Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Αν δεν ξέρεις για ποιο λόγο χρειάζεσαι τα Windows, τότε δεν τα χρειάζεσαι". Bill Gates
Σάββατο, 18 Μαΐου

Ανταλλαγή συντρόφων

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #77511 από Whalfyin στις 23 Μαΐου 2011, 5:01μμ

Whalfyin

μέλος από: 7/3/2010
μηνύματα: 181 αποδεκτές 0
Nαί εμ, SPAM το λένε!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #77520 από stekka στις 23 Μαΐου 2011, 5:59μμ

stekka

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2010
μηνύματα: 172 αποδεκτές 0
Έγραψε:(M1k3y@23 Μαΐου 2011)
Εγώ πάντως θα προτιμούσα κέρατο εν γνώσει μου, παρά κέρατο εν αγνοία μου (γιατί όπως πας δε βλέπω να το γλιτώνεις έτσι κι αλλιώς).


Όταν έρθει η γκόμενα σας τότε και σας πει: «Ξέρεις μωρό μου θα σου κάνω κέρατο, στο λέω έτσι πληροφοριακά για να το ξέρεις», εσείς θα της πείτε: «Ναι μωρό μου εντάξει δεν υπάρχει πρόβλημα, ευχαριστώ που μου το ‘πες»
Δεν έχω ξανακούσει μεγαλύτερη βλακεία!! Περισσότερο με κωμωδία θα μοιάζει παρά με σχέση!

Τέσπα, όσο για την κυρία στην περίπτωση που θα το κάνετε, πριν προχωρήσετε σε οτιδήποτε να είστε σίγουροι 1000% πως δεν θα το μάθει το [Β]παιδί![/Β] Δεν παίζουμε σε καμία περίπτωση με την ψυχολογία ενός παιδιού. Σε καμία όμως. Αν υπάρχει έστω και η παραμικρή πιθανότητα να το μάθει ή να υποψιαστεί κάτι να μην το κάνετε καθόλου.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #77521 από Silver Light στις 23 Μαΐου 2011, 6:03μμ

Silver Light

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Κατα τη γνωμη μου θεωρω λογικο να υπαρχει η επιθυμια για αλλαγη αλλα αυτο δεν ειναι η καλυτερη λυση πιστευω..Θεωρω πως αν προχωρησετε θα το μετανιωσετε αρκετες φορες στο μελλον...οποτε προτεινω να βρειτε μεταξυ σας τι θα σας ανανεωνε και οχι με 3ους.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #77528 από Amelia στις 23 Μαΐου 2011, 6:48μμ

Amelia

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2010
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Προσωπικά, μιας και είμαι μικρή, δεν μπορώ να έχω μια ολοκληρωμένη και ορθή γνώμη...
Απλά ήθελα να σου πω κάτι για να το δεις και από μια άλλη πλευρά.
Για να στο ζητάει και πολλές φορές όπως μας είπες πάει να πει πως το έχει σκεφτεί και το σκέφτεται διαρκώς. Προφανώς θέλει μια ανανέωση. Και εδώ θα συμφωνίσω με τους αποπάνω που είπανε οτι γλιτώνεις το κέρατο πίσω από την πλάτη σου. Αλλά από την άλλη όπως πάλι είπε κάποιος από πάνω και αυτό κέρατο είναι και ακόμα περισσότερο έχετε και παιδί!
Για αυτό πιστεύω πως, επειδή περνάει από το χέρι σου, θα πρέπει να αναπτύξετε κατά κάποιον τρόπο και να αλλάξετε λίγο τον τρόπο που βρισκόσαστε προσωπικά για να φύγει η μονοτονία. Γιατί είναι πολύ άσχημο να νιώθει ο άλλος τη μονοτονία μιας σχέσης και εσύ είσαι τυχερή που στο εξέφρασε με αυτόν τον τρόπο, παρά να έμενες στην άγνοια. Προσπάθησε να τον ανάψεις εσύ και να μην έχει ανάγκη από εναλλακτικές.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #77529 από M1k3y στις 23 Μαΐου 2011, 6:54μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Έγραψε:(stekka@23 Μαΐου 2011)
Έγραψε:(M1k3y@23 Μαΐου 2011)
Εγώ πάντως θα προτιμούσα κέρατο εν γνώσει μου, παρά κέρατο εν αγνοία μου (γιατί όπως πας δε βλέπω να το γλιτώνεις έτσι κι αλλιώς).

