Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μια μέρα καθόμουν και σκεφτόμουν απελπισμένος. Ένα χέρι μ' ακούμπησε στον ώμο και μια φωνή μου είπε με βεβαιότητα: "Ευθύμησε, γιατί τα πράγματα θα μπορούσαν να είναι χειρότερα". Ευθύμησα λοιπόν και τα πράγματα όντως έγιναν χειρότερα.
Σάββατο, 18 Μαΐου

Νιωθω ετοιμη αλλα φοβαμαι

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #76768 από R3NiØ tR3l στις 10 Μαΐου 2011, 7:57μμ

R3NiØ tR3l

Εικονίδιο
μέλος από: 10/5/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Ειμαι 15 στα 16 και τα εχω με καποιον 1,5 χρονο. Νιωθω οτι ειμαι ετοιμη να κανω κατιπαραπανω ( σεξ ) αλλα φοβαμαι το αν θα πονεσω, αν θα ματωσω πολυ, και το αν μετα χωρισω :// Βοηθεια;;; :(( Απο αγορια και κοριτσια!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76770 από panosx στις 10 Μαΐου 2011, 8:04μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
αναλογα τν οργανισμο 8α καθοριστει ποσο 8α πονεσεις κι αν ματοσεις.αλλα το τελευταιο δν το γλιτωνεις αν δν 8α ναι μετα το σεξ 8 ναι το πολυ σε κανα χρον αρα τι εχεις να χασεις????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76771 από R3NiØ tR3l στις 10 Μαΐου 2011, 8:07μμ

R3NiØ tR3l

Εικονίδιο
μέλος από: 10/5/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Να μειωσω τον πονο με καποιο τροπο γινεται;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76774 από zamanfou στις 10 Μαΐου 2011, 9:20μμ

zamanfou

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 210 αποδεκτές 0
Θεωρώ ότι για να σκέφτεσαι το αν πονέσεις δεν είσαι ακόμη έτοιμη παρόλο που πιστεύεις το αντίθετο.Προσωπικά δεν έχω ολοκληρώσει αλλά έχω ακούσει πολλά και εν τέλει,όταν θα είσαι έτοιμη και θα θέλεις τόσο τον σύντροφό σου από κάθε άποψη ,δεν θα σκεφτείς ούτε πόνο ούτε τίποτα άλλο,θα έρθει από μόνο του.
Παρ'όλα αυτά,αν επιμένεις ότι θέλεις να προχωρήσεις, η κατάλληλη στάση(να είσαι από κάτω),η υπομονή,τα πολλά προκαταρκτικά και η άνεση-κατανόηση μεταξύ των συντρόφων βοηθάει πάντα στη μείωση του πόνου.Αλλά πάνω απ'όλα φρόντισε να είσαι πολύ υγρή.Αυτά και σκέψου καλά πριν κάνεις κάτι τόσο σημαντικό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76783 από asap στις 10 Μαΐου 2011, 10:57μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
αμα πονεσεις σταματας πολυ απλα... πραγματικα δεν εχεις να χασεις τιποτα(εκτος απο την παρθενια) αμα εισαι σιγουρη για τον συντροφο... επιτελους απελευθερωθείτε λιγο ρε κοριτσια... γιατι τοσο αγχος ποια...?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #76785 από agapoula στις 11 Μαΐου 2011, 1:12πμ

agapoula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/3/2011
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

