Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα υιοθετημένα παιδιά είναι μεγάλος μπελάς. Πρέπει να τα μάθεις να σου μοιάζουν εμφανισιακά. (Gilda Rander)
Πέμπτη, 16 Μαΐου

ΣΕΞ προβλημα

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #76142 από hast στις 28 Απριλίου 2011, 10:37μμ

hast

Εικονίδιο
μέλος από: 28/4/2011
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας γραφω πρωτη φορα και θα ηθελα γνωμες γυρο απο το προβλημα μου.
Ειμαι παντρεμενος ενα χρονο και μετα απο ενα χρονο ολοκληρωσα με την γυναικα μου, η γυναικα μου ηταν παρθενα και αυτο μας δυσκολευε λιγο.
Εγω ειχα ορισμενες σχεσεις στην ζωη μου ολοκληρωμενες χωρις προβληματα στο ιστορικο.
Με τις επανηλημενες φορες-αποτυχιες για διείσδυση λογο του οτι δεν ειχα αρκετη ωρα στυση η γυναικα μου εχει κλειστη ψυχικα μεσα της στο θεμα του σεξ δηλαδη δεν αφηνει τον εαυτο της να απόλαυσή.
Εγω κατα την διαρκεια της ημερας εχω πολλες φορες στυση χωρις καποιο ερεθισμα ενω οταν πλησιάζω την γυναικα μου εχω πάλι στυση αλλα δεν κραταει.
Νομιζω εχω εντόπισή το προβλημα μου και ειναι το εξης: Πριν παντρευτώ           
ενα χρονο δεν ειχα κανει σεξ και συν ενας χρονος χωρις σεξ στον γαμο, μπορει εχω ξεχασει την επυθυμια για σεξ? Αλλα μου αρεσει πολυ η γυναικα μου ειναι μια κουκλα.
Παρακαλω αν μπορείτε να μου δωσετε σωστες συμβουλες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76151 από heypanos στις 29 Απριλίου 2011, 2:09πμ

heypanos

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
ρε παιδια..και εγω ειμαι με την κοπελα μου κ ενω ημαστε πολυ ωρα μαζι κ εγω ειμαι σε στυση δεν τελειωνω και οταν σταματαμε και ηρεμω νιωθω ενα τρομερο πονο στουσ ορχεις απο κατω και χαμηλα στην κοιλια.μερικες φορες δεν μπορω καν να περπατησω.βεβαια αμα εχω τελειωσει πριν βρεθω με την κοπελα μου η αμεσως μετα φου φυγει δεν εχω προβλημα.ειναι επειδη δεν τελειωνω??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76157 από Doctoras στις 29 Απριλίου 2011, 2:28πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Έγραψε:(hast@28 Απριλίου 2011)
Γεια σας γραφω πρωτη φορα και θα ηθελα γνωμες γυρο απο το προβλημα μου.
Ειμαι παντρεμενος ενα χρονο και μετα απο ενα χρονο ολοκληρωσα με την γυναικα μου, η γυναικα μου ηταν παρθενα και αυτο μας δυσκολευε λιγο.
Εγω ειχα ορισμενες σχεσεις στην ζωη μου ολοκληρωμενες χωρις προβληματα στο ιστορικο.
Με τις επανηλημενες φορες-αποτυχιες για διείσδυση λογο του οτι δεν ειχα αρκετη ωρα στυση η γυναικα μου εχει κλειστη ψυχικα μεσα της στο θεμα του σεξ δηλαδη δεν αφηνει τον εαυτο της να απόλαυσή.
Εγω κατα την διαρκεια της ημερας εχω πολλες φορες στυση χωρις καποιο ερεθισμα ενω οταν πλησιάζω την γυναικα μου εχω πάλι στυση αλλα δεν κραταει.
Νομιζω εχω εντόπισή το προβλημα μου και ειναι το εξης: Πριν παντρευτώ           
ενα χρονο δεν ειχα κανει σεξ και συν ενας χρονος χωρις σεξ στον γαμο, μπορει εχω ξεχασει την επυθυμια για σεξ? Αλλα μου αρεσει πολυ η γυναικα μου ειναι μια κουκλα.
Παρακαλω αν μπορείτε να μου δωσετε σωστες συμβουλες

Φιλε hast νομιζω οτι το προβλημα ειναι ψυχολογικο συμφωνα με τα λεγομενα σου.
Το οτι ειχες 2 χρονια να κανεις σεξ πρακτικα δεν σημαινει τιποτα απολυτος θεωριτικα ομως σου γεννηθηκε η ιδεα οτι αυτο θα σε επιρεασει αρνητικα και το βγαζεις στην επιφανια σε μορφη ανχους για το αν θα λειτουργησει η οχι.Κατσε ενα βραδακι που θα ειστε ορεξατοι και χαλαρη απλα αγκαλιαστειτε φιληθητε να δημηουργησετε ενα χαλαρο και ηρεμο ερωτικο κλιμα.Και αφου θα ειστε χαλαροι νομιζω θα παν ολλα καλα.Το παιχνιδι ειναι μες στα μυαλα σας θεωρο και το καλιεργητε ο ενας στο αλλον.Συζητηστετο ζεβγαρι ειστε δεν ειναι ντροπη.Το μονο συγουρο ειναι οτι η επιθυμια για σεξ δεν εχει χαθει απλα βρισκει εμποδιο πανω στις αρνητικες σκεψεις...

