Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ησυχία που επικρατεί στο δάσος δεν αποδεικνύει ότι έφυγαν τα φίδια.
Παρασκευή, 24 Μαΐου

πονος στους ορχεις

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #76153 από heypanos στις 29 Απριλίου 2011, 2:13πμ

heypanos

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
ρε παιδια.. εγω ειμαι με την κοπελα μου κ ενω ημαστε πολυ ωρα μαζι κ εγω ειμαι σε στυση δεν τελειωνω και οταν σταματαμε και ηρεμω νιωθω ενα τρομερο πονο στουσ ορχεις απο κατω και χαμηλα στην κοιλια.μερικες φορες δεν μπορω καν να περπατησω.βεβαια αμα εχω τελειωσει πριν βρεθω με την κοπελα μου η αμεσως μετα φου φυγει δεν εχω προβλημα.ειναι επειδη δεν τελειωνω??
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #76156 από Doctoras στις 29 Απριλίου 2011, 2:21πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ισως ναι το εχω παθει και εγω κανα τριαρι φορες.Εγω το εχω παθει στην προσπαθεια μου να κρατηθω.Κοιτα δοκοιμασε να τελειωσεις μετα με το χερι και πες μου αν σου περασει.Αν δεν σου περασει καλο ειναι να πας να το συζητησει με γιατρο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76164 από heypanos στις 29 Απριλίου 2011, 1:39μμ

heypanos

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
το εχω κανει και δεν ειχα προβλημα μετα.το θεμα ειναι ομως γιατι γινεται αυτο??δεν μπορω να το ελεγξω.προωρη εξπερματωση??δεν ξερω.τι να πω.αν ομως τελειωσω μετα την συναντηση μου με την κοπελα ειμαι οκ.και επισς εχω παρατηρησει οτι αν τελειωσω μια η 2 ωρες πριν βρεθουμε μετα δεν εχω προβλημα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76166 από Doctoras στις 29 Απριλίου 2011, 1:51μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Ε αυτο ειναι.Απλα στην προσπαθεια τους να τελειωσουν βασικα να βγαλουν το σπερμα τα μπαλακια και δεν τα καταφερνουν ζωριζινται για καποιο λογο και αυτο δημηουργει πονο.Κανε οτι κανεις και μετα οταν η κοπελα τελειωσει το πιο βασικο δηλαδη.Βγες και συνεχησε με το χερι η αν το κανει πες της να σου παρει πιπα να τελιωσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76167 από heypanos στις 29 Απριλίου 2011, 2:04μμ

heypanos

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
οκ thnx.απλα γιατι ειναι το πιο βασικο να τελειωσει η κοπελα που ειπες??εχει σχεση αυτο??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76169 από geoxd στις 29 Απριλίου 2011, 2:59μμ

geoxd

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2011
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
λοιπον καλυτερα να πας στον γιατρο να σουκοιταξει τα @@ γιατι κι εμενα με πονουσαν μπορει να ειναι απο τα στενα τα παντελονια και τετοια να πασ γρηγορα γιατι θα χρειαστει ενχειρηση λοιπον επειδη τα @@ περιστρεφοντε οταν φορας στενα παντελονια δυσκολευονται να περιστραφουν και δημιουργιτα κατι σαν σπιρακι και τετοια δεν ειν τιποτα πηγα εγω και τελικα δεν εκανα ενχειρησει μου εδωσε μια αντιβιωση αυτα ελπιζω να σε βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76199 από heypanos στις 29 Απριλίου 2011, 7:45μμ

heypanos

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
δηλαδη εσυ ειχες αυτο που εχω και εγω και με μια αντιβιωση σου περασε??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76225 από Doctoras στις 30 Απριλίου 2011, 2:27μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Έγραψε:(heypanos@29 Απριλίου 2011)
δηλαδη εσυ ειχες αυτο που εχω και εγω και με μια αντιβιωση σου περασε??

Νομιζω οτι στο σεξ πρεπει να ικανοποιουνται το ιδιο και οι δυο.Ομως σρεσε ποιον αντρα δεν θα αρεσε να νιωθει την κοπελα του να σπαρταραει απο ευχαριστηση?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login