Όταν έρθει η γκόμενα σας τότε και σας πει: «Ξέρεις μωρό μου θα σου κάνω κέρατο, στο λέω έτσι πληροφοριακά για να το ξέρεις», εσείς θα της πείτε: «Ναι μωρό μου εντάξει δεν υπάρχει πρόβλημα, ευχαριστώ που μου το ‘πες»
Δεν έχω ξανακούσει μεγαλύτερη βλακεία!! Περισσότερο με κωμωδία θα μοιάζει παρά με σχέση!

Ενώ εσύ ας πούμε δεν έχεις πρόβλημα να σε κερατώνουν, αρκεί να μη στο λένε. Εγώ πάντως προτιμώ να έχω επίγνωση των πραγμάτων. Σε κάθε περίπτωση, η γνώση είναι δύναμη.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #77541 από Aitherovamwn στις 23 Μαΐου 2011, 7:15μμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
λοιπον εγω ειμαι της αποψης οτι αν το θελουν και οι 2,και αφου δεν ειναι κατι κακο (κερατο πχ) και ειναι κατι το οποιο θα το κανουν μαζι απ την αρχη ως το τελος δοκιμασετο αν θες! ;)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #77543 από stekka στις 23 Μαΐου 2011, 7:45μμ

stekka

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2010
μηνύματα: 172 αποδεκτές 0
Έγραψε:(M1k3y@23 Μαΐου 2011)
Έγραψε:(stekka@23 Μαΐου 2011)
Έγραψε:(M1k3y@23 Μαΐου 2011)
Εγώ πάντως θα προτιμούσα κέρατο εν γνώσει μου, παρά κέρατο εν αγνοία μου (γιατί όπως πας δε βλέπω να το γλιτώνεις έτσι κι αλλιώς).

Όταν έρθει η γκόμενα σας τότε και σας πει: «Ξέρεις μωρό μου θα σου κάνω κέρατο, στο λέω έτσι πληροφοριακά για να το ξέρεις», εσείς θα της πείτε: «Ναι μωρό μου εντάξει δεν υπάρχει πρόβλημα, ευχαριστώ που μου το ‘πες»
Δεν έχω ξανακούσει μεγαλύτερη βλακεία!! Περισσότερο με κωμωδία θα μοιάζει παρά με σχέση!

Ενώ εσύ ας πούμε δεν έχεις πρόβλημα να σε κερατώνουν, αρκεί να μη στο λένε. Εγώ πάντως προτιμώ να έχω επίγνωση των πραγμάτων. Σε κάθε περίπτωση, η γνώση είναι δύναμη.


Όχι δεν θα το προτιμούσα ούτε εν γνώσει μου ούτε εν αγνοία μου γιατί πολύ απλά δεν θα μπορούσα να διανοηθώ ο άνθρωπος που θα είμαι ερωτευμένη να πηγαίνει και με άλλη.

Τέσπα δεν είναι αυτό το θέμα μας και ήταν λάθος μου που το σχολίασα, απλά μου φάνηκε λίγο κάπως αυτό που είπες. Προφανώς θα αντιλαμβανόμαστε διαφορετικά τον ορισμό της λέξης «Σχέση» γι’ αυτό!

προφίλάλλα...
Μήνυμα #77544 από M1k3y στις 23 Μαΐου 2011, 7:53μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Έγραψε:(stekka@23 Μαΐου 2011)
Έγραψε:(M1k3y@23 Μαΐου 2011)
Έγραψε:(stekka@23 Μαΐου 2011)
Έγραψε:(M1k3y@23 Μαΐου 2011)
Εγώ πάντως θα προτιμούσα κέρατο εν γνώσει μου, παρά κέρατο εν αγνοία μου (γιατί όπως πας δε βλέπω να το γλιτώνεις έτσι κι αλλιώς).

Όταν έρθει η γκόμενα σας τότε και σας πει: «Ξέρεις μωρό μου θα σου κάνω κέρατο, στο λέω έτσι πληροφοριακά για να το ξέρεις», εσείς θα της πείτε: «Ναι μωρό μου εντάξει δεν υπάρχει πρόβλημα, ευχαριστώ που μου το ‘πες»
Δεν έχω ξανακούσει μεγαλύτερη βλακεία!! Περισσότερο με κωμωδία θα μοιάζει παρά με σχέση!