(ηρεμηστε πινοντας κανα ποτυρακι κοκκινο κρασι ετσι να βαρεσει λιγο ωστε να φτιαξετε κεφαλι οχι προσθεου να μεθησετε και γινει τιποτα απλα θα εχετε ευθυμια και δεν θα εχετε αρνητικες σκεψεις)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76209 από Aitherovamwn στις 30 Απριλίου 2011, 1:18πμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
αυτο με το κοκκινο κρασι πηγενα να γραψω αλλα ειδα το ποστ σου doctora..απ οσο ξερω ανεβαζει και την ερωτικη επιθιμια..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76215 από zoirula στις 30 Απριλίου 2011, 11:03πμ

zoirula

Εικονίδιο
μέλος από: 30/4/2011
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
δεν νομιζω να φταιει αυτο....εχισ σκεφτει να επισκεφτεις εναν γιατρο???/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76218 από agapoula στις 30 Απριλίου 2011, 12:23μμ

agapoula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/3/2011
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Κατ' εμε το θεμα ειναι καθαρα πνευματικο και ψυχολογικο.περνοντας διαφορες ασχημες σκεψεις απ το μυαλο σας και ανησυχωντας για την ικανοποιηση που ισως να μην καταφερετε να προσφερετε χανεται την ουσια του ερωτα και τη στυση σας.το καλυτερο που θα ειχατε να κανετε θα ηταν να επισκεφθειτε εναν ψυχολογο μαζι,να κουβεντιασετε και να ανοιξε νεους οριζοντες στον ερωτα σας δοκιμαζοντας διαφορετικα και νεα πραγματα και τελος να παρετε και τη γνωμη ενος ειδικου συμβουλου γαμου...αφου ειστε μια χαρα μαζι ειναι αδικο για ενα τετοιο προβληματακι να μην μπορειτε να χαρειτε τον ερωτα σας...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76302 από hast στις 01 Μαΐου 2011, 6:33μμ

hast

Εικονίδιο
μέλος από: 28/4/2011
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Εχουμε επισκευτη ψυχολογο πριν λιγο καιρο ο οποιος μας προτεινε ως γρηγορη και σωστη μεθοδο την κλινικη υπνοση και στους δυο μας το εκανε αυτο γυρο στις 10 επισκεψεις, αλλα καμια βελτιωση στο θεμα του σεξ το μονο που βοηθησαν ηταν να μην νοιωθω κουραση γιατι μεχρι τοτε ενοιωθα κουρασμενος στο τελος της ημερας μετα απο δουλεια και σχολη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76314 από agapoula στις 01 Μαΐου 2011, 8:54μμ

agapoula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/3/2011
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
κανονικα πιστευω οτι δεν θα επρεπε να καταφυγει αμεσως στην υπνωση ο ψυχολογος καθως τετοιου ειδους προβληματα θεωρω οτι δεν λυνονται με αυτον τον τροπο.σαν ειδικος ομως σιγουρα κατι παραπανω θα ξερει.επομενως αφου δοκιμασατε και αυτο προτεινω ενα συμβουλο γαμου η καποιον αλλο ψυχολογο(δεν ειναι ολοι ιδιων αποψεων)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80000 από GiorgosSerres στις 19 Ιουνίου 2011, 7:29μμ

GiorgosSerres

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0

Καλισπερα Hast...εγω ειμαι 20 χρονων σιγουρα δεν εχω ζησει ακομα την ζωη οπως την εχεις ζησει αλλα πιστευω σε καποια θεματα εχω οριμασει αρκετα μεσα απο τισ εμπειριες που εχω ζησει...πραγματικα πιστευω πωσ το "προβλημα"ειναι ψυχολογικο..και ουσιαστικα δεν εινα προβλημα απλα ειδος αγχους κ εινα μονο μεσα στο μυαλο σου..καταλαβαινω πως ειναι να εισαι με εναν ανθρωπο κ να αντιμετωπιζεις προβληματα..δε πιστευω πως μετα απο το διαστημα που δεν ειχες κανει σεξ ι επιθυμια σου για σεξ ελλατωθηκε..απλα διμιουργειται ψυχολογικη ανισσοροπια αρχιζεις εχεις αμφιβολιες πριν κανεις την πραξη και ολο αυτο γιατι το σκεφτεσαι μεσα σου...αντιμετωπισα αρκετα προβλιματα με την κοπελα μου και το μονο π εχεις να κανεις ειναι να νιωσεις πιο ελευθερος και εσυ κ η γυναικα σου να συζητησετε το θεμα και να μιν καταπιεζεις ποτε τον εαυτο σου...να κοιτας να περνας οσο χρονο μπορεις με την γυναικα σου κ να μιν σκεφτεσαι το σεξ απλα να αφησετε να γινει απο μονο του..ακομα κ εκει που απλα την κρατας αγγαλια και βλεπετε τηλεοραση μπορεις να διμιουργησεις μια ατμοσφαιρα που να σας προσελκησει στην πραξη..πιστεψε με θα ζησεις τον ερωτα ετσι οπως το θελουν τα σωματα σας κ οχι οι σκεψεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80002 από GiorgosSerres στις 19 Ιουνίου 2011, 7:33μμ

GiorgosSerres

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
οι γιατροι δεν ειναι λυση παρα μονο αν υπαρχει πραγματικα προβλημα..οταν το ζητημα ειναι ψυχολογικο εξαρταται απο τους ανθρωπους που το ζουνε και την ελευθερια που υπαρχει μεταξυ τους..οταν δυο ανθρωοποι αντιμετωπιζουν κατι τετοιο δε πρεπει ποτε να εμφανιζεται στην σχεση σαν προβλημα...η συζητηση ειναι ο καλυτερος γιατρος..και δοκιμασε απλα να νιωθεις ελευθερος κ οχι να καταπιεζεις τον εαυτο σου...στον ερωτα δεν υπαρχει "σκεφτομαι" απλα αφηνεις τα σωματα να δημιουργησουν το παθος και να προελθει η επιθυμια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login