Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάτι έχω πάθει... Αντιδρώ στη Java που μου επιβάλλει το Σκωτσέζικο κατεστημένο και γράφω μανιωδώς asp! ©Nocturne, irc.ftou.gr
Δευτέρα, 20 Μαΐου

γιατι?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #77574 από dimitrakos1996 στις 24 Μαΐου 2011, 12:49πμ

dimitrakos1996

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/1/2011
μηνύματα: 92 αποδεκτές 0
Γιατι τα κοριτσια κανουν το σεξ να φενετε τοσο μεγαλο και τοσο τρομερο εμεις κανουμε σεξ το χερομαστε ενο εγω ασ πουμε εχω ακουσει και κοριτσια που θελουν να το κανουν μετα τα 18 τορα θα μου πειτε γιατι μπορει να μινω εγκυος και αλλα πολα αν δεν μπλεξεις με μαλακα και κσερει πως να βαζει το προφιλαχτικο τι εχεις να φοβασε και να σπασει το προφιλαχτικο παρε το χαπι της επομενης μερας γιατι τοσο ανχος γιατι τοση αγονια?

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77575 από tasos41997 στις 24 Μαΐου 2011, 12:51πμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
επειδη αν ξεπαρθενιαστουν μπορει μετα να θεωρουντε και να περνανε στο ντουκου ως οι "ευκολες"
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77578 από dimitrakos1996 στις 24 Μαΐου 2011, 1:16πμ

dimitrakos1996

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/1/2011
μηνύματα: 92 αποδεκτές 0
και για αυτον τον λογο μας βασανιζουν και τι εγινε εαν σε χαρακτιρισουν ευκολη τι σας νιαζει να κανετε αυτο που θελετε παντα με ασφαλια και μην ακουνε τι λενε οι αλλοι το σεξ ειναι ενα υπεροχο πραγμα και μας εχουνε και περιμενουμε μονο για το τι θα πουνε οι αλλοι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77582 από rhgas στις 24 Μαΐου 2011, 9:04πμ

rhgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Φίλε dimitrakos πολυ σωστά τα λες όμως δυστηχώς τη σήμερον ημέρα το πάν είναι η εικόνα σου στον έξω κόσμο.ΚΑΚΩΣ ΦΥΣΙΚΑ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77584 από zamanfou στις 24 Μαΐου 2011, 10:11πμ

zamanfou

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 210 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά δεν είναι μόνο για να μην μας πουν εύκολες.Προσωπικά, δεν νιώθω άνετα να το κάνω με ένα αγόρι χωρίς να το ξέρω καλά και να το εμπιστεύομαι.Είναι πολύ σημαντική η πρώτη εμπειρία και κανείς δεν νομίζω να θέλει να το κάνει και μετά να το μετανιώσει.Δεν είναι στάνταρ ότι πρέπει να γίνει μετά τα δεκαοκτώ αλλά όταν νιώσει έτοιμη μία κοπέλα,είτε σωματικά είτε πνευματικά.Εγώ είμαι 17,5 και δεν το έχω κάνει ακόμη γιατί πέφτω σε ηλίθιους.Δεν ξέρω αν σας κάλυψα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77588 από Pelvic_Thrust στις 24 Μαΐου 2011, 12:49μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Έγραψε:(zamanfou@24 Μαΐου 2011)
Ρε παιδιά δεν είναι μόνο για να μην μας πουν εύκολες.Προσωπικά, δεν νιώθω άνετα να το κάνω με ένα αγόρι χωρίς να το ξέρω καλά και να το εμπιστεύομαι.Είναι πολύ σημαντική η πρώτη εμπειρία και κανείς δεν νομίζω να θέλει να το κάνει και μετά να το μετανιώσει.Δεν είναι στάνταρ ότι πρέπει να γίνει μετά τα δεκαοκτώ αλλά όταν νιώσει έτοιμη μία κοπέλα,είτε σωματικά είτε πνευματικά.Εγώ είμαι 17,5 και δεν το έχω κάνει ακόμη γιατί πέφτω σε ηλίθιους.Δεν ξέρω αν σας κάλυψα...


Σε καταλαβαινω απολυτως και εχεις δικιο.

