oι gay!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #75911 από VagosPower στις 23 Απριλίου 2011, 9:19μμ

VagosPower

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Συμφωνω με τον τορος λοκος ..εμ το κανεις με τον κολλητο σου το κανεις και μ.σαββατο...ελεος ρε μεγαλε...τσπα οτι και να σου πουμε εσυ θα το κανεις οποτε...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #75912 από Σηπτικό Βόδι στις 23 Απριλίου 2011, 9:26μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Ναι ρε φίλε. Και μένα ο παππούς μου πέθανε πριν 2 χρόνια, μια συγκεκριμένη ημερομηνία. Έκανα εγώ καμιά προσπάθεια να πείσω ανθρώπους να μην κάνουν σεξ εκείνη τη μέρα; Το θέμα λήγει εδώ.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #75913 από vlammadi στις 23 Απριλίου 2011, 9:26μμ

vlammadi

Εικονίδιο
μέλος από: 23/11/2002
μηνύματα: 138 αποδεκτές 0
Έγραψε:(toros locos@23 Απριλίου 2011)
ρε φιλε σορρυ αλλα ετσι αρχιζουν oι gay!


Και τελειωνουν σε καποιον σταθμο κτελ πανω σε ενα παγκακι να ζητιανευουν ενα 20λεπτο για να παρουν σαντουιτς.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #75931 από FPSMaster στις 24 Απριλίου 2011, 4:47μμ

FPSMaster

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/4/2011
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Τι να πω... Αφύσικο.

Όσο για κάποιον που είπε "Ότι θέλεις κανεις στο κρεβάτι σου και ότι δεν πας στην κόλαση" Διαφωνώ... ο χριστός τόσα πέρασε για εμάς για να έχουμε τον παράδεισο ανοικτό και εμείς του το ξεπληρώνουμε έτσι με αυτά τα λόγια... ένταξη δεν λέω κόψτε τα όλα γιατί:
1) Δεν θα με ακούσει κανεις.
2) Όπως είχε pi ένας άγιος πατέρας (Στον παράδεισο δεν θα πάμε μονο με τις πράξις μας αλλα η δύναμη τις πίστεως και η μετάνοια θα μας σώσει)
Δεν είναι κακό... Πιστέψτε στο θεό και προσπαθήστε να πηγαίνετε να ανάβετε ένα κεράκι 5 λεπτά είναι.
(Κατά βάθος όλοι ξέρουμε ότι η ομοφυλοφιλία είναι αμαρτία όπως και το sex είναι αμαρτία πριν το γάμο...) Για αυτο τα ειπα ολα αυτα.
Και εγώ είμαι αμαρτωλός και εγώ έχω κάνει αισχρά πράγματα. Μου αξίζει η κόλαση. Μα γιατί να πάμε όλοι μας σε αυτό το φρικτό μέρος? σκεφτόμαστε μονο τι σαρκική ηδονή και την ψυχή μας όχι!
Για αλλη μια φορα η παροιμία "Πρέπει να το πάθεις για να το μάθεις" βγαίνει αληθινή! Μα αν το πάθεις θα το μάθεις αλλα θάναι αργά τότε!
Μη μου απάντηση κανεις για αυτό το post το είπα για να σκεφτείτε όχι για να δημιουργήσω σκάνδαλο γιατί αν μου απάντηση κανεις θα μινει ατέλειωτο το θέμα! Και ελπίζω να μη φάω ban...Χαιρετώ...

Όχι, δε το 'κανες για να σκεφτούμε, το 'κανες για να παπαγαλίζεις τις γνωστές παρλαπίπες που ακούμε στο μάθημα των θρησκευτικών. Και επειδή έχει ξαναγίνει παρατήρηση, θα φας ban.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login