Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Spit on the devil τρεις times και say: ftou ftou ftou διαολικό. Then say .gr και είσαι ok!
Κυριακή, 28 Απριλίου

πως να χυνω?

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #113362 από Doing στις 30 Νοεμβρίου 2012, 1:34πμ

Doing

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/11/2012
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
δε ξερω την ηλικια σου, ουτε μπορω να δω πως ακριβως ειναι αυτα τα πυχτα χυσια. παραπανω ειπες οτι βγαζεις μονο 3 σταγονιτσες. αυτο που ξερω σιγουρα κι απ'το δικο μου το πεος, ειναι πως οταν χυνουμε πεταγονται πολλα και με ταχυτητα. δε κολλανε πανω στο κεφαλακι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113367 από Vagos21 στις 30 Νοεμβρίου 2012, 7:07πμ

Vagos21

Εικονίδιο
μέλος από: 30/11/2012
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
nick21aek Καταρχήν το πετσακι σου κατεβαινει τελειως κατω? εννοω βγαινει ολο το κεφαλι εξω? Αν οχι προσπαθησε να το κατεβασεις οσο μπορεις και καθαρισε το καλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113452 από mikrockagkourac στις 01 Δεκεμβρίου 2012, 1:46μμ

mikrockagkourac

banned
μέλος από: 1/12/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
χαχαχαχαχχαχαχα οτι νανε ολοι εδω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114838 από alexaggel στις 22 Δεκεμβρίου 2012, 5:36μμ

alexaggel

Εικονίδιο
μέλος από: 22/12/2012
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Την πρώτη φορά που έχυσα ήμουν 12 χρονών ( μόλις είχα τελειώσει το δημοτικό).Ήταν καλοκαίρι και είχα βρει στο σπίτι ενός μεγαλ΄θτερού μου ξαδέρφου ένα πορνοπεριοδικόυ.Το καβάντζωσα και όταν οι γονείς μου είχαν φύγει από το σπίτι και γνωρίζοντας ότι θα αργούσαν, το έβγαλα για να το δω.Τότε φυσικά στη θέα των φωτογραφιών κάβλωσα πολύ και χαίδευα τον πούτσο μου.(είχα μείνει εντελώς γυμνός).
Υπ'όψιν ότι δεν έπαιξα τον πούτσο μου με την πρόθεση να χύσω...εξάλλου δεν είχα χύσει ποτέ μου μέχρι τότε...απλά μου ήρθε φυσικά να τον χαιδεύω.
Μετά από καμμιά ώρα παξίματος, αισθάνθηκα ένα πρωτόγνωρο συναίσθημα...καύλα, έξσταση, ίσως και μια μικρή ζάλη.Νόμιζα ότι ήθελα να κατουρήσω αλλά αμέσως μετά εκσπερμάτισα (2 σταγόνες μόνο)μέσα σε απόλυτη καύλα.
Από εκεί και πέρα κάθε μέρα τον έπαιζα για να ξανανοιώσω αυτό το ωραίο συναίσθημα.Σιγά σιγά με τον καιρό η ποσότητα του σπέρματος αυξανόταν, μέχρι τα 17-18 που έφτασε στη μέγιστη παραγωγή.
Ελπίζω να έγινα κατανοητός!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118175 από sim33 στις 01 Μαρτίου 2013, 11:00μμ

sim33

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2013
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
δε νομιζω   να εισαι 13ων χρονων....πως μπορεις να το ονειρευτεις?????ωραια ερωτηση..ονειρο εινα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118289 από alexaggel στις 03 Μαρτίου 2013, 11:37μμ

alexaggel

Εικονίδιο
μέλος από: 22/12/2012
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Για να βοηθήσω, αν μπορώ, θα σου περιγράψω τη δική μου πρώτη φορά που έχυσα.
Όταν τελείωσα το δημοτικό, ήμουν εντεκάμιση ετών, πήγα πρώτη μου φορά στην κατασκήνωση μαζί με τον κολλητό μου.Εκεί κάναμε παρέες με άλλα παιδια, κάποια εκ των οποίων ήταν μεγαλύτερα σε ηλικία (13 και 14 ετών).Αυτά τα παιδιά είχαν καβαντζώσει κάτι τσόντες και το βράδυ στο δωμάτιό μας τις βλέπαμε.Εγώ τότε ήμουν αρκετά αθώος και δεν ήξερα καν τι είναι τα χύσια.
Όταν λοιπόν βλέπαμε τα πορνοπεριοδικά, τα μεγαλύτερα παιδιά τους βγάλανε και τους παίζανε και παρακίνησαν κι εμάε τους μικρότερους να κάνουμε το ίδιο.Εκεί ήταν η πρώτη μου φορά που είδα πώς είναι τα χύσια.Όύτε εγώ όμως ούτε ο κολλητός μου μπορέσαμε να χύσουμε παρά μείναμε με την καύλα.
Επειδή όμως μας είχε αρέσει η όλη διαδικασία, εξακολουθήσαμε να τον παίζουμε μαζί, παρέα και με άλλους δύο φίλους.
Μετά από κανένα δίμηνο και αφού τον παίζαμε παρέα, αισθάνθηκα κάτι που δεν είχα ξανανοιώσει...κάτι σαν τρέμουλο.Και μετά είδα ότι έβγαλα κι εγώ αυτό το άσπρο ποληπόθητο υγρό.Κανα δυο σταγόνες μόνο.Ε,σιγά σιγά, και εφόσον το έπαιζα και μεγάλωνα, αυξανόταν και η ποσότητα του σπέρματος.
Μέχρι που έφτασα στα 17-18 που θεωρώ ότι έχυνα τη μεγαλύτερη ποσότητα, και μάλιστα αρκετές φορές την ημέρα.
Ελπίζω να βοήθηα...μην αγχώνεσαι..όλα θα έρθουν με την ώρα τους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120179 από greeker στις 11 Μαΐου 2013, 6:27μμ

greeker

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Παιδιά,διάβασα και έγω την ανακοίνωση του φίλου μας και ομολογώ οτι οι απαντήσεις σας με βοήθησαν πολύ.Παρότι είμαι 15 δεν ήξερα να χύνω και μόλις διάβασα τις απαντήσεις σας ακολούθησα τα βήματα και επιτέλους έχυσα.Ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120474 από kapoios* στις 24 Μαΐου 2013, 2:39μμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0
Εγώ μαλακίζομε από τρίτη δημοτικού και άρχισα να χύνω στα 11 χρονών και τώρα είμαι 14 χρονών και χύνω κανονικότατα απλά όταν τραβάς μαλακία μετά από κάποια στιγμή θα ερεθιστείς και θα νιώσεις μια ωραία αίσθηση και θα αρχίσεις να χύνεις για λίγο που θα διαρκεί περίπου στα 4-6 δευτερόλεπτα η στιγμή που θα χύνεις.
Επίσης για να σε πιάσει πιο εύκολα και πιο γρήγορα αυτός ερεθισμός που θα νιώσεις την ωραία αίσθηση τράβα μαλακία ξαπλωμένος.
Πιστεύω να σε βοήθησα πολύ. (Αν μπορείς αποδέξου την απάντηση σε περίπτωση που σε βοήθησα)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129014 από Giorgos_10 στις 19 Ιουλίου 2014, 11:44μμ

Giorgos_10

Εικονίδιο
μέλος από: 19/7/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
File kai egw 13 eimai , tin exw 12 ekatosta kai xynw alla ligo
an den exises akoma, den exi kanena provlima tha xisis otan tha ise etoimos, dokimaze na avnanizeese syxna vlepwntas tsontes
Min anisixis tharthi mono tou
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login