Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ftou στα μούτρα σου.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Φυμωση?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #76746 από splinterace στις 09 Μαΐου 2011, 11:11μμ

splinterace

μέλος από: 9/5/2011
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Παιδες, πριν τρεις μερες τραβουσα το πουλι μου, και η αληθεια ειναι οτι εκανα αρκετη προσπαθεια για να αποκαλυψω τη βαλανο. Ως αποτελεσμα τωρα αυτη, αυτο το χρονικο διαστημα ειναι εξω μαζι με λιγο ''κρεας'' απο κατω. Οσο να ειναι ανησυχησα με αυτα που γραφετε εδω περι φυμωσης. Ρωτησα ενα φιλο και μου λεει πως ειναι φυσιολογικο, διοτι αιτια ειναι οτι η βαλανος ή το ''πετσακι'' (ενα απο τα δυο) ειναι σε αναπτυξη οποτε θα πρεπει να περασει καποιο χρονικο διαστημα για να χαλαρωσει το πετσακι και να καλυψει τη βαλανο. Μπορειτε να μου πειτε και τις δικες σας γνωμες? Γιατι ανησυχω πολυ:((

Ευχαριστω

Υ.Γ:Ξεχασα να αναφερω πως ειμαι 3η Λυκειου και σε τρεις μερες αρχιζουν οι πανελλαδικες, γεγονος που πολυ δυσκολα μου δινει τη δυνατοτητα για επεμβαση. Αν χρειαστει, να το κανω αμεσα ή μπορει να περιμενει 2 εβδομαδες?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76795 από jimmas στις 11 Μαΐου 2011, 1:09μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Γενικά πρέπει το πετσάκι να κατεβαίνει τόσο ώστε να αποκαλύπτεται όλο το κεφαλάκι (σε στύση). Από εκεί και πέρα αυτό με τον καιρό θα αποκτήσει κάποια ελαστικότητα.

Πάντως μπορεί να περιμένει όσο θέλεις μην σε ανησυχεί... Αλλά πήγαινε σε έναν ουρολόγο για μια έγκυρη διάγνωση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login