Δεν ειμαστε ζωα να πηδιομαστε με την καθε ευκαιρια, ελεος δλδ. Η ζωη δεν ειναι μονο γαμησια και τρελες. Λιγο περιεχομενο ρε παιδια..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77591 από stekka στις 24 Μαΐου 2011, 1:35μμ

stekka

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2010
μηνύματα: 172 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Pelvic_Thrust@24 Μαΐου 2011)
Έγραψε:(zamanfou@24 Μαΐου 2011)
Ρε παιδιά δεν είναι μόνο για να μην μας πουν εύκολες.Προσωπικά, δεν νιώθω άνετα να το κάνω με ένα αγόρι χωρίς να το ξέρω καλά και να το εμπιστεύομαι.Είναι πολύ σημαντική η πρώτη εμπειρία και κανείς δεν νομίζω να θέλει να το κάνει και μετά να το μετανιώσει.Δεν είναι στάνταρ ότι πρέπει να γίνει μετά τα δεκαοκτώ αλλά όταν νιώσει έτοιμη μία κοπέλα,είτε σωματικά είτε πνευματικά.Εγώ είμαι 17,5 και δεν το έχω κάνει ακόμη γιατί πέφτω σε ηλίθιους.Δεν ξέρω αν σας κάλυψα...


Σε καταλαβαινω απολυτως και εχεις δικιο.

Δεν ειμαστε ζωα να πηδιομαστε με την καθε ευκαιρια, ελεος δλδ. Η ζωη δεν ειναι μονο γαμησια και τρελες. Λιγο περιεχομενο ρε παιδια..


Πες τα χρυσόστομε πες τα. Να αγιάσει το στόμα σου!!

Και φίλε dimitrakos1996 μαγκιά τους να θέλουν να το κάνουν μετά τα 18. Καλό είναι να ξέρουμε να ζούμε το κάθε πράγμα στην ηλικία του! Είναι δηλαδή καλύτερο ένα κοριτσάκι 14 χρονών να ασχολείται με χάπια της επόμενης μέρας, με προφυλακτικά, με γαμήσια με επίφοβες εγκυμοσύνες με με με, και να μην ασχολείται ας πούμε με τις φίλες της, με το σχολείο της, με το πρώτο της αγόρι, με τους πρώτους τις έρωτες και με τόσα άλλα ωραία σχετικά με την ηλικία της!

Ζήστε ρε τα πράγματα της ηλικίας σας! Σεξ θα κάνετε σε όλη σας τη ζωή, και θα έχετε την δυνατότητα να δοκιμάσετε τα ΠΑΝΤΑ, αυτό δεν έχει ημερομηνία λήξης, η παιδική και η εφηβική ηλικία όμως έχουν και δεν ξανά ‘ρχονται πίσω…

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77595 από M1k3y στις 24 Μαΐου 2011, 1:41μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Έγραψε:(stekka@24 Μαΐου 2011)
Και να μην ασχολείται ας πούμε με τις φίλες της, με το σχολείο της, με το πρώτο της αγόρι, με τους πρώτους τις έρωτες και με τόσα άλλα ωραία σχετικά με την ηλικία της!

Το να τα κάνει όλα αυτά και σεξ δεν είναι εφικτό;

Με έχετε κουράσει οι μυξοπαρθένες με το συντηρητισμό σας. Πάλι καλά που υπάρχουν και εξαιρέσεις.

Έγραψε:(stekka@24 Μαΐου 2011)
Ζήστε ρε τα πράγματα της ηλικίας σας! Σεξ θα κάνετε σε όλη σας τη ζωή, και θα έχετε την δυνατότητα να δοκιμάσετε τα ΠΑΝΤΑ, αυτό δεν έχει ημερομηνία λήξης, η παιδική και η εφηβική ηλικία όμως έχουν και δεν ξανά ‘ρχονται πίσω…

Ακριβώς επειδή δεν ξαναέρχεται η εφηβική ηλικία, γι' αυτό και θέλουμε να δοκιμάσουμε το σεξ κατά τη διάρκειά της.

Έγραψε:(zamanfou@24 Μαΐου 2011)
Είναι πολύ σημαντική η πρώτη εμπειρία και κανείς δεν νομίζω να θέλει να το κάνει και μετά να το μετανιώσει.Δεν είναι στάνταρ ότι πρέπει να γίνει μετά τα δεκαοκτώ αλλά όταν νιώσει έτοιμη μία κοπέλα,είτε σωματικά είτε πνευματικά.Εγώ είμαι 17,5 και δεν το έχω κάνει ακόμη γιατί πέφτω σε ηλίθιους.Δεν ξέρω αν σας κάλυψα...