Ενώ εσύ ας πούμε δεν έχεις πρόβλημα να σε κερατώνουν, αρκεί να μη στο λένε. Εγώ πάντως προτιμώ να έχω επίγνωση των πραγμάτων. Σε κάθε περίπτωση, η γνώση είναι δύναμη.

Όχι δεν θα το προτιμούσα ούτε εν γνώσει μου ούτε εν αγνοία μου γιατί πολύ απλά δεν θα μπορούσα να διανοηθώ ο άνθρωπος που θα είμαι ερωτευμένη να πηγαίνει και με άλλη.

Άρα το ίδιο λέμε. Πουθενά δεν ανέφερα ότι προτιμώ να με κερατώνουν από το αντίθετο. Άλλη ήταν η σύγκριση που έκανα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #77549 από stekka στις 23 Μαΐου 2011, 8:15μμ

stekka

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2010
μηνύματα: 172 αποδεκτές 0
Εε άρα αν έρθει να σου πει ότι θα σε κερατώσει δεν θα συνεχίσεις να είσαι μαζί της αφού λες ότι δεν γουστάρεις το κέρατο! Άρα αυτό που λες τώρα ακυρώνει εκείνο που είπες στην αρχή!;) Τα δύο δεν πάνε μαζί.
Τέσπα για να μην τους αναγκάσουμε να κλειδώσουν το θέμα ή και στην χειρότερη να φάμε ban ας μην το συνεχίσουμε άλλο γιατί όσο λες θα λέω!
Επίσης θα χαμηλώσει και η βαθμολογία μου και είναι κρίμα, τόσες βλακείες έγραψα για να την ανεβάσω, κρίμα είναι να ξανά πέσει…!;)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #77570 από nikos200 στις 24 Μαΐου 2011, 12:04πμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
Έγραψε:(M1k3y@23 Μαΐου 2011)
Έγραψε:(stekka@23 Μαΐου 2011)
Έγραψε:(M1k3y@23 Μαΐου 2011)
Έγραψε:(stekka@23 Μαΐου 2011)
Έγραψε:(M1k3y@23 Μαΐου 2011)
Εγώ πάντως θα προτιμούσα κέρατο εν γνώσει μου, παρά κέρατο εν αγνοία μου (γιατί όπως πας δε βλέπω να το γλιτώνεις έτσι κι αλλιώς).

Όταν έρθει η γκόμενα σας τότε και σας πει: «Ξέρεις μωρό μου θα σου κάνω κέρατο, στο λέω έτσι πληροφοριακά για να το ξέρεις», εσείς θα της πείτε: «Ναι μωρό μου εντάξει δεν υπάρχει πρόβλημα, ευχαριστώ που μου το ‘πες»
Δεν έχω ξανακούσει μεγαλύτερη βλακεία!! Περισσότερο με κωμωδία θα μοιάζει παρά με σχέση!

Ενώ εσύ ας πούμε δεν έχεις πρόβλημα να σε κερατώνουν, αρκεί να μη στο λένε. Εγώ πάντως προτιμώ να έχω επίγνωση των πραγμάτων. Σε κάθε περίπτωση, η γνώση είναι δύναμη.

Όχι δεν θα το προτιμούσα ούτε εν γνώσει μου ούτε εν αγνοία μου γιατί πολύ απλά δεν θα μπορούσα να διανοηθώ ο άνθρωπος που θα είμαι ερωτευμένη να πηγαίνει και με άλλη.

Άρα το ίδιο λέμε. Πουθενά δεν ανέφερα ότι προτιμώ να με κερατώνουν από το αντίθετο. Άλλη ήταν η σύγκριση που έκανα.



φιλε αμα φτασεις να θες αλλον-αλλη απλα χωριζεις και πας με οποιον θες..δεν υπαρχει κερατο ις γνωσην και κερατο χωρις γνωσιν..το κερατο ειναι κερατο.. και οταν καποιος σε κερατωσει μια φορα θα το ξανακανει...σκεψου να μπορεις να πας με αλλη και να εχεις και την συζηγο χωρις να χωρησεις..εσυ θα καθοσουν με μια γκομενα? μετα την μια θα εβρισκες αλλη γκομενα και αλλη και αλλη...δεν νομιζω να ειναι αυτοι τροποι να μεγαλωνεις ενα παιδι και κυριως τροποι σε μια σχεση...
σκεψου να το εκαναν οι γονεις σου πως θα ενοιωθες?η λυση ειναι να κανουν κατι καινουργειο στο κρεβατι μονοι τους..το σεξ ειναι απολαυση..οχι ρουτηνα
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login