φιλε μου αν ησουν γυναικα δεν θα ελεγες αυτο στον εαυτο σου γιατι κι εσυ θα σκεφτοσουν πως μετα περνας ως ''η ευκολη'' απο τα ματια των αλλων...και δεν ειναι θεμα κομπλεξ γυναικων,απεναντιας,αντρων θα ελεγα αφου οταν μαθετε οτι η κοπελα σας εχει ολοκληρωμενη σχεση την προιζετε να το κανει και μαζι σας και βρισκετε ενα σωρο προσχηματα για να της αποδειξετε αυτο που λετε κατι το οποιο δεν ισχυει!στο θεμα της κοπελας τωρα...προσωπικα εως ενα μηνα πριν(σχεδον)δεν ειχα καμια σκεψη να ολοκληρωσω με καποιον και ουτε ειχα κανει κατι...ωσπου τελος παντων αρχιζω μια καινουρια σχεση και προχωραει...αν και νωρις σε καλο να βγει βεβαια γιατι κι εγω το χωρισμο μετα φοβαμαι...οταν λοιπον ειναι ωρα να γινει αυτο ερχεται απο μονο του...αν το θες το αφηνεις και προχωραει...αν νιωσεις φοβο/ανησυχια/ασχημες σκεψεις/αμφιβολια και οτι αλλο το σταματας...αν δεν δοκιμασεις δεν μπορεις ποτε να ξερεις...εγω προσωπικα πονεσα παρα πολυ,εβγαλα αρκετο αιμα και ποναγα και 2-3 μερες μετα επειδη ημουν πολλη στενη(και ακομη θα ποναω οταν ξαναγινει απ οσο υπολογιζω,εως να ανοιξει καλα)ομως ευτυχως ειχα διπλα μου εναν ανθρωπο που ακομη κι αν δεν τον γνωριζα πολυ καλα με σεβαστηκε,δεν με πιεσε ποτε και για τιποτα,με ακουγε και σταματαγε οταν εβλεπε οτι υπεφερα,σφυγγομουν και δακρυζα...συνεπως δεν ειναι για ολους απαραιτητο να γινει με την μια αυτο και χωρις δοκιμες.απλα για να βεβαιωθεις πρωτα καθισε και σκεψου αν το αγορι σου εχει/τηρει καποιες απ τις παραπανω προθεσεις και αν θα ηθελες να ηταν αυτος ο πρωτος σου η να περιμενες λιγο ακομη μηπως και μετανιωσεις αργοτερα επειδη θεωρητικα εισαι καπως μικρη οχι για το σεξ αλλα για τις αποψεις σου και τις επιλογες σου.αν δεις λοιπον και καπου κολλαει το μυαλο σου,κατι δεν παει καλα με το ενστικτο σου η δεν τηρουνται οι σωστες προυποθεσεις καλυτερα να περιμενεις παρα να το μετανιωσεις μετεπειτα!γνωριζεις για τις σεξουαλικες εμπειριες του αγοριου σου?κι αν επιτρεπεται,τι ηλικια εχει?ειναι σωστος απεναντι σου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76788 από stekka στις 11 Μαΐου 2011, 9:57πμ

stekka

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2010
μηνύματα: 172 αποδεκτές 0
Κοίτα, σε καταλαβαίνω ΑΠΟΛΥΤΑ! Βρέθηκα και εγώ στην ίδια κατάσταση!! Τα είχα με το αγόρι μου 3 χρόνια σχεδόν και είναι λογικότατο όταν είσαι με κάποιον αρκετό καιρό και όχι μόνο να νιώθεις έτοιμος σωματικά να ολοκληρώσεις... Το θέμα είναι όμως να νιώθεις και ψυχικά έτοιμη, να είσαι με τον κατάλληλο, να το κάνεις και να έχεις απόλυτη εμπιστοσύνη στο αγόρι σου, να το αγαπάς και μπλά μπλα μπλά αλλιώς αν ζητάς και το συναισθηματικό κομμάτι ίσως και να πληγωθείς αν το αγόρι σου είναι ότι να 'ναι!
Αν νιώθεις και συναισθηματικά οκ μαζί του τότε κάντο, αν όχι τότε περίμενε ακόμη λίγο να σιγουρευτείς, πρώτα για τον εαυτό σου (γιατί δεν είσαι και μεγάλη) και μετά να είσαι σίγουρη για το αγόρι σου!
Εμένα δυστυχώς το αγόρι μου δεν μου τα ενέπνευσε ποτέ όλα αυτά που είπα πιο πάνω, γι’ αυτό και δεν ολοκληρώσαμε και ποτέ, αν και μου πέρασε ΧΙΛΙΑΔΕΣ φορές από το μυαλό, και τώρα που χωρίσαμε καταλαβαίνω πως ήταν το καλύτερο για μένα. Είμαι 18!! ;)

So good luck!;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76789 από R3NiØ tR3l στις 11 Μαΐου 2011, 10:24πμ

R3NiØ tR3l

Εικονίδιο
μέλος από: 10/5/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Εκεινος ειναι περιπου 20. Τηρει ολες τις παραπανω προυποθεσειις και τον αγπαω πολυ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76791 από Arthas στις 11 Μαΐου 2011, 10:53πμ

Arthas

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2011
μηνύματα: 347 αποδεκτές 0
Ε αφου τα εχετε και 1,5 χρονο απλα καντε πολλα προκαταρκτικα και το υπολοιπο θα ερθει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76792 από stekka στις 11 Μαΐου 2011, 11:30πμ

stekka

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2010
μηνύματα: 172 αποδεκτές 0
Ωραία τότε, κάντο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login