Τι θα πει "να το μετανιώσει"; Γιατί να το μετανιώσει; Και πόσο πια θα προετοιμάζεται μια κοπέλα; Τρία (3) ολόκληρα χρόνια (αυτά της ήβης) δεν της φτάνουν;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77596 από stekka στις 24 Μαΐου 2011, 1:54μμ

stekka

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2010
μηνύματα: 172 αποδεκτές 0
Και για να δεις πόσο καλή είμαι - όχι για να μην λες - σου εξηγώ και γιατί οι κοπέλες δεν θέλουν να ολοκληρώσουν τόσο γρήγορα σε αντίθεση με τα αγόρια:
Οι λόγοι χωρίζονται σε δύο βασικές κατηγορίες:(βέβαια ίσως να υπάρχουν και άλλοι αλλα για να αφήσω και κανένα άλλο να μιλήσει γράφω μόνο δύο)

ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΙ:
Δηλαδή τα ταμπού της κοινωνίας! π.χ. όταν μια γυναίκα κάνει one night stand θεωρείται στην χειρότερη περίπτωση πουτάνα ή έστω στην καλύτερη «εύκολη γκόμενα», εν αντιθέσει ο άντρας όταν το κάνει θεωρείται μάγκας και σπουδαίος!
Ή ακόμα οι αντιλήψεις των γονιών σχετικά με τη σεξουαλική ζωή των παιδιών τους που χωρίς δεύτερη σκέψη είναι ευνοϊκότερες για ένα αγόρι! Δηλαδή Η κοπέλα πρέπει να μείνει παρθένα μέχρι να βρει τον σωστό και τον κατάλληλο γιατί διαφορετικά είναι σαν να έπεσε κατάρα στην οικογένεια, αντίθετα όταν το κάνει το αγόρι ο πατέρας νιώθει μέχρι και περηφάνια για το γιό του.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΙ:
Που είναι αλληλένδετη η σχέση κατά κάποιο τρόπο με τους κοινωνικούς λόγους! Ίσως επειδή η κοπέλα είναι πιο συνειδητοποιημένη (να την πω) ή πιο ρομαντική και περιμένει τον κατάλληλο και το πιο σωστό για αυτή που θα της εμπνέει περισσότερη εμπιστοσύνη! Για παράδειγμα η φίλη μας η zamanfou από πάνω.

Με εσένα M1k3y μου, συγνώμη, αλλά βαριέμαι να ασχοληθώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77597 από M1k3y στις 24 Μαΐου 2011, 2:07μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Έγραψε:(stekka@24 Μαΐου 2011)
ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΙ:
Δηλαδή τα ταμπού της κοινωνίας! π.χ. όταν μια γυναίκα κάνει one night stand θεωρείται στην χειρότερη περίπτωση πουτάνα ή έστω στην καλύτερη «εύκολη γκόμενα», εν αντιθέσει ο άντρας όταν το κάνει θεωρείται μάγκας και σπουδαίος!
Ή ακόμα οι αντιλήψεις των γονιών σχετικά με τη σεξουαλική ζωή των παιδιών τους που χωρίς δεύτερη σκέψη είναι ευνοϊκότερες για ένα αγόρι! Δηλαδή Η κοπέλα πρέπει να μείνει παρθένα μέχρι να βρει τον σωστό και τον κατάλληλο γιατί διαφορετικά είναι σαν να έπεσε κατάρα στην οικογένεια, αντίθετα όταν το κάνει το αγόρι ο πατέρας νιώθει μέχρι και περηφάνια για το γιό του.

Of course είναι τα ταμπού της κοινωνίας ο λόγος που δε θέλουν οι κοπέλες το σεξ. Αλλά με ποιον τρόπο λοιπόν νομίζεις ότι μπορούν να ξεπεραστούν αυτά τα ταμπού; Μάντεψε.

Hint: Απελευθερώνοντας το σεξ.

Έγραψε:(stekka@24 Μαΐου 2011)
ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΙ:
Που είναι αλληλένδετη η σχέση κατά κάποιο τρόπο με τους κοινωνικούς λόγους! Ίσως επειδή η κοπέλα είναι πιο συνειδητοποιημένη (να την πω) ή πιο ρομαντική και περιμένει τον κατάλληλο και το πιο σωστό για αυτή που θα της εμπνέει περισσότερη εμπιστοσύνη! Για παράδειγμα η φίλη μας η zamanfou από πάνω.

Αμάν πια βρε παιδιά, που χρειάζεστε και ένα κάρο "εμπιστοσύνη" για ένα απολύτως υγιεινό και ωραίο πράγμα, ούτε κρατικά μυστικά να διακινούσατε.

Έγραψε:(stekka@24 Μαΐου 2011)
Με εσένα M1k3y μου, συγνώμη, αλλά βαριέμαι να ασχοληθώ!

Κι εγώ το ίδιο, αλλά είπα να κάνω λίγο flame να ξεβαρεθώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login